Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mrbudyn napisał:

Skończony Resident Evil 3. Ładna, prosta i za krótka.... Poziom hardcore i inferno dopiero daje przyjemność z grania. Wydaje mi się że Capcom  zmniejszyło poziom trudności w grach. 

 

Nadal się nieźle bawiłem na trójce, ale jest zdecydowanie łatwiej i klimat już nie ten. Skończyłem poniżej 5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Cóż, są takie gry jak monopol czy tetris tam się nie umiera.

Zapomniałeś wspomnieć o Sudoku 😉

58 minut temu, Spawn napisał:

Ja jeszcze nie grałem w 3 ale widzę, że oni coś ostro skopali. 2 i 3 to miało być razem wydane ale podzielili bo za duże się zrobiło. Ok, rzeczywiście 2 była super. Z 3 bałem się że ją zabardzo spulchnią bo 3 na psx3 też była dość krótka. Z tego co widziałem w recenzjach oni wycięli nawet część elementów które były w oryginale co jest ostro porytym pomysłem.

Demo RE3 wskazywało by na coś lepszego od części 2. Jakby więcej lokacji, przestrzeni i dodatkowych elementów. A jak skończyłem to wolę 2 za ten labirynt po komisariacie. 

58 minut temu, all999 napisał:

 

Nadal się nieźle bawiłem na trójce, ale jest zdecydowanie łatwiej i klimat już nie ten. Skończyłem poniżej 5h.

Akurat mi udało się odkryć wszystko w 7 godzin. A później to tylko pozostałe trofea do zrobienia. Po poznaniu gry spokojnie można przejść w 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja sobie ostatnio pogrywam w Rome: Total War. Tak, to jest pierwsza część. Mod, który teraz ogrywam to Ab Urbe Condita i szczerze go polecam - jest bardzo dopracowany graficznie, wprowadza sporo nowych nacji, jednostek i budynków oraz wyższy poziom trudności - to niemalże nowa gra. W ogóle kto nie grał w Rome i Medieval 2 to polecam się zapoznać, bo gry odstają graficznie od nowszych wypustów CA, ale bitwy z uwagi na stary silnik są dużo lepiej zrealizowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Max Payne 3. Dla mnie ******oza. 1 i 2 u mnie to swojego rodzaju kultowe tytuły. Klimat z pierwszej części the best. Ostatnio jeszcze Tekken 7 jak mam ochotę, dokupiłem nawet pada. W wolnych chwilach jak jestem u kumpla to go zawsze leję Kingiem ;) 

Edytowane przez John Grado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chętnie zagrałbym w wiele gier, ale nie trawię widoku z perspektywy trzeciej osoby i dlatego wiele, zapewne świetnych gier sobie odpuściłem. Choćby wiedźminy czy choćby seria dead space do której zrobiłem podejście. A tak to pyknąłem Deus ex ostatnie, ale w sumie przegrałem bo nikogo nie uratowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni Deus Ex był spoko (Human Revolution), ten nowy jakoś mnie kompletnie nie wciągnął. Przeleciałem przez niego jak przez tornado, dziwiąc się, że to już koniec. Jakiś słaby gameplay i fabuła. Pewnie widziałem z 20% zawartości, bo tam więcej treści jest chyba w zadaniach pobocznych.

 

Z dobrych gier ciągle czasami lubię sobie pyknąć w Heroes III i Diablo 2. Z nowszych w Gwinta.

 

 

W dniu 3.05.2020 o 18:26, Hustler napisał:

Ja sobie ostatnio pogrywam w Rome: Total War. Tak, to jest pierwsza część. Mod, który teraz ogrywam to Ab Urbe Condita i szczerze go polecam - jest bardzo dopracowany graficznie, wprowadza sporo nowych nacji, jednostek i budynków oraz wyższy poziom trudności - to niemalże nowa gra. W ogóle kto nie grał w Rome i Medieval 2 to polecam się zapoznać, bo gry odstają graficznie od nowszych wypustów CA, ale bitwy z uwagi na stary silnik są dużo lepiej zrealizowane.

 

Pierwszą częścią był Shogun. ;) 

 

W kwarantannę grałem z nudów w Tomb Raider (ten pierwszy rebootujący) i tego drugiego. Pierwszy przeszedłem, drugiego jeszcze nie. Cóż, jak dla mnie to kiepskawe gry. Niestety jest to bolączka tych czasów, że gry nie są dobrymi grami, tylko interaktywnymi filmami. Rozgrywka nie wciąga, gra się bardziej dla fabuły. W efekcie dostajemy coś, co nie jest ani dobrym filmem, ani dobrą grą.

Inną gierką ogrywaną w kwarantannę było Stelaris - no i tu jest całkiem fajna strategia. Zwłaszcza dla miłośników sci-fi. 

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Saiya-jin napisał:

Pierwszą częścią był Shogun. ;)

Miałem na myśli, że pierwsza część Rome, bo dziś każdemu Rome kojarzy się z Rome 2 z 2013r.

Wracając do Shoguna to grałem, ale dużo więcej czasu spędziłem przy pierwszym Medievalu (również z modami), choć obecnie te gry mocno się zestarzały - zarówno w kwestii graficznej jak i rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gierka na zawsze pozostanie pierwszy Wiedzmin. Mam go z patchem 1.5 na plytce, dawno temu kupilem oryginal z jakiejs platinum edition. Mozna jeszcze dodac pare modow ktore poprawiaja grafike, np wyostrzaja tekstury i poprawiaja mordki lub zmieniaja odrobine ubiory postaci. Nabijac tez mozna szybciej poziomy. Z tymi kilkoma modami to naprawde fajna wizualnie gra z pewnym osobliwym ponuro mglistym klimatem.  Reszte robi fabula, dialogi. Dojrzala gra ze swietnymi tekstami, dla mnie o mistycznej wartosci, cenie ja bardziej niz 3 czesx i znacznie bardziej niz 2 ktora to byla najslabsza. Rozgrywka i walka w 1 czescie nie rownaja sie do tego co jest w 3, ale w tej grze nie o to chodzilo.  1 czesx miala dla mnie cos co ja nazywam impaktem psychologicznym. Nigdy przedtem nie gralem w gre w ktora tak lubilem, w ktorej moglem sie utozsamic z bohaterem dzieki wyborom moralnym, i utozsamic sie z Geraltem i nigdy potem. Wciaz wracam do tej gry co jakis czas tak jak do Max Paynow czy Diablo 2.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saiya-jin w takim razie powinieneś zagrać w Dark Souls, Bloodborne, Nioh.

W tych tytułach na pierwszym miejscu jest "rozgrywka" potem dopiero fabuła z poziomem trudności, przy którym momentami ma się ochotę wyrzucić telewizor przez balkon. 

Edytowane przez waski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności