Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Spawn napisał:

 

Dobrze że nie oglądałem bo nic ciekawego dla mnie nie pokazano ;)

To prawda... Szkoda czasu. 

The Evil Dead na koniec 😅. Ale to już mamy kilka podobnych gier.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 07:13, Wisting napisał:

Mass Effect 3 LE - odświeżam sobie z pamięci i porównuję zmiany.

I warto zagrać ? Jakieś graficzne zmiany na lepsze ? 

Mass Effect 2 najlepszą odsłoną 😁.

 

Dziś zaprzyjźniam się z Monster Hunter World...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Alan Awake przez Geforce Now. Sterowanie jest fatalne. Nie dość że kamera jest z boku i nie udało mi się jej zmienić to jeszcze jakoś idiotycznie pływa że nigdy nie da się wycelować tam gdzie chcę.

 

Wróciłem do starego dobrego sw kotor I. Ogrywam co najmniej 5 a pewnie z 7-8 raz :) Tym razem mag jasnej strony. Jest jeszcze jedna kombinacja profesji i strony którą nie grałem, ale już nie pamiętam... Polecam Community Patch. Nie naprawia absolutnie wszystkich błędów, ale na pewno jest lepiej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alana przeszedłem głównie dla tego twin peaksowego klimatu. Nawet jak cię trochę zmęczy walka z cieniami to dojdź chociaż do sanatorium. Koncert który się tam odbywa to jedna z najfajniejszych akcji jakie widziałem w grach i pamiętam ja do dziś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie doszedłem do domu nad wodą i wyszedłem na spacer. Jak przejdę kotora to pewnie wrócę do Alana przed drugą częścią.

 

Edit@: Spróbuję zmienić czułość, pogrzebać w ustawieniach

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan jest jedną z lepszych gier fabularnych survive horror i nie mogę nic złego napisać na temat sterowania.

Grałem na X360, później XOne.

 

Teraz, mrbudyn napisał:

Alan jest jedną z lepszych gier fabularnych survive horror i nie mogę nic złego napisać na temat sterowania.

Grałem na X360, później XOne.

Grać i poznawać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie no ten Alan Awake jest po prostu niegrywalny. Dostaje 2 naboje na 5 przeciwników. 10 sekund po zabiciu znowu się pojawiają... i tak w nieskończoność. Można zapomnieć o zwiedzaniu.

 

SW KOTOR I i II ograne po raz chyba już 7. Czekam na remaster. Dwójka z restored content mod (TSLRCM) jest miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Dostaje 2 naboje na 5 przeciwników. 10 sekund po zabiciu znowu się pojawiają... i tak w nieskończoność. Można zapomnieć o zwiedzaniu.

 

Tak to bywa w survival horrorach ;)

 

Jak gram teraz w NieR Replicant ver.1.22474487139 :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wzięło, żeby sobie Morrowinda przejść ponownie i tak sobie pykam w wolnych chwilach. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UgzWiedźmina warto! Cudze chwalicie swego nie znacie. Ja wcześniej w żadne nie grałem, tak się złożyło. W końcu się zawziąłem i siadłem do III od razu w wersji GOTY. Mam już ponad 100h na liczniku i powiem krótko - rewelacja. Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Rozległy i zróżnicowany świat który chce się odkrywać, ciekawe potwory wymagające stosowania możliwie zróżnicowanej taktyki walki, charakterystyczne i charyzmatyczne postacie, z którymi można się zżyć w ten czy inny sposób; interesujące questy i świat przedstawiony - mega klimatyczny (gusła, wierzenia). Po prostu mega. Latasz tym Wiedźminem i tylko czekasz aż nowe zlecenie wpadnie ;)

 

Ja przechodziłem z nowych Tomb Raiderów na Wiedźmina, więc na początku graficznie nie było szału (szczególnie po Shadowie) ale szybko oczy się skalibrowały i generalnie ta gra wciąż jest bardzo ładna. Momentami nieco poruszanie się wydawało mi się drewniane, ale i ten efekt szybko minął. Walka wciąga i często zbaczam sobie w leśne ścieżki byle jednego wilka czy upiora ubić, jak w rasowym hack'n'slashu. A to erpeg przez duże R. 

 

Polecam :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker wiedźmina pierwszego zaczynałem już kilka razy, ale zawsze zanim zdążyłem go skończyć to traciłem save. Dlatego za niedługo zacznę raz jeszcze :ph34r:

 

Ale dla mnie tak długie gry bywają niewygodne, bo czasu często nie starcza na to aby przejść całą w sensownym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Undertaker napisał:

@UgzWiedźmina warto! Cudze chwalicie swego nie znacie. Ja wcześniej w żadne nie grałem, tak się złożyło. W końcu się zawziąłem i siadłem do III od razu w wersji GOTY. Mam już ponad 100h na liczniku i powiem krótko - rewelacja. Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Rozległy i zróżnicowany świat który chce się odkrywać, ciekawe potwory wymagające stosowania możliwie zróżnicowanej taktyki walki, charakterystyczne i charyzmatyczne postacie, z którymi można się zżyć w ten czy inny sposób; interesujące questy i świat przedstawiony - mega klimatyczny (gusła, wierzenia). Po prostu mega. Latasz tym Wiedźminem i tylko czekasz aż nowe zlecenie wpadnie ;)

 

Ja przechodziłem z nowych Tomb Raiderów na Wiedźmina, więc na początku graficznie nie było szału (szczególnie po Shadowie) ale szybko oczy się skalibrowały i generalnie ta gra wciąż jest bardzo ładna. Momentami nieco poruszanie się wydawało mi się drewniane, ale i ten efekt szybko minął. Walka wciąga i często zbaczam sobie w leśne ścieżki byle jednego wilka czy upiora ubić, jak w rasowym hack'n'slashu. A to erpeg przez duże R. 

 

Polecam :)

 

Ajj, aż mi apetytu narobiłeś. W zeszłym roku ograłem wszystkie części i chyba mam ochotę na kolejny taki maraton. Sam nie wiem, która najbardziej mi się podobała spośród dwu pierwszych, każdą cenię za coś innego - niemniej, trójka to niekwestionowany król RPG-ów w moim prywatnym rankingu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności