Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Palpatine napisał:

To zakładam, że Demon's Souls to taki poziom wipeout tylko do kwadratu. Nie proponowałem bo tylko pos3 ;)

 

Demons też poziom trudności 8 na 10 wedle psnprofiles. Mam ps3 gdzieś nieodpalane pewnie od 7 lat i nawet mam Demons Souls chyba z ps+ bo pamiętam że grałem może ze 30 minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waski napisał:

@Saiya-jin w takim razie powinieneś zagrać w Dark Souls, Bloodborne, Nioh.

W tych tytułach na pierwszym miejscu jest "rozgrywka" potem dopiero fabuła z poziomem trudności, przy którym momentami ma się ochotę wyrzucić telewizor przez balkon. 

Przechodzę Dark Souls 3 jakieś 3 lata chyba. :D Niezbyt wciąga. Grafika lipna, fabuła lipna i dziurawa jak ser szwajcarski, estetyka lipna. :P Sporo nawiązań do Berserka. Bardziej niż grać lubiłem oglądać filmy na temat lore na youtubie.

 

 

9 godzin temu, John Grado napisał:

Dla mnie najlepsza gierka na zawsze pozostanie pierwszy Wiedzmin. Mam go z patchem 1.5 na plytce, dawno temu kupilem oryginal z jakiejs platinum edition. Mozna jeszcze dodac pare modow ktore poprawiaja grafike, np wyostrzaja tekstury i poprawiaja mordki lub zmieniaja odrobine ubiory postaci. Nabijac tez mozna szybciej poziomy. Z tymi kilkoma modami to naprawde fajna wizualnie gra z pewnym osobliwym ponuro mglistym klimatem.  Reszte robi fabula, dialogi. Dojrzala gra ze swietnymi tekstami, dla mnie o mistycznej wartosci, cenie ja bardziej niz 3 czesx i znacznie bardziej niz 2 ktora to byla najslabsza. Rozgrywka i walka w 1 czescie nie rownaja sie do tego co jest w 3, ale w tej grze nie o to chodzilo.  1 czesx miala dla mnie cos co ja nazywam impaktem psychologicznym. Nigdy przedtem nie gralem w gre w ktora tak lubilem, w ktorej moglem sie utozsamic z bohaterem dzieki wyborom moralnym, i utozsamic sie z Geraltem i nigdy potem. Wciaz wracam do tej gry co jakis czas tak jak do Max Paynow czy Diablo 2.

 

Jedynkę też lubiłem. Dwójka była najsłabsza, choć też całkiem fajna. Jedynka miała dużo nawiązań do polskiej kultury i życia społecznego, co mnie rozwalało. Były też nawiązania do literatury światowej. Wiedźmin od początku był mocno intertekstualny. W dwójce było tego jakby mniej, w trójce powróciło.

Edytowane przez Saiya-jin
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Saiya-jin napisał:

Przechodzę Dark Souls 3 jakieś 3 lata chyba. :D Niezbyt wciąga. Grafika lipna, fabuła lipna i dziurawa jak ser szwajcarski, estetyka lipna. :P Sporo nawiązań do Berserka. Bardziej niż grać lubiłem oglądać filmy na temat lore na youtubie.

 

 

 

Jedynkę też lubiłem. Dwójka była najsłabsza, choć też całkiem fajna. Jedynka miała dużo nawiązań do polskiej kultury i życia społecznego, co mnie rozwalało. Były też nawiązania do literatury światowej. Wiedźmin od początku był mocno intertekstualny. W dwójce było tego jakby mniej, w trójce powróciło.

 

Mi się bardzo podoba ale od stycznia miałem czasu tyle aby ograć 12h, leży i czeka na jakiś urlop:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogowo: Escape Tales: Low Memory 
Przeszlismy z żoną Escape Tales: The Awakening i na tyle nam się spodobała, że skusiliśmy się na drugą grę z tej serii.

 

Cyfrowo: The Last of Us Part I przed premierą drugiej części trzeba sobie przypomnieć fabułę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba nie chwaliłem nigdzie, a wbiłem swoją pierwszą platynę w życiu - Gran Turismo Sport :) Jakoś pod koniec stycznia. Przyznam się, że "trochę" grindowałem żeby osiągnąć maksymalny, 50 poziom - co się najeździłem w kółko na Blue Moon Speedway to moje (pewnie ponad 200 wyścigów spokojnie na przestrzeni może niespełna miesiąca). Z trudniejszych wyzwań które trzeba było osiągnąć to na pewno liczba zwycięstw w trybie Sportowym (91 niczym Schumacher), pole positions czy na przykład wyścigi bez wypadków - gdzie wiadomo że czasami jest tak że nawet jak udaje nam się wyścig, to ktoś może zaraz nas wypchnąć z trasy. Oczywiście przy tym ostatnim można było kombinować, celowo przepuszczać innych i jechać sobie bezpiecznie na ostatnim miejscu, ale ja tam w ten sposób nie świrowałem. Podobnie jeśli chodzi o wygrane, gdzie widziałem wpisy że teoretycznie jak się słabo jeździ to gra prędzej czy później powinna wrzucać nas do pokoju ze słabymi kierowcami - ja generalnie utrzymuję poziom umowny B+ (bo takiego nie ma), to znaczy oscyluję między rankiem B a A - do najszybszych A+ (gdzie niektórzy rejestrują się jako S) "trochę" jednak brakuje ale tu już trzeba mieć talent (ew. o wiele więcej godzin włożonych w trening i dopracowanie umiejętności). U mnie wyszło że jestem takim niedzielniakiem, który ma etapy fazy na granie, gdzie trzaskało się momentami po 1000km dziennie, bo tak jak wliczyć przerwy i liczbę dni logować (coś ponad 200) to wychodzi, że gram co 4 czy nawet 5 dzień. Teraz już mam przerwę bite 5 miesięcy i kto wie, może znowu wskoczę do rywalizacji. Poziom fair play zazwyczaj najwyższy, gram na padzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba z 5 platyn i poza Wipeoutem za każdym razem żałowałem, że się za to zabrałem. Wkurza mnie zawsze grind, losowość i totalne głupoty niektórych trofików. Przejedż milion kilometrów, a po przejściu wszystkich wyścigów masz dopiero 25%. Zabij 10000 przeciwników pilnikiem do paznokci, wygraj 6142 mecze online, a online jest martwe i nikt nie gra. Zamiast mieć przyjemność z grania i satysfakcje po zdobyciu to się gra do pożygu i po zdobyciu czuć w najlepszym razie ulgę. Olewam zupełnie trofea w 99% gier.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. Czasem się tylko zastanawiam, skąd się tacy maniacy biorą od trofeów, ale potem sobie przypominam, że jakbym środki czasowe ze słuchania muzy przerzucił na granie to bym miał szansę być niewiele gorszy :D

Tak czy inaczej pełna zgoda - większość trofeów to takie sztuczne wydłużanie czasu gry. W Gran Turismo to właśnie cały ten exp wymagany do osiągnięcia 50 poziomu i dziwacznie skonstruowany rdzeń gry w sensie, że za jakiś wyścig single player dostaje się dużo doświadczenia (jak właśnie Blue Moon, choć tam z pewnymi "mykami" typu odpowiednio ustawiony słabszy pojazd), podczas gdy za multi dostaje się jakieś grosze. A tam jest mimo wszystko najtrudniej ścigać się z żywym, nieobliczalnym przeciwnikiem :) Ja mam zrobione coś ponad 800 wyścigów online, niektórzy z tego co widziałem mają ich 5000 i więcej a i tak nie mają wbitego 50 poziomu. Bez grindu nie ma imprezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć tak się ostatnio zastanawiam czy nie kupić sobie jakiejś konsoli. Ostatnią grę w jaką grałem to Wiedźmin 1, czasami mam takie momenty żeby powrócić do tej zajawki. Nigdy nie grałem nawet na żadnej konsoli, od początku przygody to zawsze był komputer C64, Amiga -> itd. Natomiast, już chyba nie chce mi się bawić budowanie głośnego komputera do grania, kiedy mam bezgłośny sprzęt do codziennego użytku. Jeżeli powrócę do grania, to będę chciał pewnie zagrać w Wiedźmina 3, pytanie jak się gra w to na konsoli, gra nie jest upierdliwa bez myszki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padzie to sie dobrze gra tylko bijatyki i samochodowki. FPSy albo TPPsy sa na padzie niemozliwe dla mnie do grania. Moze TPPsy troche bardziej mozliwe, zalezy od mechaniki. Assasins Creed 3 np ze wzgledu na system walki pewniw okej. Intuicyjny system walki.

Pada kupilem zeby loic w tekkena 7 na emu wersji pc. Postanowilem ze pogram w Wieska 3 na tym padzie. Tak jak mowisz, gra byla upierdliwa bez mychy i klawy. Za duzo tam jest tego wszystkiego, menu, opcji, ruchow. Wiedzmin 1 jest prostszy w sterowaniu, na padzie by go sie ogarnelo. Wciaz jednak uwazam ze PC do gamingu ma przewagi nad konsola. Konsola to polsrodek jednak. Po przygodzie z PS3 powrocielm na blaszaka i nie wracam do konsol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BarteqW Haha, oczywiście znajdą się tacy co powiedzą tylko klawiatura i myszka ale większość w wieśka gra na padzie na PC, BTW sterowanie w grze było pisane pod pada. Może trudniej być ze znakami bo liczba klawiszy jest ograniczona, na klawiaturze są wszystkie przypisane ale reszta na + pad. 
Jeżeli granie ma być formą relaksu to tylko konsola, duży tv, wygodna sofa, rosiadasz się włączasz i grasz. Nie interesują Cię wymagania i konflikty sprzętowe itd ;)  Komfort i wygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LukaszS napisał:

@BarteqW Haha, oczywiście znajdą się tacy co powiedzą tylko klawiatura i myszka ale większość w wieśka gra na padzie na PC, BTW sterowanie w grze było pisane pod pada. Może trudniej być ze znakami bo liczba klawiszy jest ograniczona, na klawiaturze są wszystkie przypisane ale reszta na + pad. 
Jeżeli granie ma być formą relaksu to tylko konsola, duży tv, wygodna sofa, rosiadasz się włączasz i grasz. Nie interesują Cię wymagania i konflikty sprzętowe itd ;)  Komfort i wygoda

Jak potrafisz grac we wszystko na padzie to tak. Gralem w Far Cry 2 kiedys na padzie. Nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Grado Setki godzin w BF4 na x360, opanowałem pad dobrze, żadne FPSy mi nie straszne, a TPPsy to przyjemność :) Na nowej generacji szybko odpuściłem BF4 bo zalała mnie ilość nowych tytułów i żal mi było cisnąć tylko w jedną choć dającą mega frajdę grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak pisałem wcześniej ja nigdy nie grałem na konsoli, więc nie wiem czy to realne żebym się przestawił na starość. Z drugiej strony, do 3-4 gier to chyba też nie chcę mi się budować PC do grania, zresztą musiałbym kupić całą skrzynkę czyli 3000zł co najmniej.  Bo mam od dawna core i3 pierwszej generacji i integrę. Wydaje mi się też, że przy konsoli nie trzeba ciągnąć takiej ilości danych z sieci, ale może się mylę, mam mobilny internet i limity - wiecie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem obawy jak kupowalem pierwszego xboxa czy się przestawie z myszki i na początku cięzko było ale nauczenie się pada w grach fpp zajęło mi killanaście godzin. Dzisiaj po latach i po posiadaniu iluśtam konsol wręcz mnie bawią te obawy bo na pc też teraz gram na padzie bo mi tak wygodniej.

 

@BarteqW jak kupisz gre na płycie na konsoli to się ona z niej instaluje. Patche tak samo jak na pc, często po parę giga, czasami nawet więcej tyle, że możesz grać bez nich.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 ktoś?

Tak się ostatnio wciągnąłem  że dramat. Potężna łowczyni demonów na wielostrzał i zemstę, udręka 16. Ostatnio rifty solo w sumie tylko. Nie ma chyba za bardzo co ulepszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sobie kupić bo już kilka promek na kompletne wydanie na PS4 było - ale tak jakoś czekam i czekam, tyle gier do ogrania (a nieraz się nie chce). Może w końcu dadzą do tego plusa :D

 

Meanwhile jak to się mówi, cisnę sobie w Dirta Rally 2.0 właśnie w ramach abonamentu. Wcześniej miałem okazję pograć trochę w Dirta 4, który też daje radę ale tak jakoś dość szybko nuży - w pewnym momencie to dwa, trzy etapy i reszta później. Tu jakoś mam zupełnie inaczej - wciągnęła mnie gra na maxa. Bardzo "przyjemny" model jazdy, choć łatwo na pewno nie jest i jeżdżąc szybszymi samochodami wystarcza ułamek sekundy nieuwagi żeby wystrzelić auto w powietrze o jakieś wystające kamienie. Do tego poziom trudności niesamowicie wysoki. Tak jak z amatorem i tym clubmanem sobie szybko poradziłem, tak już pro nie dla mnie, przynajmniej w większości - na dłuższych odcinkach potrafię mieć ponad minutową stratę do lidera. A patrząc po wyzwaniach w których mierzymy się z innymi użytkownikami w leaderboardsach to ci najlepsi jeżdżą nawet szybciej niż AI - masakracja. W każdym razie, gra jest niesamowicie grywalna. A to wszystko przy dość ograniczonej zawartości wersji bez dlc. 

Jak ktoś lubi pojeździć to polecam ;) 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności