Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Spawn napisał:

Zgadzam się i na dowód że to gry dla wszystkich powiem że ja nie lubie strasznych gier ale Residenty ogrywam a takiego Alien Isolation nie dałem rady bo zawału bym dostał z napięcia :D

Na temat Aliena Isolation słyszałem od paru osób, że straszny i trzyma napięcie śmierci na kazdym kroku, to muszę spróbować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 19:17, jacmiszcz92 napisał:

Co proszę?! Za dużo strzelania xD Chyba jak ktoś speedrunował fabułę kompletnie nie patrząc na znajdźki. 3/4 przedmiotów zdobyłem i uważam że było zdecydowanie za mało walki w Rise. Zagadki mogłyby być nieco ciekawsze. Sama gra nie jest zła, ale dość krótka. Jakoś niespecjalnie motywuje mnie do odnalezienia pozostałych 25% przedmiotów skoro walki już raczej nie będzie (może poza egzotycznymi zwierzętami). Dzięki za info, w takim razie dobrze że nie kupiłem 'cienia'.

 

Shadow w plusie był jakoś miesiąc temu, jeśli ktoś ma subskrypcję. Pewnie w takim razie sprawdzę swego czasu ale z tego co Spawn pisze nie ma co się nastawiać na nie wiadomo co, choć eksploracja w Rise mi odpowiada. Strzelanie też mnie nie irytuje, choć jak pamiętam więcej go jest pod koniec gry, ale też nie na tyle żeby się nie chciało grać :) Teraz gram sobie na spokojnie właśnie w drugą część w wersji Definitive Edition która też nie tak dawno temu była w ramach abonamentu i jestem świeżo po ukończeniu tego dodatku z Baba Yagą. Nie powiem, ciekawie to sobie wymyślili :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w takiej kolejnosci jak wyszly, wszystkie po kolei, od poczatku do konca. Ale do jedynki i tak zawsze wroce czesxiej niz do trojki. Klimat jakby nie patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre podejście. Serio, nie ma co marnować życia na piksele. Lepiej poprzytulać się z dziewczyną (nie tą z jpg lub wypełnioną powietrzem). Osobiście nie grałem w ogóle od kilku dni. Jak na razie jeszcze nie umarłem. Zobaczymy co będzie dalej. Sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie. Będę komentował na bieżąco, więc do usłyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu nie grałem chyba... z 20 lat, nie licząc łącznie jakiś 2 godzin przez ostatnie dwa lata na Switchu córki. Teraz jednak kupiłem Legiona i mam chęć pograć (gorzej z czasem), ale Wiesiek 3 już zainstalowany, a Cyberpunk chyba też zaraz wleci - ciekawe, czy w ogóle zagram? ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odinstalowałem wszystkie gry z komputera oraz usunąłem obrazy i pliki instalacyjne. Chyba już wyrosłem z grania w gierki albo przynajmniej chcę odpocząć na dłuższy czas i zająć się ważniejszymi sprawami

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyna naprawdę dobra gra ostastniej dekady to League of Legends. :d Kiedyś Diablo 2 (grałem jeszcze ze 2 lata temu po 15 latach przerwy i wciąż daje radę) i Heroes III. Teraz już takich nie robią. Może i dobrze, patrząc na obecne ceny kart graficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Control - jedna z lepszych gier ostatnich lat, lubię gry od Remedy. RTX i DLSS robią świetna robotę w tej grze. Do tego 3 świetne piosenki z gry.

 

 

 

 

Hellblade: Senua's Sacrifice - świetne udźwiękowienie i atmosfera, wolny początek ale potem mocno się rozkręca.

To co zagrała Milena w tej grze, nie widziałem dawno tak sugestywnej i prawdziwej postaci zagranej/stworzonej w grze video.

 

 

Hades od Supergiant Games. Dla mnie gra roku 2020. Soundtrack jak zwykle od nich fantastyczny.

 

Czekam na tę grę:

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Tyle czasu się wzbraniałem przed RDR2 ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Nie wiem tylko jak długo wytrzymam takie tempo rozgrywki. Jest jakaś promka na nią - 125 zł na PSN

Ja zacząłem kilka miesięcy temu jak był jeszcze w Game Passie, ale wypadł i tyle było z grania. W międzyczasie mnie DiRT Rally 2.0 pochłonął. Tak czy siak RDR2 mi się spodobał, właśnie z tym tempem rozgrywki, takim nie za szybkim. Ja ogólnie lubię eksplorować i tak dalej. Ostatnio wszystkie znajdźki w NFS Payback odblokowałem, a teraz jak odświeżam sobie Rise of the Tomb Raider to też staram się powybijać co się rusza na mapie i poznajdywać co mogę, choć tu nie wiem czy mi się będzie chciało robić wszystkie wyzwania. 

Dawno temu RDR1 dał mi sporo satysfakcji, nawet na premierę brałem pamiętam w preorderze. Dziś jestem bardziej w trybie niedzielnego gracza, takie pozycje jak właśnie Wiedźmin 3, RDR2 czy TLOU2 mam nieograne i czekają na kiedyś tam. The Last of Us jedynkę przeszedłem już zremasterowaną na PS4 od razu z dodatkiem. 

 

@KaszaWsprajuControl ostatnio w Plusie wylądowało, nawet zainstalowałem i gra czeka na swoją kolej :) Z tego co właśnie ludzie na łowcachgier pisali, to bardzo dobra produkcja. Oby takich jak najwięcej trafiało do abonamentu. 

 

2 godziny temu, jacmiszcz92 napisał:

Wczoraj odinstalowałem wszystkie gry z komputera oraz usunąłem obrazy i pliki instalacyjne. Chyba już wyrosłem z grania w gierki albo przynajmniej chcę odpocząć na dłuższy czas i zająć się ważniejszymi sprawami

 

Co do kwestii ważności różnych spraw to nie wnikam, bo każdy ma własne. Niemniej jednak to powiedzenie "wyrosłem z gier" zawsze mnie śmieszy. Rozumiem, że ktoś może nie mieć ochoty na granie, albo zwyczajnie grać nie lubi. W pewnych momentach przychodzi nuda jak w każdym hobby pewnie, też tym słuchawkowym. 

Ale gry takie jak The Last of Us 2 czy seria GTA, Red Dead Redemption (tak na szybko) i z tego co piszą ten nieszczęsny CyberPunk pod względem wykreowania postaci/fabuły potrafią być lepsze niż niejedne tak zwane "dobre filmy". :)

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Palpatine napisał:

Tyle czasu się wzbraniałem przed RDR2 ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Nie wiem tylko jak długo wytrzymam takie tempo rozgrywki. Jest jakaś promka na nią - 125 zł na PSN

 

Świetna gra ale tempo rzeczywiście zgodne z epoką. Zdarzało mi się wyłączać konsolę jak widziałem że czeka mnie 30 minutowa podróż na drugi koniec mapy po kolejną misję ;) Warto zacisnąc zęby bo całościowo prawdziwa perełka.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał:

 

Świetna gra ale tempo rzeczywiście zgodne z epoką. Zdarzało mi się wyłączać konsolę jak widziałem że czeka mnie 30 minutowa podróż na drugi koniec mapy po kolejną misję ;) Warto zacisnąc zęby bo całościowo prawdziwa perełka.

Dzisiaj przegrałem z 5h ciurkiem co nie zdarzyło się od W3 ;) Co więcej gra na 8 letniej konsoli wygląda pieknie w HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KaszaWspraju napisał:

Control - jedna z lepszych gier ostatnich lat, lubię gry od Remedy. RTX i DLSS robią świetna robotę w tej grze. Do tego 3 świetne piosenki z gry.

 

 

 

 

Hellblade: Senua's Sacrifice - świetne udźwiękowienie i atmosfera, wolny początek ale potem mocno się rozkręca.

To co zagrała Milena w tej grze, nie widziałem dawno tak sugestywnej i prawdziwej postaci zagranej/stworzonej w grze video.

 

 

Hades od Supergiant Games. Dla mnie gra roku 2020. Soundtrack jak zwykle od nich fantastyczny.

 

Czekam na tę grę:

 

 

Dla mnie Control taki se. Do połowy mnie trzymało ale potem walka mi się przejadła bo po prostu wrzucali coraz więcej wrogów na areny a tak wszędzie chwalona fabuła mnie krótko mówiąc rozczarowała. Ogólnie poziom Quantum Break imho czyli dobry ale gorsze niż Alan Wake i Max Payne.

 

Hellblade to dobry i ładny ale jednak symulator chodzenia. Podoba mi się to co zrobili z audio ale to nadal symulator chodzenia....

 

Hades wyśmienite rzeczywiście. Gra roku może nie ale wciąga jak bagno. Sam niewiem ile godzin spędziłem na switchu. Można grać i grac a pierwsze "ukończenie" to w zasadzie początek. A ja nawet nie lubie rogalików ;)

 

 

@Palpatine rdr2 to gra po której serio wierzyłem że cyberpunk będzie świetnie wyglądać i dobrze działać na ps4 ;) CDPR to jednak nie Rockstar ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności