Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Inflacja w Gran Turismo 7! Ja tu sobie grinduję codziennie wyścig czy dwa na Le Mans historycznymi autami (no, ostatnio to już tylko Escudo bo z palcem w nosie można w każdych warunkach wygrać) co by skolekcjonować wszystkie autka w jakimś tam czasie, a tu zonk! Niektóre klasyki u Hagerty'ego podrożały pono nawet 190% - nieźle! :D

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś może do grania słuchawek Sony 3D Pulse pod PS5?

https://www.playstation.com/pl-pl/accessories/pulse-3d-wireless-headset/

Czy to ma efekty 3D lepsze od zwykłych słuchawek?

Jakieś dodatkowe drivery to ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja właśnie przeszedłem Cyberpunka na 3 sposoby. Podobno jest 5.

Gra graficznie jest bardzo fajna, ma swój klimat, ale on nie jest do końca mój. Wolę np. starego Skyrima czy Wiedźmina.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie gram w gry, ale lubię sobie czasem obejrzeć gameplaya. Traktuje to jak dobry film, szczególnie jak gra ma fajny klimat. Ostatnio np oglądałem Wolfenstein return to castle. Stara giera, ale za to jaki klimat. Znacie coś podobnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konrad_a napisał:

Ja właśnie przeszedłem Cyberpunka na 3 sposoby. Podobno jest 5.

Gra graficznie jest bardzo fajna, ma swój klimat, ale on nie jest do końca mój. Wolę np. starego Skyrima czy Wiedźmina.

 

 

Gram też w Cyberpunka, ale trochę się zmuszam. Niby fabularnie jest git, ale jakoś mnie nie porywa ta historia. O gameplayu nie wspomnę. :P

Dobre gry to Diablo 2 i Heroes 3. Nic temu nie dorównuje. Remastera bym sobie kupił, ale trochę drogi. Ponoć pozmieniali nieco skille i są nowe buildy. ;) 

Teraz ogrywam remastera Mafii. Jakie to jest dobre! Stare gry były milion razy lepsze od nowych. Te nowe to odrzewane kotlety, gdzie widać brak kreatywności, klimatu. Te nowe to jak fryz cięty od garnka. Kiedyś gry bawiły. Każda była inna, miała dawać frajdę. Gameplay być ciekawy i wciągał. Teraz... trzeba się przymuszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to było...a teraz nie ma. Stare gry - owszem. Najlepsza gra jaką grałem to Thief 1 i 2. Jakiś czas temu je odpaliłem i szybko wyłączyłem po to by wspomnienie moich najlepszych gier w historii pozostało nienaruszone. Bo grać za bardzo się nie chce jak się widzi top co się widzi.

 

Ja osobiście uważam, że Cyberpunk jest znakomity. Trzy zakończenia przerabiałem. Teraz od czasu do czasu odpalę i tak sobie szukam bandziorów do rozwalenia.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rafacio napisał:

Kiedyś to było...a teraz nie ma. Stare gry - owszem.

Co Wy wiecie o starych grach... 🙂

W takie coś graliście?

image.png

Edytowane przez konrad_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Saiya-jin napisał:

 

Gram też w Cyberpunka, ale trochę się zmuszam. Niby fabularnie jest git, ale jakoś mnie nie porywa ta historia. O gameplayu nie wspomnę. :P

Dobre gry to Diablo 2 i Heroes 3. Nic temu nie dorównuje. Remastera bym sobie kupił, ale trochę drogi. Ponoć pozmieniali nieco skille i są nowe buildy. ;) 

Teraz ogrywam remastera Mafii. Jakie to jest dobre! Stare gry były milion razy lepsze od nowych. Te nowe to odrzewane kotlety, gdzie widać brak kreatywności, klimatu. Te nowe to jak fryz cięty od garnka. Kiedyś gry bawiły. Każda była inna, miała dawać frajdę. Gameplay być ciekawy i wciągał. Teraz... trzeba się przymuszać.


Kiedys po prostu bardziej chciało się grać. Z 15 lat temu w Diablo II nabilem na Battle.net z 500-600h. Jakiś czas temu kupiłem remaster i znudziło mi się po 3 akcie ;) 

 

Mnie mało gier obecnie przyciąga. Cyberpunku próbowałem, ale mechaniki ma tak skopane, ze dla mnie jest niegrywalny. To gumowe strzelanie jest tragiczne. Zreszta CDP nigdy nie potrafiło w mechaniki, wiedzminy tez miały niedopracowane systemy walki, poruszania się, itp. Broniły się jednak fabularnie, Cyberpunk mnie niestety nie wciąga ale jeszcze spróbuje pograć na mocnym PC którego kończę składać - może sie uda jakoś wciągnąć bo na laptopowym ekranie gra za dużo traci.

 

Za to remake The Last of Us wchodzi mi jak dobre piwo, ale gram w to 1 raz. Świetna gra pod prawie każdym względem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konrad_a napisał:

W takie coś graliście?

w pierwszej klasie podstawówki. Kolega mieszkał na terenie szkoły i żeśmy tak se grali jak lekcje były na później. Do dziś pamiętam kontroler w kształcie walca.

 

A gry na PC zaczęły mi na nerwy działać od kiedy zaczęto je żenić z konsolami. Sterowanie jakby wg. ustalonych torów jakieś ****iane "naciśnij b a teraz szybko naciskaj spację" jakieś pół automatyczne chowanie się za osłonami itp. Piękne porównanie mechaniki to Mafia i Mafia 2.

 

5 godzin temu, Rafacio napisał:

Bo grać za bardzo się nie chce jak się widzi top co się widzi.

no od Gothica się odbiłem ale graficznie przestało mi przeszkadzać po jakiś 10h. Cóż z tego jak znam te grę na wylot nawet po tylu latach. Do Operation Flashpoint Cold War Crisis wróciłem po chyba 19 latach, grę ukończyłem i to były zacne godziny.

Zeus Pan Olimpu też mi się nie nudzi. 21 lat jeśli dobrze liczę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bakus1233 napisał:

Ostatnio np oglądałem Wolfenstein return to castle. Stara giera, ale za to jaki klimat. Znacie coś podobnego? 

Wolf to Wolf, ale może Mortyr albo MoH:AA, albo po prostu kolejne części Wolfensteina.

 

Już od lat, gdy staję przed wyborem - w co by tu zagrać - to 97/100 jest to Foobar/Spotify.

Edytowane przez bob2000
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dirian napisał:


Kiedys po prostu bardziej chciało się grać. Z 15 lat temu w Diablo II nabilem na Battle.net z 500-600h. Jakiś czas temu kupiłem remaster i znudziło mi się po 3 akcie ;) 

 

Mnie mało gier obecnie przyciąga. Cyberpunku próbowałem, ale mechaniki ma tak skopane, ze dla mnie jest niegrywalny. To gumowe strzelanie jest tragiczne. Zreszta CDP nigdy nie potrafiło w mechaniki, wiedzminy tez miały niedopracowane systemy walki, poruszania się, itp. Broniły się jednak fabularnie, Cyberpunk mnie niestety nie wciąga ale jeszcze spróbuje pograć na mocnym PC którego kończę składać - może sie uda jakoś wciągnąć bo na laptopowym ekranie gra za dużo traci.

 

Za to remake The Last of Us wchodzi mi jak dobre piwo, ale gram w to 1 raz. Świetna gra pod prawie każdym względem.

 

E, to chyba nie to, bo ze 2 lata temu jak zainstalowałem H3, to mnie wciągnęło jak bagno. Diablo 2 rok temu też nieźle katowałem, aż mi się odcisk na dłoni zrobił. :P 

 

"Zeus Pan Olimpu" - też dobra giera. :) Twierdza I była też bardzo zacna. Majesty jeszcze. :)

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam sobie AC Odyssey i Origins jednocześnie. Ogrom świata Odyssey powala. :D Wziąłem sobie questa na likwidacje jakiegoś najemnika i jechałem non stop 15 min rzeby go dorwać mijając po drodze kilka obszarów, a jak spojrzałem potem na mapę to przejechałem tylko mały fragmencik jej. Nie planowałem tak dużo grać, myślem tylko aby szybko zrobić główną fabułę, ale chyba mi to nie wyjdzie. Wciąga na swój sposób. Origins jest uboższe, ale klimat może nawet lepszy. Coś za coś. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spawn napisał:

Nie polecam ostatnich assassins creedów mimo że przeszedłem origins i valhalla. To są gry przy których spędzasz 70 godzin i na koniec uświadamiasz sobie że jedynie zmarnowałeś czas robiąc w kółko to samo. Dodatkowo nie pamiętam z nich absolutnie NIC.

Co prawda w Valhalle nie grałem, ale w Origins tak i odpadłem już przy samym końcu gry. Zaczęły się robić takie flaki z olejem, jak chodzi o wątek główny, że już nie wytrzymałem. Na plus na pewno poziom dopracowania i przywiązanie do detali. Ogrom świata imponuje i to jak została odwzorowana architektura i ogólnie Egipt. Walka nawet spoko, ale bohater nijaki i jego wątki też nie porywają. Poza tymi zaletami, które wypisałem, to faktycznie zmarnowany czas i też niewiele z tej gry pamiętam.

Zastanawia mnie Unity. Swego czasu niezłe pomyje na tą grę spłynęły, ale ponoć jest całkiem dobra jak chodzi o klimat czy fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MrBrainwash napisał:

Ogrywam sobie AC Odyssey i Origins jednocześnie. Ogrom świata Odyssey powala. :D Wziąłem sobie questa na likwidacje jakiegoś najemnika i jechałem non stop 15 min rzeby go dorwać mijając po drodze kilka obszarów, a jak spojrzałem potem na mapę to przejechałem tylko mały fragmencik jej. Nie planowałem tak dużo grać, myślem tylko aby szybko zrobić główną fabułę, ale chyba mi to nie wyjdzie. Wciąga na swój sposób. Origins jest uboższe, ale klimat może nawet lepszy. Coś za coś. 

 

Teraz oba te Assassyny są na wyprzedaży na Steam. Jeszcze Mortal Kombat 11 i NFS: Heat. 

 

 

13 godzin temu, Artorias napisał:

Co prawda w Valhalle nie grałem, ale w Origins tak i odpadłem już przy samym końcu gry. Zaczęły się robić takie flaki z olejem, jak chodzi o wątek główny, że już nie wytrzymałem. Na plus na pewno poziom dopracowania i przywiązanie do detali. Ogrom świata imponuje i to jak została odwzorowana architektura i ogólnie Egipt. Walka nawet spoko, ale bohater nijaki i jego wątki też nie porywają. Poza tymi zaletami, które wypisałem, to faktycznie zmarnowany czas i też niewiele z tej gry pamiętam.

Zastanawia mnie Unity. Swego czasu niezłe pomyje na tą grę spłynęły, ale ponoć jest całkiem dobra jak chodzi o klimat czy fabułę.

 

Unity miałem dwa podejścia i do dzisiaj nie ukończyłem. Tam był fajny pomysł na misje zespołowe, ale co z tego, jak po jakimś czasie serwery świecą pustkami.

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 11:17, Dirian napisał(a):

pierwsze Dishonored

Drugie też jest fantastyczne. Z pięć razy grałem plus wszystkie dodatki.

W dniu 2.10.2022 o 00:27, MrBrainwash napisał(a):

Ogrywam sobie AC Odyssey i Origins jednocześnie

Też bym sobie pograł, ale nie jestem w stanie grać w gry TPP. Dlatego też i Wiedźminy odpuściłem. Na dłużej walczyłem z Dead Space, ale ostatecznie też odpuściłem. Szkoda, że te wszystkie gry nie mają wersji FPP.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności