Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Saiya-jin napisał:

Ja najwięcej katowałem Robin Hooda.

Najlepsza gra na złotej czwórce. Ło matko ile to lat 😔

Strasznego skupienia ta gra wymagała bo sejwa nie było a całkiem długa i trudna. Potem grałem na czymś co się FCUX nazywa i dało się save robić. 

 

Spróbujcie Dizzy przejść bez zapisywania 😵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 19:56, Spawn napisał:

Ja z rok temu pisalem to samo apropo zakupu rtx2070super ze bezsensu bo drogo i wychodzą rtx30XX ;) Mowi się ze braki sprzetu nawet do 2023 roku moga potrwac. Co bedzie kto wie ale czekac to se tak mozna. Wiem cos o tym bo mam kompa z 2014r i wlasnie ciagle na cos czekam :D Dobrze ze ps5 udalo sie kupic bo bym sobie nie pograł :P

Ja mam komputer z MSI Radeon r9 390 i daję radę z szyną 512 bit i śmiga i hula z 2015r. Czasami łapie artefakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania laptopa o następujących parametrach: 

- do 4,5 kola,

- musi mieć 17 cali i żeby był w miarę funkcjonalny

- do gierek, pracy biurowej średniawej

 

Czy taki w tej cenie jest ok?

 

Co do matrycy, to jeśli udałoby się w tej cenie kupić jakiegoś o zdecydowanie lepszych parametrach, to może przeszła by opcja z nieco mniejszym niż te 17 cali

 

Wstępnie rzuciłem pomysłem żeby szukać na Łowcach, bo co kilka dni coś się pojawia, ale na szybko z matrycami 15'6 cali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na stacjonarce pykam na RX460. I spoko. Najwyżej detale czy rodziałkę zmniejszę. Ale ja nawet monitora FHD nie mam. i o ile aktualny się nie zepsuje to miał nie będę.  Hue, hue.

13 godzin temu, Dirian napisał:

Jak do gier to albo bierzemy 15 cali z GTX 1660 Ti, albo zwiększamy budżet. GTX 1650 Ti to nadaje sią najwyżej do grania w LoL-a czy inne mało wymagające produkcje,

Tylko czasem lepiej wziąć słabszy niż wypasiony, który po kilku minutach ma 100 st, a procesor i grafa schodzi na minimum mocy.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Undertaker napisał:

No właśnie ja sam obserwuję od czasu do czasu Łowców i często pojawiają się 15 calowe z 1660Ti jako raczej taka "średniawka" a w okolicach 5 można mieć 3060 i pewnie nie będąc przywiązanym aż tak bardzo do wielkości matrycy, to coś takiego warto by brać? 

Zdecydowanie. Za 5 klocków masz Legiona 5 z RTX 3060, najlepiej celuj w ekran 165 Hz bo kolory dużo lepsze. Jedyny minus, że część osób narzeka na "świszczące" wentylatory, ale pewnie kwestia wyczulenia... Poza tym lapek super.

 

13 minut temu, Rafacio napisał:

Ja tam na stacjonarce pykam na RX460. I spoko. Najwyżej detale czy rodziałkę zmniejszę. Ale ja nawet monitora FHD nie mam.

 

Dla ciebie spoko, dla mnie nie. Kwestia wymagań ;) 

 

Co do temperatur to zgoda, dlatego trzeba szukać sprzętu, który takich problemów nie ma - jak wyżej wymieniony Legion 5. Sam niedawno kupiłem Legiona 7 z Ryzenem 7  5800H i RTX 3060 i temperatury na CPU nie przekraczają 80 stopni, na GPU okolice 75 stopni grając w Red Dead Redemption 2. Ale fakt, dużo jest lapków gdzie chłodzenia są do niczego dlatego trzeba uważać i oglądać testy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyknąłem Metro Exodus. Super, ale jak zwykle krótkie. Teraz muszę znowu przejść Last Light by uzasadnić to, że Artiom żyje. Bo dwa razy zginał więc teraz poprzedni tytuł muszę przejść jako pacyfista. W Exodus też chyba muszę popracować nad zakończeniem. Jeśli chodzi o technikalia to spokojnie przeszedłem na FX 8370 i RX 460. Tylko, że ja nawet FHD nie używam, a nie muszę mieć zmaksowanych ustawień graficznych. A i tak grafika super.

 

Edit. A nie. Miałem dobre zakończenie jednak. A przecież mordowałem w moim odczuciu za dużo. Poprzednik jednak i pod tym względem trudniejszy. Jeden zły strzał i dobre zakończenie szlag trafia. Ogólnie jednak gra łatwiejsza od pozostałych części i żeby zginąć to trzeba się postarać. Np. spaść ze skały albo rzucić mołotowem w ścianę tuż przed sobą.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam teraz w Pillars of Eternity. W końcu dorwałem RPG, które mnie wciąga jak Baldur's Gate za szczyla. Tona tekstu, fajne postacie, świetny świat, wessalem się na tyle, że nawet skille postaciom dobieram na zasadzie wykreowanego w głowie scenariusza, a nie sucha kalkulacja cyferek. Zarąbisty tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wypadłem z tematu na ładnych parę lat ale popykałbym w jakiegoś RTSa czasu rzeczywistego  raczej nastawionego na krótkie potyczki. Próbowałem Starcrafta 2 ale jakiś schematyczny i wydał mi się nudny. Za starych czasów dobrze wspominam Command and Conquer Generals, Knights and Merchants, Kozacy. Może coś możecie zaproponować ?

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, cpu1 said:

Trochę wypadłem z tematu na ładnych parę lat ale popykałbym w jakiegoś RTSa czasu rzeczywistego  raczej nastawionego na krótkie potyczki. Próbowałem Starcrafta 2 ale jakiś schematyczny i wydał mi się nudny. Za starych czasów dobrze wspominam Command and Conquer Generals, Knights and Merchants, Kozacy. Może coś możecie zaproponować ?


Command & Conquer Generals Zero Hour nadal jest grany jeżeli chodzi Ci o multiplayer https://www.youtube.com/c/DoMiNaToR3/videos 

 

On 8/13/2021 at 3:00 PM, Undertaker said:

No właśnie ja sam obserwuję od czasu do czasu Łowców i często pojawiają się 15 calowe z 1660Ti jako raczej taka "średniawka" a w okolicach 5 można mieć 3060 i pewnie nie będąc przywiązanym aż tak bardzo do wielkości matrycy, to coś takiego warto by brać? 


Trzeba określić budżet dokładnie, 4.5k? Czy ma wyjechać do 5k w przypadku opłacalności no i moim zdaniem najważniejsze pytanie - z systemem Windows, czy bez. 
Bo z tego co widzę, to laptop z systemem wychodzi +500 zł. 

Adekwatny przykład system / bez jest tutaj :) https://www.x-kom.pl/p/639033-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-5-16gb-512-rtx3060-120hz.html#Opinie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jad szopa napisał:

Command & Conquer Generals Zero Hour nadal jest grany jeżeli chodzi Ci o multiplayer https://www.youtube.com/c/DoMiNaToR3/videos 

I chyba będzie trzeba do tego wrócić :) Widzę że fix dla Windowsa 10 jest więc można instalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, cpu1 said:

I chyba będzie trzeba do tego wrócić :) Widzę że fix dla Windowsa 10 jest więc można instalować.


EA Games już nie wspiera tej gry, ale na spokojnie można grać. Jest kilka sposobów https://www.youtube.com/watch?v=wCIk8QP4h4E&list=PLtGvoQJjZNvtekKSrEYqOnGmOYLmRUrZp
- Revora aka dawne online https://www.youtube.com/watch?v=JhCmfaAy2d0&t=1s
- Radmin https://www.radmin-vpn.com/pl/ 
- Gameranger czyli najbardziej popularna metoda na online i najprościej https://www.gameranger.com
Jest też discord i forum, turnieje na $ itd. 
GenTool to anty cheat do tej gry https://www.gentool.net/ w sumie spoko narzędzie. 
Są też różne mody, jakby ktoś chciał się bawić. 
Zmodyfikowali też game-bar i wygląda tak https://www.youtube.com/watch?v=APzIdNoBAEE&t=208s oczywiście dla osób, kto chce sobie zmienić wygląd :D
Grane jest 1v1, 2v2, 3v3 i 4v4. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jad szopa Dzięki za patenty. My graliśmy 1v1 albo 1v1v1 po LANie. Tradycyjnie brałem lapa pod pachę i jechałem na weekend lub przyjeżdżali do mnie. Wiatróweczka w garnuszek/świeczkę/wiaderko po farbie, potem grill, piwko i wojny w C&C. Ehhh te stare czasy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, cpu1 said:

@Jad szopa Dzięki za patenty. My graliśmy 1v1 albo 1v1v1 po LANie. Tradycyjnie brałem lapa pod pachę i jechałem na weekend lub przyjeżdżali do mnie. Wiatróweczka w garnuszek/świeczkę/wiaderko po farbie, potem grill, piwko i wojny w C&C. Ehhh te stare czasy :D


Mnie się udało dostać do top 50 graczy dawniej, jakieś lata 2007-2012 bodajże :)
1vs1vs1vsv1... też grają, w sumie każdy rodzaj gry da się znaleźć. 
Ale prawda, stare czasy C&C wymiatały, sporo rodaków grało. 
Ogólnie to jest też masa streamów z turniejów, challenge itd. Można obejrzeć jak grają Ci z TOP. Jakby coś to na priv mogę tam rzucić więcej linków w razie coś, czy coś podpowiedzieć, bo nie chce tu w temacie innym przeszkadzać :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jad szopa Dzięki, ale filmików to raczej oglądać nie będę bo nie celuję w progres umiejętności i uczestnictwo w turniejach, a jedynie zwykłe potyczki Deathmatch'e. Fajnie było puścić "niukę" w przeciwnika ... był efekt wybuchu na pół ekranu i zdrowa rozpierducha, a jak ją puściłem w Starcrafcie 2 to wyszła z tego taka popierdółka że nawet żołnierze piechoty przeżyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, cpu1 said:

@Jad szopa Dzięki, ale filmików to raczej oglądać nie będę bo nie celuję w progres umiejętności i uczestnictwo w turniejach, a jedynie zwykłe potyczki Deathmatch'e. Fajnie było puścić "niukę" w przeciwnika ... był efekt wybuchu na pół ekranu i zdrowa rozpierducha, a jak ją puściłem w Starcrafcie 2 to wyszła z tego taka popierdółka że nawet żołnierze piechoty przeżyli :D


A to spoko spoko, tak jakby się znudziło granie to jest spoko mod i nazwali go Evolution https://www.youtube.com/watch?v=1mPFRXLplrY
To tak dla zabawy w sumie, ale wygląda fajnie polecam obejrzeć sobie 2 minuty tego gameplayu :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz można potestować sobie Diablo 2 Resurrected w otwartej becie. U mnie tnie niestety. Nie wiem czemu, nie da się zmienić rozdzielczości, jeśli gramy na pełnym ekranie (mam monitor 4k :/). Czuć, że to Diablo 2. :)

 

Pillarsy też chciałem ograć, ale z jakiegoś powodu wysypują mi się co minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności