Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.02.2020 o 20:07, radis290 napisał:

Ja ostatnio grałem z kolegą w Overcooked. Najprzyjemniejsza gierka z kanapowym co-op w jaką grałem. 

 

masochista

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, espe0 napisał:

Bede grał w gre: StarCraft II. Już ze 3 lata w to nie grałem. Ciekawe jak będzie wyglądała w 4K :D

a też sobie ściągnąłem darmową kampanię. a że dostałem kiedyś tam kupon do empiku, to sobie zakupię kampanię zergów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ukończyłem Outlast. Nie jestem fanem gier tego typu, ale ta jest naprawdę dobra. Mroczny klimat, kapitalna muzyka, która świetnie buduje napięcie, ciekawa historia i ciekawy gameplay. Wieczorem chyba zrobię podejście do dodatku albo spróbuję jeszcze raz przejść podstawkę na wyższym poziomie trudności i i postaram się znaleźć wszystkie dokumenty oraz zrobić notatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

 

Mówisz o Shadow of the Tomb Raider z game pass? To się spóźniłeś bo do końca lutego tylko był.

Coś tam słyszałem że miqł być wycofany, ale ja dalej mogę grać to nie wiem... jestem w ukrytym mieście właśnie i strącam dzwony. :)

1 minutę temu, tybysh napisał:

Ostatnio czas na granie miałem w styczniu, nastukałem 12h w Darks Souls 3, trzeba chyba więcej czasu znaleźć i dokończyć.

Kupiłem kiedyś soulsy ale nawet nie instalowałem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwashRise of Tomb Raider, bardzo mnie kilka lat temu ta gra wciągnęła. Porąbało mi się i myślałem, że to pierwsza część z tego reboota serii, a tu się okazuje że wcześniej jeszcze jedna wyszła - ostatnio na steamie dawali za friko. 

Taki Uncharted na Xboxa z ciekawymi dodatkami jak strzelanie z łuku. Klimat też według mnie dobry. 

 

A ostatnio w ramach Game Passa gram sobie w Dirta 4. Przyjemnie się jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz ogrywam remaster Grim Fandango - piękna gra z czasów, gdzie nikt gracza nie prowadził za rączkę. Jak na razie bawię się świetnie, chyba zacznę odkurzać takie klasyki na większą skalę. A oprócz tego CS:GO jest łupane, z przerwami większymi i mniejszymi niezmiennie od lat.

 

@Undertaker RotTR przede wszystkim cieszy oko i nie chodzi tu tylko o Larę ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zolwinho napisał:

Ja teraz ogrywam remaster Grim Fandango - piękna gra z czasów, gdzie nikt gracza nie prowadził za rączkę. Jak na razie bawię się świetnie, chyba zacznę odkurzać takie klasyki na większą skalę. A oprócz tego CS:GO jest łupane, z przerwami większymi i mniejszymi niezmiennie od lat.

 

@Undertaker RotTR przede wszystkim cieszy oko i nie chodzi tu tylko o Larę ;)

Jestem za młody na aż takie klasyki ale też lubię grać w "starsze" gry, gdzie nacisk był na single player, bez zbędnego wciskania online multiplayer i funkcji społecznościowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Przechodzę drugi raz Bloodborne, dla tej gry kupiłem PS4 i dzisiaj zrobiłbym to samo. Najlepsza gra tej generacji konsol.

Okazyjnie gram w F1 2019 online.

Ja się odbilem, tak samo jak wcześniej od Demon's Souls. Wysoki poziom trudności jest dla mnie ok ale irytuje mnie w tych grach utrata progresu po śmierci. Ogrywanie w kółko tego samego i uczenie się na pamięć to nie dla mnie. Brak mi cierpliwości do tych gier :)

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są gry dla każdego. Demons's Souls to moja pierwsza gra na konsole i pada. Na niej uczyłem się obsługi i przycisków ;)

 Żona prawie umarła ze śmiech gdy spędziłem kilkanaście godzin w pierwszej lokacji, a w zasadzie na pierwszych schodach.

Serię Dark Souls znam na pamięć, w trójkę  miałem ponad 500h tylko w pvp.

Ale Blood jednak jest najlepszy z nich wszystkich, klimat Cthulhu aż wylewa się z ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palpatine napisał:

To nie są gry dla każdego. Demons's Souls to moja pierwsza gra na konsole i pada. Na niej uczyłem się obsługi i przycisków ;)

 Żona prawie umarła ze śmiech gdy spędziłem kilkanaście godzin w pierwszej lokacji, a w zasadzie na pierwszych schodach.

Serię Dark Souls znam na pamięć, w trójkę  miałem ponad 500h tylko w pvp.

Ale Blood jednak jest najlepszy z nich wszystkich, klimat Cthulhu aż wylewa się z ekranu

Szacun. Nie potrafię umierać 100 razy żeby przejsc grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno skończyłem Monster Boy and the Cursed Kingdom i gra generalnie nie jest trudna ale ma trudne momenty. Zresztą Ori tak samo. Tyle że te gry nie karzą Cię za śmierć specjalnie bo jak coś Ci się już uda za 15 razem to już jest Twoje a Soulsach jak Ci się powinie noga to powtarzasz ostanie pół godziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończony Resident Evil 3. Ładna, prosta i za krótka.... Poziom hardcore i inferno dopiero daje przyjemność z grania. Wydaje mi się że Capcom  zmniejszyło poziom trudności w grach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem w 3 ale widzę, że oni coś ostro skopali. 2 i 3 to miało być razem wydane ale podzielili bo za duże się zrobiło. Ok, rzeczywiście 2 była super. Z 3 bałem się że ją zabardzo spulchnią bo 3 na psx3 też była dość krótka. Z tego co widziałem w recenzjach oni wycięli nawet część elementów które były w oryginale co jest ostro porytym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności