Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś problem rozwiązałem. Chodziło o tryb zgodności z XP, ale dalej mam wrażenie, że nie chodzi tak płynnie jak by się dało. Jednak na razie wystarczająco no i lepiej wygląda. Już widzę, że to kompletna gra. Super klimat. Czysty relaks. Tylko znów sterowanie muszę opanowywać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Trzy razy ukonczyłem Cyberpunk. Co to za moda w grach, że same złe zakończenia są? To nie pierwsza taka gra.

Też gram w Cyberpunka. Póki co fabuła pcha mnie żebym był złodziejem i zabójcą ...może tacy zawsze źle kończą 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Też gram w Cyberpunka. Póki co fabuła pcha mnie żebym był złodziejem i zabójcą ...może tacy zawsze źle kończą 
Wreszcie pojawiła się nowogeneracyjna łatka na konsole. Ja mam XSX. Włączyłem na chwilę i ciężko mi wychwycić różnice w stosunku do tego co było wcześniej. Ale też już dawno nie grałem, ponad rok temu, czekałem na tą łatkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Joseph_k78 napisał:
W dniu 1.02.2022 o 08:16, espe0 napisał:
Też gram w Cyberpunka. Póki co fabuła pcha mnie żebym był złodziejem i zabójcą ...może tacy zawsze źle kończą emoji848.png

Wreszcie pojawiła się nowogeneracyjna łatka na konsole. Ja mam XSX. Włączyłem na chwilę i ciężko mi wychwycić różnice w stosunku do tego co było wcześniej. Ale też już dawno nie grałem, ponad rok temu, czekałem na tą łatkę.

Nie potrafię w takie gry grać na konsoli ...a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O na pewno lepiej to wygląda niż w przypadku Cyberpunka. Przynajmniej na XSX.Tak więc lekki zawód (chodzi o nextgena CP).

Nie mam mocnego peceta, więc by cieszyć się z Cyberpunka w pełni, jeżeli chodzi o grafikę, będę musiał pewnie ograć to na Geforce Now w najwyższym pakiecie RTX.

Ostatnio ogrywam też Half Life Alyx dzięki nowo powstałej, choć na razie jeszcze w fazie beta, usłudze Plutosphere. Na Oculus Quest 2.













Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest konkret a nie jakieś pitu, pitu. Nie grałem, ale wiem, że ******ste. Wystarczy spojrzeć.
Chciałbym to ograć lokalnie, ale do VR-a to pewnie potrzebowałbym lapka za przynajmniej 6 tysi. Wspomniana usługa pozwala na ogranie tytułów PC VR, ale często działa tak sobie, w końcu jest jeszcze w fazie beta. Do usprawnień na poziomie GF Now jeszcze trochę brakuje. Co do Half Life Alyx to czytałem jakieś doniesienia, że może pojawić się na PS VR2.

Odnośnie VR na Oculusie to polecam Residenta 4. Moim zdaniem bardzo dobrze przeniesiona część do VR. Jest też Medal of Honor, ale gra wydała mi się trochę drewniana i średnio mi przypadła do gustu.
A jest jeszcze The Walking Dead, ale też nie do końca to moje klimaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.02.2022 o 22:24, Palpatine napisał:

Takie gry są wręcz stworzone pod granie na konsoli, a za kilka dni Elden Ring :)

382825611.webp

 

Kupiłem to dzisiaj i okazał się, że nawet nie odpala na moim PC. 😕 Idzie to komuś jakoś odsprzedać? Jakiś dostęp przez Steama, czy coś? Zwrotu nie mogę zrobić, bo klucz kupiłem od 3kropki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Elden Ring odpaliłem, ale słaba optymalizacja mnie zniechęciła. Czekam na poprawki, bo mieć 60 klatek, nagle 20 klatek, jakieś mikroprzycinki na dość mocnym sprzęcie. Niby już jakiś patch wyszedł, ale w międzyczasie odpaliłem Dying Light 2 i się wciągnąłem. 

 

Do Eldena podejdę na spokojnie, bo wszelakie Soulsy wciągały mnie tak, że ledwo kontaktowałem ze światem :D

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tylko musiałbym do niej komputer dokupić. 😕 Ale się wydymałem. Jakby nie to, że drugi tydzień siedzę na kwarantannie, to bym nawet nie pomyślał o jakichś gierkach. 😕

 

Ja z Soulsów grałem tylko w DS3 i tak niespecjalnie mnie wciągnęło. Do tej pory nie ukończyłem. Odrzuca mnie trochę design (obrzydliwy, jakieś abortowane pisklęta, psy etc.) i poziom trudności. Ale ten Elden miałem ochotę spróbować magiem pocisnąć. 

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Saiya-jin napisał:

No, tylko musiałbym do niej komputer dokupić. 😕 Ale się wydymałem.

 

Ja z Soulsów grałem tylko w DS3 i tak niespecjalnie mnie wciągnęło. Do tej pory nie ukończyłem. Odrzuca mnie trochę design (obrzydliwy, jakieś abortowane pisklęta, psy etc.) i poziom trudności. Ale ten Elden miałem ochotę spróbować magiem pocisnąć. 

 

Jak DS3 cię odrzuciło, to raczej w Elden nie masz czego szukać. Grałem tylko chwilę, ale znajomy grę przeszedł i twierdzi, że jest bardzo podobna do DS3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elden Ring wymagania ma dość niskie (bo i wygląda dość biednie) i 60 fps można mieć nawet na słabszych kartach problem w tym że to jest skopany port i przycięcia i spadki animacji są na absolutnie każdym, nawet najlepszym sprzęcie. Do tego jest zablokowana liczba klatek do max 60.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności