Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Zero Dawn fajny ale nie szałowy. Ja skończyłem teraz Forbidden West i jestem rozczarowany. Niby większe ale strasznie bez polotu. Na maksa przegadane i jakieś takie meh. Przez kilkanaście godzin próbowałem się wkręcić a skończyłem grając po łebkach byle skończyć. Muzyka też strasznie nijaka. Grafika za to ponownie przepiękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie po jakimś X czasu skończyłem Metro Exodus (enhaced) na PC :D Wieki mi to zajęło - i muszę przyznać że gra 9/10 jak dla mnie. Będę miło wspominał.

 

Czas na RDR2 na PC - bo na ps4 nie umiem w to grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, espe0 napisał(a):

Właśnie po jakimś X czasu skończyłem Metro Exodus (enhaced) na PC :D Wieki mi to zajęło - i muszę przyznać że gra 9/10 jak dla mnie. Będę miło wspominał.

A jakie miałeś zakończenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

A jakie miałeś zakończenie?

 

SPOILER NIE CZYTAĆ!

 

Byłem napruty jak świnia promieniowaniem, widziałem ślepe małpy, ale udało mi się zdobyć lekarstwo. Ale nie dla mnie, tylko dla Ani. Stary się przekręcił w aucie, a ja się przekręciłem w pociągu. Potem pochowali nas na jakimś urwisku z ładnym widokiem.

 

Zanim główny bohater umarł był w trupim pociągu który miał się już nigdy nie zatrzymać, byli tam też inni którzy odeszli podczas gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 18:01, Spawn napisał(a):

Zero Dawn fajny ale nie szałowy. Ja skończyłem teraz Forbidden West i jestem rozczarowany. Niby większe ale strasznie bez polotu. Na maksa przegadane i jakieś takie meh. Przez kilkanaście godzin próbowałem się wkręcić a skończyłem grając po łebkach byle skończyć. Muzyka też strasznie nijaka. Grafika za to ponownie przepiękna

Właśnie kupiłem zero dawn. Na gog spoko promo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po jakimś X czasu skończyłem Metro Exodus (enhaced) na PC  Wieki mi to zajęło - i muszę przyznać że gra 9/10 jak dla mnie. Będę miło wspominał.
 
Czas na RDR2 na PC - bo na ps4 nie umiem w to grać.
Też ostatnio skończyłem, jeno na XSX I miałem takie samo zakończenie. Klimat, szczególnie w Nowosybirsku, gęsty. I także wieki mi to zajęło Zacząłem grę ponad rok temu, jeśli nie lepiej. Zresztą przez ostatnie półtora miesiąca kończę właśnie wszystko w co zacząłem grać nawet i 2 lata temu - Dishonored 2, Prey, Hellblade, The Outer Worlds. Trzeba było zrobić wreszcie trochę miejsca na konsoli na nowe tytuły. Teraz gram jeszcze w remaster trylogii Mass Effect (też zaczęte w styczniu 2021). A na dniach premiera The Callisto Protocol I czuję, że to kolejna z niewielu gier, jakie zakupię na premierę (po Bioshocku, w który wsiąkłem bez reszty, Wieśku, CP 2077). A w styczniu remake Dead Space. No i jeszcze czekam na Niezwyciężonego, ale jeszcze nawet daty premiery nie ma.
Zero Dawn fajny ale nie szałowy. Ja skończyłem teraz Forbidden West i jestem rozczarowany. Niby większe ale strasznie bez polotu. Na maksa przegadane i jakieś takie meh. Przez kilkanaście godzin próbowałem się wkręcić a skończyłem grając po łebkach byle skończyć. Muzyka też strasznie nijaka. Grafika za to ponownie przepiękna
Mimo wszystko żałuję, że do tej pory nie zaopatrzyłem się w PS5. Niebawem premiera PSVR2 wraz ze spin-offem Horizona. Teraz wydatek na oba sprzęty to minimum 6 tysi, jak nie lepiej.
A nie. Miałem inaczej. Widaç mniej mordowałem po drodze. 
Ja też nie wyrżnąłem sekty, tych niewolników na pustyni ani dzieciaków. Ale widać to za mało było na inne zakończenie.
 
U mnie trup się ścielił gęsto. Rzadko się skradałem
Ja wolę skradanie, ale jestem na tyle nieostrożny, że czasem podejść mam wiele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joseph_k78 napisał(a):

a wolę skradanie, ale jestem na tyle nieostrożny,

Także. Ale ja potrafię siedzieć w takim Thief, Dishonored czy CP2077 i piętnaście minut bez ruchu i czekać na dogodne warunki do cichej akcji. W Metro likwidowałem tylko tych co już do mnie strzelali. Czyli tylko się broniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joseph_k78 napisał(a):

Ja wolę skradanie, ale jestem na tyle nieostrożny, że czasem podejść mam wiele

 

2 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Także. Ale ja potrafię siedzieć w takim Thief, Dishonored czy CP2077 i piętnaście minut bez ruchu i czekać na dogodne warunki do cichej akcji. W Metro likwidowałem tylko tych co już do mnie strzelali. Czyli tylko się broniłem.

 

Ja mam w ogóle cierpliwości tylko na 20 minut gry. Cieszę się że udało mi się to skończyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Próbowałem grać w fallouta 1997. Po zainstalowaniu moda fixit gra nie odpalała, ale udało się naprawić.

Jednak drętwa mechanika walki i pikseloza skutecznie mnie zniechęciły. Kiedyś za dzieciaka skończył mi się czas, więc nie było sentymentu :P Nadużywałem regeneracji HP. Poza tym nadal były glitche (np. całe miasto atakuje mnie bez powodu zaraz po wejściu).
Generalnie nuda, ale jako komuś podoba się klimat to spoko.

 

Jest wiele gier z tamtych czasów które lepiej wspominam i do których raz na kilka lat chętnie wracam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, jacmiszcz92 napisał(a):

Próbowałem grać w fallouta 1997

Za darmo to nie ma bólu ☺️ 

Fallouta 2 z jakimś restoration MOD nawet kiedyś odpaliłem. Wyższa rozdzielczość zrobiła wystarczająco dużo by była dla mnie wizualnie zupełnie wystarczająca, niestety ekran przewijał się dalej skokowo co było trudne do wytrzymania. Może kiedyś odpalę ale u mnie z grami ciężko.

 

Zainstalowałem Technomancer bo jakoś 9 lat temu fajnie mi się w Mars War Logs grało. Całkiem OK cyberpunkowy z lekka klimat zobaczmy jak długo pogram. 

 

Udało się odpalić Frostpunka. Mimo steampunkowego  i jednocześnie zimowego klimatu nie podeszła. Czułem się jakbym w defenstowera grał. 

 

Czas na gry jest chęci brak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem A Plague Tale Requiem. Jak ktoś grał w jedynkę to w zasadzie to samo tylko lepiej. Solidna gra, dobra muzyka i piękna grafika tylko wymagania dość wysokie.

 

Zacząłem Scorn i świetny klimat ale niewiem czy skończe bo gameplay to nie moja para kaloszy.

 

Wziąłem się za God of War Ragnarok i po paru godzinach super ale graficznie liczyłem na więcej bo to jednak półka niżej niż Horizon Forbidden West :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death Stranding dodałem sobie do swojego konta Epicowego (był przedwczoraj dostępny za darmo), może kiedyś odpalę. Na szczęście jest dostępny na Geforce Now, bo kompa do gier u mnie nie ma.

Zaliczyłem Callisto Protocol na XSX. Grafa bardzo ładna, ale gra nie ma startu do debiutu Dead Space. Piszę o świeżości, fabule, rozgrywce, klimacie. Myślę, że w internecie też już o niej sporo powiedziano. Do zagrania, ale w mojej topce raczej nie będzie.

I co jeszcze u mnie z graniem? Od ponad dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem PS5, a na tapet poszły Horizon 1, GoW Ragnarok i Ghost of Tsushima. W kolejce czeka Horizon 2, bo niebawem premiera gogli VR, na które mam chrapkę wraz z Horizonem Call of the Mountain, więc chcę ten świat bliżej poznać (mam nadzieję, że po 3 miesiącach nie będę nim... wymiotował). A i Resident Evil Village też ma dostać łatkę dla VR.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie gra jest faktycznie o roznoszeniu paczek w czym trochę próbują przeszkadzać napotkane tu i ówdzie duchy. Można też zasiąść do dwójeczki. No i co chwilę trzeba trząchać bachorem, bo się stresuje i ryczy. Mimo to, póki co gram, bo sama opowieść wydaję się być ciekawa, ale dłużej niż godzinę na raz nie daję rady.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram nadal. Utopił mi się motór. Teraz objuczony jak osioł mam do przejścia (bo szybkich podróży nie ma) z 4 km. Ale skoro Mads Mikkelsen się pojawił w tym tworze to nie może być złe i może coś mi się odmieni. Na razie noszę paczki, CZASEM DAM KOMUŚ Z KOPA.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 11:45, Joseph_k78 napisał(a):

Ghost of Tsushima. 

 

Jak wrażenia? Mnie gra trochę zawiodła - jest niezła, ale po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się czegoś spektakularnego, a tutaj poza fajnym systemem walki za wiele nie dostajemy - lokacje są pustawe i powtarzalne, nie robią większego wrażenia. Fabuła taka se, a gameplay mocno schematyczny. 

 

Tak w zasadzie to pograłem z 10h i odłożyłem, pewnie wrócę jak skończę TLOU 2 i dam jeszcze szansę, ale wątpię bym zmienił zdanie.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

 

Jak wrażenia? Mnie gra trochę zawiodła - jest niezła, ale po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się czegoś spektakularnego, a tutaj poza fajnym systemem walki za wiele nie dostajemy - lokacje są pustawe i powtarzalne, nie robią większego wrażenia. Fabuła taka se, a gameplay mocno schematyczny. 

 

Tak w zasadzie to pograłem z 10h i odłożyłem, pewnie wrócę jak skończę TLOU 2 i dam jeszcze szansę, ale wątpię bym zmienił zdanie.

 

Podpisuje się pod tym obydwoma rękami. Też odpadłem po paru godzinach co mnie mocno zaskoczyło bo przy poprzedniej ich grze lata temu (Infamous Second Son) bawiłem sie przednio.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności