Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Spawn napisał:

 

rdr2 to gra po której serio wierzyłem że cyberpunk będzie świetnie wyglądać i dobrze działać na ps4 ;) CDPR to jednak nie Rockstar ;)

Jak oni wycisnęli taką grafikę na PS4 to nie mam pojęcia. Przede mną jescze TLOU2...a tam podobno jest jeszcze lepiej pod tym względem. Jednak R i ND to dzisiejsza topka, a CDPR niech się uczy bo długa droga przed nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię drugie podejście do RDR2 dzięki brazylijskim cenom... podpowiedzcie mi proszę, w misji z niedźwiedziem - czy od razu można na niego ruszyć po "zakończeniu" zadania głównego, czy trzeba się najpierw naskillować? Szczerze mówiąc to jestem trochę zagubiony ilością rzeczy jakie trzeba robić typu jedzenie, czyszczeni konia i.t.p. i nie wiem czy drugi raz się nie odbiję... assassyny strasznie mnie rozleniwiły pod tym kątem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 19:47, decees napisał:

Robię drugie podejście do RDR2 dzięki brazylijskim cenom... podpowiedzcie mi proszę, w misji z niedźwiedziem - czy od razu można na niego ruszyć po "zakończeniu" zadania głównego, czy trzeba się najpierw naskillować? 

Możesz w każdej chwili. Tylko trzeba mieć dobra broń, mi przy pierwszym i drugim podejściu się nie udało. Zagrywam się w RDR2, kilka lat po premierze ale nic nie straciła ze świetności i grywalności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 19:47, decees napisał:

Robię drugie podejście do RDR2 dzięki brazylijskim cenom... podpowiedzcie mi proszę, w misji z niedźwiedziem - czy od razu można na niego ruszyć po "zakończeniu" zadania głównego, czy trzeba się najpierw naskillować? Szczerze mówiąc to jestem trochę zagubiony ilością rzeczy jakie trzeba robić typu jedzenie, czyszczeni konia i.t.p. i nie wiem czy drugi raz się nie odbiję... assassyny strasznie mnie rozleniwiły pod tym kątem ;)

 

Chyba każdego na początku to przytłacza. 2 rzeczy, których nie wiedziałem, a które o wiele uprzyjemniłyby mi grę to świadomość, że legendarne zwierzęta są cięższe do zabicia, ale nie da się ich "popsuć" jeśli chodzi o jakość skór, tak jak zwykłych zwierząt - także nawet dynamit się nada :D. Druga to fakt, że bodajże do końca 4 rozdziału max. honor zablokowany jest na około 75%. No i nieszczęsny pasek honoru nie przechodzi płynnie, a przeskakuje z pozycji na pozycję (które są sporo od siebie oddalone), także czasem ma sie wrażenie, że głupi błąd może zaprzepaścić cały wysiłek bycia porządnym, podczas gdy tak naprawdę nawet po przypadkowej ostrej jatce nie ma co się frustrować i załadowywać sejva. Wystarczy grać dalej, zapłacić grzwnę, przywitać się z kilkunastoma osobami przy okazji wizyty w mieście i znowu jesteśmy szanowanymi obywatelami ;).

 

Btw. świetna gra. Jedna z tych, które chciałoby sie móc znów przejść pierwszy raz.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 14:41, Palpatine napisał:

@zolwinho masz jakiś sposób na tego Grizzly?

 

Weź najbardziej szybkostrzelną rzecz, jaką masz i strzelaj ile tylko możesz w głowę. Z tego co pamiętam, to u mnie padł tuż przed moją twarzą. Z perspektywy czasu, jako że legendarne zwierzęta są całkowicie poboczną aktywnoscią dostępną przez całą grę i siłą rzeczy wiążą się z eksploracją, najlepiej jest poczekać do momentu, gdy będziesz w stanie samemu oznaczać cel przy pomocy zabójczej precyzji albo dysponował lepszymi brońmi. Wtedy polowania to przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprzedałem swojego 4 miesięcznego rx5600xt z okrutnym zyskiem i dzisiaj odebrałem z paczkomatu kartę do wyświetlania pulpitu na jakiś czas - HD6970 za 180 zł. 

 

Ktoś namówił mnie na zagranie w Valorant. Zainstalowałem, odpaliłem pierwszą grę nierankingową, w połowie rundy miałem 18 killi na 8 śmierci gdzie reszta zespołu miała 6/12 xD i oczywiście w słuchawkach słyszałem 8 latka, który mi mówił co powinienem robić xD W połowie rundy dostałem granatem dymnym i moja 11 letnia karta graficzna postanowiła wywalić grę do pulpitu:) 

 

Generalnie nie polecam, po 20 minutach gra leci do kosza, niby fajnie się strzela ale te wszystkie skille, gimbaza na słuchawkach...To nie dla mnie, za stary jestem, strzelać się uczyłem w quake 2 i CS 1.6 a nie w cukierkowatej gierce... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie miałem się rozglądać za jakąś kartą graficzną/nowym kompem powoli bo aż szkoda żeby te wszystkie darmówki od Epica leżały odłogiem, a tu patrzę, że sytuacja jest kto wie czy nie gorsza nawet niż na rynku konsol obecnie. PurePC nie dodaje do proponowanych zestawów kart graficznych ze względu na ich horreondalnie wysokie ceny. Cóż, będę miał wymówkę żeby dalej koncentrować się na audio w głównej mierze. Jak kiedyś dyski SSD były drogie że trzeba było kombinować z dobieraniem twardziela HDD, tak teraz deficyt na rynku kart graficznych. Jak nie urok to... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić nowy pc w listopadzie, ale z tymi cenami to niech mnie cmokną. Dlatego zdecydowałem pójść w audio. Darmowa wersja Geforce NOW pozwoliła mi przejść Rise of Tomb Raider i na razie mi wystarczy. Nie grałem już z miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a zakradl nam sie nowy Diablo 2 Ressurection jak k***s do dupy. I nie zagram bo Windows 10 musi byc a ja mam 7 i nie zamierzam zmieniac na razie. Ale by sie pogralo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputerami dawno się nie interesowałem. Co się dzieje z kartami? Znowu ktoś coś kopie czy co? Co do pogrywania to pogrywam w Far Cry Po kolei. 3,4, Primal i w końcu kupię 5 itd. Karta RX460, ale ja nawet fullhd nie mam więc jest spoko. Nie licząc telefonu jeszcze się niczego full hd w domu nie dorobiłem, a tu już ponoć jakieś 8k czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Nie grałem już z miesiąc

No ale temat jest o tym ze gramy, a Ty mowisz nie grales :) no to jak to z  Toba jest? :D

Edytowane przez John Grado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, John Grado napisał:

My tu gadu gadu a zakradl nam sie nowy Diablo 2 Ressurection jak k***s do dupy. I nie zagram bo Windows 10 musi byc a ja mam 7 i nie zamierzam zmieniac na razie. Ale by sie pogralo :)

Zmieniaj na 10 póki jeszcze możesz za darmo.

 

Żeby nie było, że nie na temat to pogrywam Resident Evil Revelations 2 i RE 5 na poziomie Professional 😬.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, John Grado napisał:

My tu gadu gadu a zakradl nam sie nowy Diablo 2 Ressurection jak k***s do dupy. I nie zagram bo Windows 10 musi byc a ja mam 7 i nie zamierzam zmieniac na razie. Ale by sie pogralo :)

Ja też nie zagram bo na aktualnej karcie raczej mi nie pójdzie ale za rok-dwa na 100% będzie powrót do ubijania andzi/mefa/pindla, oby tego nie zrypali:) 

 

Co do windowsa 10 - ja siedziałem 2 lata na wersji bez aktywacji czyli na darmowej i wszystko dobrze działało, jak komuś nie przeszkadza brak możliwości zmiany tapety i znak wodny w prawym dolnym rogu to spoko opcja. Kupiłem legitny klucz za 50 zł i jest ok. 

 

Windows10 jest spoko, miałem go postawionego na kompie z i5 2500 na ssd, później zmieniłem platformę na lga2011 bez formatowania, później przeniosłem system z ssd na nvme, ostatnio zmieniłem z intela na AM4 również bez formatowania - system działa bez zastrzeżeń. 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mrbudyn napisał:

Zmieniaj na 10 póki jeszcze możesz za darmo.

Jak to? Mozna sobie za darmo machnac jakas nakladke  czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Spawn napisał:

Była akcja jak win10 wchodził ze przez rok czy dwa mozna było za darmo zrobić upgrejd z win 7 i 8 do 10. Teraz tez chyba to działa tylk wynaga to podania klucza z win7.

 

2 godziny temu, John Grado napisał:

Jak to? Mozna sobie za darmo machnac jakas nakladke  czy co?

Tak, jeżeli masz swój klucz oryginalny od 7 to jeszcze możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginala, skorzystalem z Waszych rad i wlasnie te przepiekne narzedzie do inwigilacji instaluje sie na moim kompie :) Dzieki. Gdyby nie te Diablo 2 resurrected to bym nie instalowal ale chce te Diablo ograc z ta grafika. Nareszcie to wyglada jak trzeba, fajnie ze nie zapomnieli o nas, old bojach po tylu latach.

Slyszalem tez ze dzwiek cos tam poprawili na 10. Slucham czesto z youtube, wiec zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Undertaker napisał:

Rewolucyjna technologia 4K w PlayStation 5

 

Taki baicik z mojej strony :D Wychodzi na to, że @Spawnkupując PS5 w preorderze zrobił deal życia :)

Nawet mi przeszło ze dwa razy przez myśl co by nie przyjanuszować i sprzedać drożej ale że sprzedałem ps4 a kompa mam starego to nie miałbym na czym grać ;) Z kartami graficznymi jest jeszcze gorzej niż z konsolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to był ten jedyny preorder którego trza było składać? A tak to z plusa już mam kilka gierek na PS5, w tym Maneatera którego koniecznie będę musiał ograć, a zapowiedzieli na kwiecień nowego Oddworlda w abonamencie. Dobrze że i tak tyle tych gier na PS4 Pro że nie wiadomo za co się zabrać, a zaległości przeogromne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności