Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

@espe0 u mnie konsola w ostatnich latach jest uruchamiana, gdy przyjeżdżają siostrzeńcy i wtedy wybieramy coś do multi, jak Diablo III lub Monopoly. 

 

Ostatnio zdarzyło mi się pograć w ramach xbox game pass w CK3 i jeśli ktoś lubi strategie oraz klimaty średniowiecza... polecam! :)

 

20200913_230746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

7500 za wysoki, bedziesz mnie tylko ciagnal za soba. Na 120 GR jestem juz bezuzyteczny. Leveluje sobie dalej na 105-110 na razie. Troche mi sie nie chce grac ostatnio bo wolno idzie. Swoja droga to powyzej 7500 to konkretny master, nje spodziewalem sie ze tutaj znajde kogos kto gra tak dlugo i ma taki srogi master lvl.

Ostatnio patrzylem na profil SKYa, najepszy demon hunter w Europie. Juz 12.500 paragon, 14 000 000 dps :D szalenstwo ;)

Do nas sie wbila jakas koreanka na serwer i zwerbowala mnie do klanu :) czarny tulipan :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle latam głębokie 125 2-3 minuty na run :)

Ja, XPbarb i dwóch DPSów paragon 12000+.

Z twoim paragonem jakbyś ogarnął sup barba to znalazłoby się dla ciebie zajęcie i szybko byś poszedł w górę.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh.. Bede sobie powoli levelowal na przemian sam albo z ta koreanka. Gram na rynsztunku ponurych ziem plus ostrzal na zemscie plus przebijajaca strzalka. Musze miec wrogow wokol siebie caly czas i napedzac sie. A dlaczego grasz nekromanta? Przeciez to kapec k***a.

Zaslania sie mapetami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego necro? Bo to daje największy exp/h. A to jedyna rzecz jaka się liczy w tej grze.

Z ograniętym teamem robimy 7 bilionów exp/h.

Dla porównania z takim teamem osiągnąłbyś para 1500 w kilka godzin w grze :)

Sam jak leveluję początkujących to w jedno popołudnie robię ich na para 600-700 bez napinania się.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vonBaron napisał:

Tak myślałem ;)

W ostatnią jaką grałem było 2013.

Mała strata, ja po 300h w FM'16 doszedłem do wniosku, że silnik meczowy jest mega skopany. W 2020 mam tylko 12h zmarnowanych więc nie wiem jeszcze jak silnik, cała otoczka wydaje mi się spoko. Najmilej wspominam '07, szkoda że na steam nie można tego kupić. 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vonBaron napisał:

Ja 08 i 12 właśnie wspominam najlepiej, te piękne lata gdzie nie było obowiązków i można było cisnąć dzień i noc :D

W 12 grałem kilka sezonów ze znajomym.

 

Tak, u mnie '07 to czasy studenckie, chyba przy żadnej grze nie zarwałem tyle nocek pod rząd. Nie polecam:) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Cain1916 napisał:

Chciałem pobrać, ale pokazuje mi cenę 209,99 😕

 

Był za darmo chyba tylko do 24 września, wklejałem tu na forum info w tamacie o gamingowych okazjach... 

Edytowane przez tybysh
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności