Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Disciples: Sacred Land ( nie polecam ) - kończę. Przed nim był Disciples 2 - podstawka i wszystkie dodatki ( polecam ). To taka strategia turowa na podobieństwo Heroesów, ale o wiele mroczniejsza i z bardziej rozbudowanymi elementami RPG. Klimat świetny, historia też całkiem spoko ( część 2, bo w pierwszej fabuła praktycznie nie istnieje ). Pierwszą część można sobie odpuścić - niczego nie wnosi do świata gry, a wręcz bym powiedział że historia Uthera jest ciekawsza bez znajomości jedynki.
Disciples 2 dla mnie spokojnie 7,5/10, pierwsza część maks 4/10. Zagrałem tylko z ciekawości, bo spodobała mi się dwójka.

Obecnie: pierwsze Heroes of Magic and Might. Zdecydowanie lepsza od pierwszego Disciples. Klimat bardziej bajkowy high-fantasy - bardziej preferowałem mroczniejszy dark-fantasy Disciples. Grywalność nieporównywalnie lepsze u Heroes. Więcej możliwości konfiguracji armii, większa różnorodność, sam system walki kładzie również nacisk na przemyślane rozstawienie jednostek i odpowiednie ruchy na ekranie bitwy.
Nie dziwię się, że w czasach swojej premiery ta gra mogła być hitem. Zdecydowanie wysoki potencjał multi. Ja akurat w tych latach ( 1994 ) jeszcze nie miałem kompa...

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Aktualnie Yakuza Kiwami.
A tak to okazyjnie Path of Exile oraz Herosi Trójeczka.

 

Jak ogarnę Yakuzę i będę miał trochę więcej czasu, to trzeba będzie zaliczyć The Outer Worlds.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, StAc napisał:

Crimson Cover World Ignition 1CC

 

Chyba Crimzon Clover World Ignition (1cc oznacza przejscie na jednej monecie w grach arcade - one credit clear) ;)

 

A żeby nie robić offtopu to skończylem niedawno A Plague Tale Innocence, próbowałem The Outer Worlds, ale olałem po 5 godzinach bo to bardziej mod do Fallout 3 niż nowa gra, teraz gram w Days Gone, a potem pewnie Death Stranding albo Star Wars Jedi Fallen Order.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Spawn napisał:

 

Chyba Crimzon Clover World Ignition (1cc oznacza przejscie na jednej monecie w grach arcade - one credit clear) ;)

 

A żeby nie robić offtopu to skończylem niedawno A Plague Tale Innocence, próbowałem The Outer Worlds, ale olałem po 5 godzinach bo to bardziej mod do Fallout 3 niż nowa gra, teraz gram w Days Gone, a potem pewnie Death Stranding albo Star Wars Jedi Fallen Order.

Dokładnie. Autokorekto, kocham Cię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności