Skocz do zawartości

xDuoo X20


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.01.2018 o 01:52, Inszy napisał:

Cieplejszy i bardziej masywny od Aliena+, ale nie ma takiej kontroli nad dźwiękiem. W porównaniu do Opusa #1S gra bliżej, ale równiej. Opus ma więcej wyrafinowania, jest gładszy, ale za to xDuoo ma zdecydowanie więcej mocy.

Wiatm. Moj debiut. A jak ze sceną i z rozdzielczością, z sopranami, w porównaniu z Alienem plus? Który gra "ostrzej"? Co rozumiesz przez kontrolę dżwięku? Przypuszczam, że szykujesz kolejną fajną reckę Inszy, i tam napiszesz więcej, ale będę bardzo wdzięczny(pewnie nie tylko ja) za tych kilka porównań trochę wcześniej, a szczegółową reckę i tak chętnie przeczytam:)

Edytowane przez marusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena i rozdzielczość mniejsza, soprany łagodniejsze.

Ogólnie X20 jest bardzo bezpiecznym odtwarzaczem - wszystko robi solidnie, ale w niczym nie robi efektu "WOW". Dla niektórych może wydać się trochę nudny ze swoją solidnością, ale za to nie znalazłem słuchawek, które by zagrały słabo z xDuoo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow to zrobiła mi szybkość Twej odpowiedzi. Dzięki;) Czy możliwe, że x20 jest mocniejsze na standardowym wyjściu, niż alien plus? Które słuchawki zagrały Ci slabo z alienem? Myślę o moich Q701 i Shure 1840. Pytam, bo już trochę znam Twój gust z recek.Już więcej nie nudzę;)

Edytowane przez marusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien na więcej mocy, ale jeśli Szczury 1840 mają coś wspólnego z 1440, to bym się obawiał o zgranie.

Shozy jest techniczny i mocny na górze. Jak mu się podepnie coś z podobnym strojeniem, to może robić się sucho, choć nie jest to reguła.

 

Jeszcze możesz pomyśleć o Opusie #1S. Mocniejszy niż stara jedynka, więc jest szansa, że uciągnie AKG i Shure.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

Alien na więcej mocy, ale jeśli Szczury 1840 mają coś wspólnego z 1440, to bym się obawiał o zgranie.

Shozy jest techniczny i mocny na górze. Jak mu się podepnie coś z podobnym strojeniem, to może robić się sucho, choć nie jest to reguła.

 

Jeszcze możesz pomyśleć o Opusie #1S. Mocniejszy niż stara jedynka, więc jest szansa, że uciągnie AKG i Shure.

Bardzo dzięki za sugestie Inszy. Lubię jasno, czasem bardzo jasno, tam gdzie nie ciemno;) Muszę liczyć, że sucho może nie będzie, bo dla mnie 1840(nie znam 1440) gra bardzo soczyście i na moich torach nie wyciąga jeszcze sopranów do ciepłej jasności. (ale dla mnie prawie wszędzie jest za dużo basów dla dalekowschodnich sopranów ;)). Shozy już niestety, stety, w drodze do mnie, więc jak będzie za sucho, spróbuje Opusa dla męskich chórów ;)

Edytowane przez marusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że X20 nie czaruje, ale dzięki temu nie wybrzydza przy słuchawkach - wczoraj podpiąłem do niego Oriony i po raz pierwszy mogę szczerze powiedzieć, że mi się podobają. Zawsze coś mi w nich nie pasowało, a z xDuoo nagle solidne granie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko, otóż przyszedł mi X20 i mam problem z bluetoothem, podczas połączenia z jakimkolwiek urządzeniem na obojętnie jakich słuchawkach 3,5mm (nie mam jak przetestować zbalansowanego na ten moment), w lewym kanale słychać w tle szum modułu bluetooth, brzmi on podobnie do tego na tym filmiku: klik. Słychać go zarówno na połączeniu dac bluetooth jak i na hiby linku. Nie jest on zależny od głośności odtwarzacza, lecz jest wystarczająco głośny aby było go słychać przy spokojniejszych utworach, tym bardziej na iemach :( Da się to jakoś naprawić? Odtwarzacz kupiłem głównie z powodu BT, jako upgrade mojego X3II i jest to dosyć irytujące.. Próbowałem już upgrade FW do 1.1 ale jak się spodziewałem nic to nie dało. Odtwarzacz zakupiony od @bigmaras, jakieś pomysły, gwarancja to pokryje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szumiał w obu, ale chyba faktycznie w lewej trochę bardziej.

I zawiedziesz się tak samo na Fiio czy innym Opusie. Układy do połączeń bezprzewodowych po prostu z reguły sieją szumem po elektronice.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nowy firmware do X20 v1.2

 

Firmware updated contents:
1. Fixed the problem that splitting some DSD-ISO files is wrong
2. Fixed the problem that some songs are playing will be stutter in first 3 secons
3. Add browse U-disk files through HiBy APP after connect HiBy APP to X20   
4. Change the select order of main menu
5. Fixed the problem which some bluetooth car player/bluetooth headphone can't be connected to X20
6. Update the Russian/French language library
7. Optimize system

 

I jeszcze mały dodatek od producenta - wszystkie egzemplarze zawierają etui w komplecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nowy firmware v1.5 (21.01.2019)

 

 

Firmware updated contents:
1.  Fixed the problem that it can not incomplete display the cover.
2.  Add the function that it can auto-play when you start your car if you setting the X20 to Car_play Mode(Note: you need to set the "Breakpiont Play" to "Track" or "Location" in Music Setting)
3.  Update the Language Library  
4.  Optimize system

 

http://www.xduoo.com/xduoo/uploadfile/X20_V1.5.rar

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś był zainteresowany wymianą baterii… a BigMaras nie miał na stanie, to ta się mieści spokojnie: https://botland.com.pl/akumulatory-li-pol-1s-37v-/15636-akumulator-li-pol-akyga-1950mah-1s-37v-zlacze-jst-bec-gniazdo-60x40x65mm-5904422324407.html jeżeli przewody, nam pod baterią się nie znajdą…

 

Użytkownicy za wschodniej granicy donoszą że podobno ta również się mieści https://www.aliexpress.com/item/32793523928.html

ale nie sprawdzałem osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności