Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie leci z origina dead space. To moje drugie podejście do tej gry. I tak dobrze, bo ogólnie nie znoszę gier, gdzie widzę swoja postać, tylko FPP (czyli żadne wiedźminy nie mają szans). Ale Ds trochę pograłem z rok temu i teraz dam temu czemuś drugą szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio próbuję grać w Wiedźmina 2. Poradnik kiedyś tam przeszedłem, ale już go nie pamiętam. Zdążyłem zginąć chyba z 10 razy przy pierwszej samodzielnej walce. A wcale nie wybrałem najtrudniejszego poziomu.

Ale pamiętam że z Wieśkiem 1 też tak miałem na początku, więc będę próbował dalej. Gorzej, że nie wiem jak zmienić język na polski bo gram przez dżifors nał. No i jeszcze te sejwy. W 1 wracałem dokładnie do danego momentu, a w 2 przy ręcznym zapisywaniu cofa mnie mimo że wcześniej zabiłem już tych przeciwników...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam mało. Ostatnio przeszedłem Wiedźmina 3 podstawkę + dodatek "Krew i wino". Bardzo dobrze mi się grało :) Za jakiś czas pewnie odpalę coś innego. Ogólnie, myślę o zakupie Switcha. Najpierw dla siebie, a po jakimś czasie, pewnie za ok rok, żeby wdrożyć do zabawy moją 5,5 letnią córkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po ukończeniu Shadow of the Tomb Raider. Trochę się obawiałem tej części po tym co @Spawnpisał ale okazuje się, że bardzo dobrze się przy niej bawiłem i wciągnąłem w klimat peruwiańskiej dżungli. Żeby było śmieszniej to akurat wczoraj jak już byłem w trakcie kończenia gry, w TV natknąłem się na pewnego znanego (i ponoć niekoniecznie miłego) podróżnika który odwiedzał... Peru. Przypadek? Wracając do trzeciej i zdaje się ostatniej części serii po reboocie, to dla mnie nie różni się ona specjalnie niczym szczególnym od pozostałych dwóch i miałbym problem żeby wyłonić najlepszą, bo każda ma coś w sobie. No może więcej jest tu pływania i w tym elementów skradankowych, na podział strzelanie/eksploracja też nie narzekam, bo w sumie ja lubię szukać różnego rodzaju znajdziek (grę ukończyłem w 95 procentach, podobnie jak dwie wcześniejsze odsłony). Grafika piękna. 

A pierwsza część też petarda, swoją drogą. Najbardziej brutalna, ale dodatkowo z takim klimatem a'la Lost gdzie lata się po wyspie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 19:09, MrBrainwash napisał:

dyinglight.jpg

Po Wiedźminie 3 przyszła pora na kolejną polską produkcje. ^^

Obie gry bardzo miło wspominam i wydaje mi się, że są to dwie najlepsze gry w jakie grałem w przeciągu 2-3 lat. A w tym czasie nadrabiam zaleglości z PS4, wszystkie exy i tylko GoW4 im się równał :) Obie gry dały mi dużo frajdy, a exy Sony trochę przereklamowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LukaszS napisał:

Obie gry bardzo miło wspominam i wydaje mi się, że są to dwie najlepsze gry w jakie grałem w przeciągu 2-3 lat. A w tym czasie nadrabiam zaleglości z PS4, wszystkie exy i tylko GoW4 im się równał :) Obie gry dały mi dużo frajdy, a exy Sony trochę przereklamowane.

 

Muszę przyznać, że oryginalność gry jest jej mocną stroną. Kiedy już się złapie flow to satysfakcja jest ogromna. Dokańczam wszystko co się da, tylko wyzwań jeszcze nie robię, bo mam za małą wprawę i bym się tylko frustrował. Teraz czeka mnie przejście do strefy zero. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pykło Plague Tale: Innocence. Ciekawa acz dla mnie trochę przewidywalna fabuła, lekko ciężkawy klimat (w końcu średniowieczna plaga szczurów), gameplay mocno po szynach i raczej pod niedzielnego gracza ale i tak całkiem dobrze spędzony czas. Podobno grę robił czterdziestoosobowy zespół, także wyrazy uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Grałem w to ostatnio Plague Tale: Innocence, mocno liniowe ale fajne :)

Przeszedłem też polski horror MEDIUM, wszystko ******ście szkoda że bez polskiego dubbingu. POLECAM

Zabijacz czasu SKATE 3, Alice Madness Returns..

 

W dniu 12.04.2021 o 16:36, jacmiszcz92 napisał:

Ostatnio próbuję grać w Wiedźmina 2. Poradnik kiedyś tam przeszedłem, ale już go nie pamiętam. Zdążyłem zginąć chyba z 10 razy przy pierwszej samodzielnej walce. A wcale nie wybrałem najtrudniejszego poziomu.

Ale pamiętam że z Wieśkiem 1 też tak miałem na początku, więc będę próbował dalej. Gorzej, że nie wiem jak zmienić język na polski bo gram przez dżifors nał. No i jeszcze te sejwy. W 1 wracałem dokładnie do danego momentu, a w 2 przy ręcznym zapisywaniu cofa mnie mimo że wcześniej zabiłem już tych przeciwników...

Próbowałem grać jeszcze na xbox360, ale skopane sterownie tak mnie denerwowało  że dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończone Pilars of Eternity. Gra nie jest nowa ale pewnie nie jeden z was nie grał a posiada za darmo od EpicGames. Poczałkowo się gdzieś nie mogłem w pełni zaaklimatyzować w świecie gry ale ostatecznie fabuła okazała się rewelacyjna. Także dialogów nie pomijać historie szczegółowo śledzić bo im bliżej końca tym lepiej. Polecam tym co nie grali. 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sp5it napisał:

Właśnie skończyłem Far Cry 5, czekam na 6, zapowiada się rewelacyjnie.

Na osłodę oczekiwania Red Dead Redemption 2

A w 3 i 4 grałeś? Pytam bo mi się 3 bardzo podobała ale 4 tym że jest praktycznie wręcz chamsko identyczna jak 3 tak mnie zniesmaczyła że w 5 nigdy nie grałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności