Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Spawn napisał(a):

 

Podpisuje się pod tym obydwoma rękami. Też odpadłem po paru godzinach co mnie mocno zaskoczyło bo przy poprzedniej ich grze lata temu (Infamous Second Son) bawiłem sie przednio.

GoT się dość długo rozkręca. Znajomy też narzekał, nawet chyba przerwał na jakiś czas, później wrócił, ale im dalej, tym go bardziej angażowało i finalnie ocenił tą grę wysoko, zwłaszcza fabułę (ale zaznacza, że największe fajerwerki przy końcu gry).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może, ale doskonale pamiętam jak sam narzekał na tą grę, a teraz mnie ciągle namawia. Ja jednak twardo czekam na wersję PC. Pamiętam, że Days Gone i Horizon Zero Dawn sie długo rozkręcały i przez pierwsze 30% gry nic się nie działo. Nie jeden odpadł w tym czasie :D Ja w końcu dokończyłem Elden Ringa i Cyberpunka (ponad pół roku zbierałem się, żeby pocisnąć quest końcowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak wrażenia? Mnie gra trochę zawiodła - jest niezła, ale po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się czegoś spektakularnego, a tutaj poza fajnym systemem walki za wiele nie dostajemy - lokacje są pustawe i powtarzalne, nie robią większego wrażenia. Fabuła taka se, a gameplay mocno schematyczny. 
 
Tak w zasadzie to pograłem z 10h i odłożyłem, pewnie wrócę jak skończę TLOU 2 i dam jeszcze szansę, ale wątpię bym zmienił zdanie.
Na razie mam mniej godzin na liczniku niż Ty, bo głównie ogrywam pierwszą część Horizona, a samą grę mam zaledwie od czterech dni i właściwie tylko raz odpaliłem na dwie, trzy godziny. Jest to wersja reżyserska. Kadry bardzo ładne, kolorystyka nasuwa mi skojarzenia z filmem "Hero". O samej rozgrywce jeszcze niewiele mogę póki co powiedzieć. Ragnarok też na razie czeka. Zbyt dużo tytułów do ogrania naraz i systemy walki zaczęły by mi się mieszać.
Nie wiem, może, ale doskonale pamiętam jak sam narzekał na tą grę, a teraz mnie ciągle namawia. Ja jednak twardo czekam na wersję PC. Pamiętam, że Days Gone i Horizon Zero Dawn sie długo rozkręcały i przez pierwsze 30% gry nic się nie działo. Nie jeden odpadł w tym czasie Ja w końcu dokończyłem Elden Ringa i Cyberpunka (ponad pół roku zbierałem się, żeby pocisnąć quest końcowy).
Wedle licznika, Horizona mam zrobione 40%, wraz z dodatkiem Frozen Wilds. Tak więc przetrwałem i zostałem z grą nadal default_wink.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic. Death Stranding cd. Czeka mnie 3 km spacer z ponad 70kg ładunku. Te trzy km trzeba iść przez pola. Nie ma żadnych szybkich podróży, a ładunek co chwilę trzeba poprawiać by się nie wywalić. Rozumiecie. 3 km to pół godziny spaceru. Idziesz, idziesz, nic się nie dzieje najczęściej. No można sobie usiąść i odpocząć, popić napoju i iść dalej. Można zjeść robaka nawet.

Ale jedną zaleta jest. Powoli przyzwyczajam się do do tej pory znienawidzonych gier TPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szybka podróż w prywatnym pokoju między bazami i bunkrami które samemu się postawiło. Do dużych ładunków masz pojazdy dla których buduje się drogi i mosty. Potem są jeszcze wyciągi. Druga połowa gry to wogóle optymalizowanie najbardziej efektywnych tras.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOTOR ugrałem na dwa sposoby chyba. Męczące walki były jak dla mnie. Z TES to tylko Skyrim miałem chęć skończyć i skończyłem, ale ostatecznie nie porywało. Jedynie ciche mordowanie mieszkańców wszelakich jaskiń wciągało, choć w ten sposób zostałem wampirem, o czym się dowiedziałem jak w którejś wiosce wszyscy się na mnie rzucili.  Morrowind mnie zniechęcił akcją w latającym kamieniu, a dobił kolega opowiadając jak to mikstury trzeba robić, żeby coś ugrać - czyli nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. To pierwsza japońska gra w jaką gram. Może trochę. Jakieś dziwne znaczki stoją, jakieś lajki się zbiera. Może trochę to dziwne. Ale to pierwsza gra TPP w której nie przeszkadza mi widok swojej postaci, a nawet Dead Space ostatecznie odinstalowałem z tego powodu. Z przyzwyczajenia postrzelał by człowiek, ale nie ma z czego. No i fajne są wypowiedzi głównego bohatera do mnie, czyli do gracza.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie za bardzo w temacie, ale szukam gry na PC dla dwóch chłopaków lat 7-8, do grania we dwóch, ciekawej, spokojnej, bez napier..ki i presji czasu, do grania na padach. Jakby jeszcze trezeba było w niej pomysleć, współpracować, a nie tylko mieć refleks i super koordynację oko-ręka, to było świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się nie da, dla mnie gra roku.

 

Nie ma innego trybu niż coop, wszystkie zagadki trzeba rozwiązywać w dwie osoby. Aż skrzy się inwencją, a do tego jest przepiękna. Ogrywam z młodym (lvl. 😎 od jakiegoś czasu i obaj jesteśmy zachwyceni.

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 km przeszedłem. Tylko geniusz może zrobić grę, w której idziesz przez śnieg, nic się więcej nie dzieje, a ty idziesz i nie chcesz kończyć. To jest dla mnie coś tak innego wciągającego, że nawet mój ukochany Thief powoli traci swoją pozycję. Kto by pomyślał, że zwolennik Crysis, Far Cry, Dishonored będzie spędzał pół godziny przed terminalem i kombinował co najlepiej byłoby ze sobą wziąć w drogę. Ale tak właśnie jest. Jeśli dwójka będzie tylko na konsolę to kupię to ****ną konsole. Podobne wrażenie zrobił na mnie w ostatnim czasie Prey. 

Zdecydowanie wolę gry od filmów, bo jestem uczestnikiem przygody, a nie tylko oglądaczem.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności