Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Undertaker napisał:

Dlatego ja sobie grywam godzinkę dziennie i tak już od dłuższego czasu. W sumie nie wypada to najgorzej ;)

Nom, z tym że jak mam godzinę lub półtorej dziennie i to też nie zawsze to jak miegam 2/5 czasu po mapie to mi się odechciewa :/ i odstawiam grę na jakiś czas. Z tego samego powodu assasynów też nigdy nie przeszedłem w całości, a wspomnianą wcześniej mafię przechodziłem prawie 2 lata :ph34r:

 

Tak jak kiedyś średnio gra zajmowała mi max tydzień tak teraz ciągnie się to jak krew z nosa, i żeby sobie pograć w spokoju to trzeba jeszcze pamiętać o wyłączeniu telefonu oraz ustawieniu wszystkich komunikatorów na PC na niewidoczny :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Woo Audio WA8 Eclipse na wypożyczeniu, więc szkoda mi czasu na granie, ale od wtorku sprawdzę ARPG She Will Punish Them. Early access, ale dodają nową zawartość i łatają błędy. Jedyne czego się obawiam to żeby nie była za krótka w finalnej wersji.

https://store.steampowered.com/app/1213740/She_Will_Punish_Them/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan tactical shooterów powinąłem na wyprzedaży steam DOOR KICKERS (jedynkę). Nadzorujemy akcje jednostki specjalnej wydając polecenia w czasie rzeczywistym (z możliwością pauzy), a jak czujemy się mocni, to na podstawie wywiadu możemy rozrysować cały plan od razu. Widok to rzut z góry, na którym widać tylko układ pomieszczeń, aktualizowany o to, co widzą w tym momencie nasi podwładni.

 

Trzeba dbać o koordynacje, kontrolę nad przestrzenią i ograniczać ryzyko. Jeśli plan jest kiepski, to gra bezlitośnie bije nas po łapach i to mi się bardzo podoba. Wyzwanie!

Edytowane przez zolwinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 14:36, Ugz napisał:

Tak jak kiedyś średnio gra zajmowała mi max tydzień tak teraz ciągnie się to jak krew z nosa, i żeby sobie pograć w spokoju to trzeba jeszcze pamiętać o wyłączeniu telefonu oraz ustawieniu wszystkich komunikatorów na PC na niewidoczny :wacko:

 

No ja te nowe Tomb Raidery to średnio jeden na miesiąc - a to nie są jakieś mega rozległe gry, choć też nie najkrótsze jak się chce większość "znajdziek" machnąć. ;)

 

Co do Wieśmaka to też się nie spieszę, lubię sobie go włączyć żeby pyknąć partyjkę Gwinta (super sprawa i nie dziwię się że osobną grę z niego zrobili) albo po prostu zrobić jakieś zlecenie/polatać po lesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Undertaker napisał:

Co do Wieśmaka to też się nie spieszę, lubię sobie go włączyć żeby pyknąć partyjkę Gwinta (super sprawa i nie dziwię się że osobną grę z niego zrobili) albo po prostu zrobić jakieś zlecenie/polatać po lesie. 

 

Jak ogrywałem Wieśka, to w pewnym momencie całkowicie odstawiłem wątek główny i zająłem się kompletowaniem talii do Gwinta i graniem z kim się da. Dla swojego dobra podjąłem decyzję o zignorowaniu sprawy, kiedy karcianka pojawiła się jako samodzielna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę podobnie, z tym że w Gwinta osobnego nie grałem. Jeśli chodzi o 3, to na początku mnie odrzuciło, myślę sobie kolejne jakieś nudne minigierki których trzeba się uczyć. Ale jak w pewnym momencie wywaliło mi nieukończone zadanie związane z partyjkami w gwinta, to spiąłem się i wczytałem zapis żeby z cienkimi kartami jakie wtenczas miałem wygrać z jakimiś kozakami którzy w odpowiedzi na moje "szóstki" kartami bohaterów stół przyozdabiali. I mnie wciągnęło :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ponownie tego bossa w 1 rozdziale Wieśka 2, ale bez szans. Jako osoba która grała w tą grę 1 raz nie miałem pojęcia, że nie można pić mikstur w czasie walki i kompletnie nie przygotowałem się na to starcie. Ponoć najtrudniejsze w całej grze. Na poziomie Dark musiałbym go trafić 50 razy, a on mnie co najwyżej raz.

 

Czy znacie jakieś gry, które nie mają większych błędów technicznych, odpalą na słabym PC, ale jednocześnie są dość wymagające? Błagam, tylko nie EA games :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Czy znacie jakieś gry, które nie mają większych błędów technicznych, odpalą na słabym PC, ale jednocześnie są dość wymagające?

Suverance: Blade of Darkness

31 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Ponoć najtrudniejsze w całej grze.

to jest pod koniec taki z gargulcami. Nie dałem rady mimo że wszystko szło bez wysiłku.

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, marco-polo said:

Możesz się podzielić uwagami jak masz jakieś doświadczenia :)


W Warfame przynajmniej ludzie ze sobą rozmawiają, życzą Ci miłego dnia, pomagają sobie i w ogóle. Jeżeli coś nie pójdzie, to nikt się nie wyzywa, tylko po prostu restart mission. Kiedy padnie Twoja postać, to potrafią się wrócić kawał mapy, żeby Cię podnieść mimo wszystko. Nowy gracz dostaje pomoc, wyjaśnienie, czasem nawet ktoś może dostać mody, czy prime (sam tak robiłem). 
W przeciwieństwie do League of Legends i podobnych, gdzie jest wylęgarnia pasożytów z niekończącą się dekrementacją IQ. Jakie to przecież straszne stracić wirtualne punkty podczas gry rankingowej i jakże z tego powodu trzeba życzyć komuś śmierci, raka, chorób lub rodzinie tego gracza... 

I to nie ma żadnego znaczenia, czy grasz PvE, czy PvP bo wszystko nadal to pixele, czyli coś co tak na prawdę nie istnieje, nie jest namacalne i nie masz z tego powodu żadnego profitu... Ale troglodyci przed monitorem tam tego nie rozumieją. 
 

Edytowane przez Jad szopa
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jad szopa napisał:


W Warfame przynajmniej ludzie ze sobą rozmawiają, życzą Ci miłego dnia, pomagają sobie i w ogóle. Jeżeli coś nie pójdzie, to nikt się nie wyzywa, tylko po prostu restart mission. Kiedy padnie Twoja postać, to potrafią się wrócić kawał mapy, żeby Cię podnieść mimo wszystko. Nowy gracz dostaje pomoc, wyjaśnienie, czasem nawet ktoś może dostać mody, czy prime (sam tak robiłem). 
W przeciwieństwie do League of Legends i podobnych, gdzie jest wylęgarnia pasożytów z niekończącą się dekrementacją IQ. Jakie to przecież straszne stracić wirtualne punkty podczas gry rankingowej i jakże z tego powodu trzeba życzyć komuś śmierci, raka, chorób lub rodzinie tego gracza... 

I to nie ma żadnego znaczenia, czy grasz PvE, czy PvP bo wszystko nadal to pixele, czyli coś co tak na prawdę nie istnieje, nie jest namacalne i nie masz z tego powodu żadnego profitu... Ale troglodyci przed monitorem tam tego nie rozumieją. 
 

Tak to wszystko prawda i teraz dalsza fabuła Nowej Wojny. Grasz w jakimś może klanie ? 

Jak coś pisz na pw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, marco-polo said:

Tak to wszystko prawda i teraz dalsza fabuła Nowej Wojny. Grasz w jakimś może klanie ? 

Jak coś pisz na pw 


Od jakiegoś czasu nie gram, ale są PL klany całkiem spore. Robię odwyk od gier, bo było źle... Zamiast o przyszłości, teraźniejszości myślałem kiedy zagrać :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

ogóle alicja to najlepsza gra ever

pierwsza może i tak. Druga to taki trochę Kangurek Kao wyszedł. 

Ja Ci mowie Suverance BoD zagraj bo to jedna z lepszych gier kiedykolwiek wydanych (a co?!)

Dziś może i trochę straszy graficznie ale nie jest źle, parę h i zaczniesz podziwiać 😊. A jak już zainstalujesz to powiedz jak ci chodzi i jak ogarnąłeś bo mi działa kiepsko. Kamera głupieje, ruchy postaci lagują a kiedyś było OK. Problem z nowszymi kompami chyba. Jest trochę modów paczy itp. ale ja w to cienki jestem.
Tak, polecając tobie zainstalowałem sam 😜 

 

Operation Flashpoint CWC też wymagająca gra.

W obie te gry gram co jakiś czas od 2002 roku bodaj.

 

Zresztą jak chcesz wymagającego tytułu to sobie Herosów odpal 1-3 😃

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry temat, ale czy jesteście w stanie podpowiedzieć optymalną (kosztowo) konfigurację desktopa (sam komputer, monitor i akcesoria już są) pod gry i "naukę"? Szczególnie interesuje mnie sensowny dobór karty graficznej. Na resztę mam jakiś tam pogląd. Platforma AMD, chyba że są sensowne arugmenty za Intelem.

Przyszły beneficjent upiera się przy nVidii. Jakieś plus względem Radeona, który jest obecnie produktem AMD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz dobry punkt wyjscia z propozycjami roznych konfiguracji na kazdy budzet https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-lipiec-2021-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach

 

Co do kart graficznych to sytuacja przez pandemie i kopaczy kryptowalut jest chora, a mianowowicie dostepnosc jest mizerna a to co jest ma ceny z kosmosu w stosunku do tego co bylo 2 lata temu. Gtx1660 z przed 2 lat kosztuje 1900zł a 2 lata temu był za tysiaka. RTX 3060 kosztuje 2800zł a jego cena sugerowana to 1500zł. Itd itp i to jest i tak już lepiej niż kilka miesięcy temu bo przebitki były nawet i po 300%.

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności