Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Ghost of Tsushima sugeruje na dużej promocji. Ja się odbiłem i sprzedałem po 5 godzinach.

 

Ja skończyłem Assassins Creed Valhalla w 70 godzin i..... nie warto :D Pierwsze 10 godzin bardzo dobre i w zasadzie po takim czasie widziało się już wszystko, potem już się w kółko robi to samo. Fabularnie nawet nawet ale strasznie to jest rozciągnięte.

 

W międzyczasie pykłem Super Mario 3D World i tylko nintendo potrafi sprawić że stary koń czuje się znowu jak 8 latek ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoT - czemu się odbiorą? Jestem fanem gier Soulslike i widzę w niej pewne wyzwanie.

Valhalla - mam podobne zdanie, co więcej gra jest tak zbudowana ze aby przyspieszyć tempo rozgrywania fabuły trzeba sporo wydać pieniędzy w sklepie UBI wiec to celowe działanie.

TLOU2 - dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Palpatine napisał:

GoT - czemu się odbiorą? Jestem fanem gier Soulslike i widzę w niej pewne wyzwanie.

Valhalla - mam podobne zdanie, co więcej gra jest tak zbudowana ze aby przyspieszyć tempo rozgrywania fabuły trzeba sporo wydać pieniędzy w sklepie UBI wiec to celowe działanie.

TLOU2 - dobra?

 

W Ghost of Tsushima nie ma nic z Soulsów. To jest w zasadzie Assassins Creed w Japonii tyle że z bardziej rozbudowaną walką, miałkimi bohaterami (tak to przynajmniej odebrałem przez 5 godzin) i pięknym ale pustym światem (wszystkie wioski wyglądają tak samo i są zbudowane z 4 kwadratowych i pustych w środku chatek). Ja usypiałem przy tej grze. Jak chcesz coś ala soulsy to już prędzej Star Wars: Fallen Order.

 

TLOU2 bardzo dobra, ale nie spodziewaj się progresu jeśli chodzi o gameplay w stosunku do jedynki bo pod tym względem niewiele się zmieniło. Klimat i fabuła za to w innym stylu i nie wszystko im zabanglało ale i tak kawał porządnej gry i jest trochę mocnych momentów. Technicznie za to majstersztyk. Grałem na bazowym ps4 a miałem wrażenie że to pierwsza next genowa gra na ps5 :D

 

A co do Valhalla to ja nie mialem wrażenia że gra jest zrobiona pod mikrotransakcje. Ta fabuła jest po prostu bardzo długa i mało urozmaicona. Szybsze expowanie czy lepszy ekwipunek niewiele by pomógł bo nadasz musisz spacyfikować każdy region, zdobyć każda twierdzę itd. Nie ma blokady na levele (tak jak w odyssey) więc jak chcesz to mozesz iść do trudniejszych regionów. Zresztą za połową i tak byłem powyzej levelu (mozna zmniejszych jak się chce) Nie musisz tez robić nic pobocznego a i tak przejście głównego wątku zajmie pewnie z 50 godzin. Są ludzie którzy to muszą jednak lubić bo mam znajomego na psn który ma platyne w valhalla i licznik pokazuje 270 godzin spędzonych w grze :D

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do Diablo 3 po paru miesiacach przerwy. Ale nie ma juz takiego zaparcia do grania jak w tamtym roku. 1600 lvl, 2 700 000 dps, demon hunter. Zmalpowalem itemy i strategie od gracza SKY. Kolezanka z Korei juz nie gra, same szkopy na tym serwerze, paru ruskich, i jakies paprochy z Polski i Francji czasem. Nie wiem w co tu grac z ta stara karta na tym rozpadajacym sie kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palpatine napisał:

@John Grado kup PS4 używaną za kilkaset złotych i masz w sumie nieograniczony wybór gier.

Problem jest taki ze na padzie nie cierpie grac. Nigdy nie lubilem i nie moge polubic. Drazni mnie niezmiernie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak kolorowo bo ile myszka i klawiatura dziala z ps4 to w grach jest z tym różnie w sensie ze tylko niektóre obsługują. Jest coś takiego jak Hori Tactical Assault Commander Pro (niezła nazwa :D) i to działa ze wszystkim ale nie wiem czy dobrze bo to zgłasza się chyba jako pad i udaje myszkę.

 

Jak kupowałem konsolę (pierwszego xboxa) po latach bycia pececiarzem to też miałem mega obawy czy się przyzwyczaje. Pierwsza gra to się czułem jak bym samą klawiaturą grał w strzelanke :D Przy drugiej było już ok i teraz po latach wygodniej mi się gra na padzie. W jakiegoś ultra szybkiego Dooma to nadal wole myszke ale przy pozostałych 95% gier to wole pada. W multiplayerze też nie ma problemu bo też wszyscy grają na padach ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hori zgłasza sie jako pad i działa całkiem zacnie. W doom eternal pograłem na tym z pol godziny.
Problem taki, że granie na tym na ławie przed TV to ból szyi i pleców w ciągu kwadransa z powodu paskudnej pozycji.
Ale działa ok.

Edit: za pomocą pada w doomie nie byłem w stanie wyjść ze strefy startowej. To jest masakra. Powinien być ustawowy zakaz zmuszania ludzi do grania w fpsy na padach.

c3071406dd429d85223e5f12658194f9.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 13:38, hammerh34d napisał:

Hori zgłasza sie jako pad i działa całkiem zacnie. W doom eternal pograłem na tym z pol godziny.
Problem taki, że granie na tym na ławie przed TV to ból szyi i pleców w ciągu kwadransa z powodu paskudnej pozycji.
Ale działa ok.

Edit: za pomocą pada w doomie nie byłem w stanie wyjść ze strefy startowej. To jest masakra. Powinien być ustawowy zakaz zmuszania ludzi do grania w fpsy na padach.

c3071406dd429d85223e5f12658194f9.jpg

Mam podobnie. Gralem na PS3 w Far Cry 2. Mordega jak z moja byłą. FPSy na padzie to koszmar.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

The Las of Us 2 - niby jedna z najlepszy gier ever z drugiej tyle emocji ze aż dzisiaj wyłączyłem konsole i nie wiem kiedy do niej wrócę. Ta gra ostro wsiada na...

Ale że co? ;)

 

 

Ja w Doom Eternal pograłem pare godzin (na padzie :P) ale olałem bo mnie wkurzały sekwencje platformowe. Platformówki w fpp to jest porażka dlatego nikt normalny nie nie robi takich gier od czasów pierwszego tomb raidera z lat 90ych :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Palpatine napisał:

O to to...

Swoją drogą gra na poziomie trudności przetrwanie jest mocno satysfakcjonująca.

To prawda, dramat straszny...Dochodziłem do siebie całą noc i do końca przejścia gry :D

A satysfakcja faktycznie ogromna! A jeszcze większa jak wszystko ukończysz i później masz nieskończoną amunicję i nieskończone surowce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności