Jump to content
Jakub Kap

Wybór słuchawek wokółusznych

Recommended Posts

Witam szukam słuchawek wokółusznych do około 250zł. Fajnie by było aby były bezprzewodowe ale z możliwością podłączenia przewodu np. gdy rozładuje się bateria. Mile widziane marki to: JBL, Sony, Samsung itp. Czy polecicie mi jakieś fajne słuchawki? Z góry dzięki za odpowiedź.

W tej cenie kupowanie słuchawek bezprzewodowych to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Lepiej kupić tradycyjne, które zaoferują lepszą jakość dźwięku no. Somic V2

Ciut drożej dostaniesz Bluedio T4 w Polsce 

Na audiofanatyk.pl znajdziesz ich recenzje 

Edited by Jaro54

To może warto zacząć od początku.....jakie będzie zastosowanie słuchawek? Dlaczego bezprzewodowe? Dlaczego uważasz, że JBL czy Sony są z góry bardziej warte uwagi? :D

Zastosowanie będzie raczej domowe do słuchania muzyki a że JBL lub Sony to nie wiem dlaczego tak uważam może dlatego że miałem kiedyś słuchawki Bluedio T2+ i nie byłem z nich zadowolony

To przeczytaj recenzję 

Sprawdź recenzję słuchawek które znasz i będziesz wiedział czy ktoś ma takie same uszy. Możesz je zamówić w x-kom.pl i jak się nie spodobają to zwrócić 

16 godzin temu, Jakub Kap napisał:

Zastosowanie będzie raczej domowe do słuchania muzyki a że JBL lub Sony to nie wiem dlaczego tak uważam może dlatego że miałem kiedyś słuchawki Bluedio T2+ i nie byłem z nich zadowolony

To może jednak rozważyć przewodowe? Nie wiem czy bezprzewodowość zapewni na tyle wiekszy komfort, a w tym przedziale cenowym nie zapewnie dobrej jakości ;) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Inszy
      Marka Tin HIFI gościła już na naszych łamach ze swoim najpopularniejszym modelem: T2. Mimo że należał on do zdecydowanie udanych w swojej cenie, to posiadał też pewne wady. W związku z tym producent postanowił je ograniczyć i wprowadził poprawioną wersję T2 Pro, będącą bohaterem niniejszej recenzji. Czy nieco wyższa cena w porównaniu z pierwowzorem (59 zamiast 50 dolarów amerykańskich) przekłada się na wzrost jakości dźwięku? Postanowiliśmy to sprawdzić.

https://kropka.audio/test/sluchawki/tin-hifi-tinaudio-t2-pro-recenzja/

• By OverMan
      Witam.

Tak jak w temacie bezprzewodowe wokółuszne/nauszne do 800zł (1000zl w przypadku pojawienia sie duzo lepszego wyboru do tej kwoty) wygodne z żywotną baterią a najlepiej mozliwoscią otwarzania przez aux (ostatecznie usb w czasie ładowania).

Do słuchania wszystkiego ale głównie wszelkich rodzajów rocka.

Szczegółowe z dobrą sceną. Robiąca wrażenie przestrzeń. Budowa nie ma znaczenia, do słuchania głownie w mieszkaniu.

ANC nie jest priorytetem, wygoda oraz dobre, przyjemne brzmienie duzo wiekszym.

Spontanicznie do gier / filmów.

Obecnie używam Takstar PRO 82, chciałbym aby poza rozwinięciem o BT słuchawki były sporym upgradem brzmieniowym.

Z góry dziękuje za sugestie i podpowiedzi, pozdrawiam. 
    • By marco-polo
      Witam. Mam zapytanie jaki macie sposób na zamontowanie takich małych connectorów w drewnie? Wiercicie małym wiertłem otwór a następnie małym pilnikiem poprawiacie? Jakiego kleju używacie?

• By Ulani
      Każde słuchawki które posiadam po x czasie przestają działać lub działają na jedną słuchawkę. Prawdopodobnie jest związane zaplątywaniem się słuchawek ( nauszne do gamingu) każde słuchawki się plątają za każdą cenę. Macie jakieś rady co robić by się nie zaplątywały lub jaki model słuchawek do gamingu polecacie (do 80 zł i żeby się nie plątały)

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy