Jump to content
Jakub Kap

Wybór słuchawek wokółusznych

Recommended Posts

Witam szukam słuchawek wokółusznych do około 250zł. Fajnie by było aby były bezprzewodowe ale z możliwością podłączenia przewodu np. gdy rozładuje się bateria. Mile widziane marki to: JBL, Sony, Samsung itp. Czy polecicie mi jakieś fajne słuchawki? Z góry dzięki za odpowiedź.

W tej cenie kupowanie słuchawek bezprzewodowych to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Lepiej kupić tradycyjne, które zaoferują lepszą jakość dźwięku no. Somic V2

Ciut drożej dostaniesz Bluedio T4 w Polsce 

Na audiofanatyk.pl znajdziesz ich recenzje 

Edited by Jaro54

To może warto zacząć od początku.....jakie będzie zastosowanie słuchawek? Dlaczego bezprzewodowe? Dlaczego uważasz, że JBL czy Sony są z góry bardziej warte uwagi? :D

Zastosowanie będzie raczej domowe do słuchania muzyki a że JBL lub Sony to nie wiem dlaczego tak uważam może dlatego że miałem kiedyś słuchawki Bluedio T2+ i nie byłem z nich zadowolony

To przeczytaj recenzję 

Sprawdź recenzję słuchawek które znasz i będziesz wiedział czy ktoś ma takie same uszy. Możesz je zamówić w x-kom.pl i jak się nie spodobają to zwrócić 

16 godzin temu, Jakub Kap napisał:

Zastosowanie będzie raczej domowe do słuchania muzyki a że JBL lub Sony to nie wiem dlaczego tak uważam może dlatego że miałem kiedyś słuchawki Bluedio T2+ i nie byłem z nich zadowolony

To może jednak rozważyć przewodowe? Nie wiem czy bezprzewodowość zapewni na tyle wiekszy komfort, a w tym przedziale cenowym nie zapewnie dobrej jakości ;) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Superata
      Szybka piłka  

AUDIO-TECHNICA ATH-ANC700BT SZARY
      https://www.ceneo.pl/74522947
      Cena Specjalna: 549 PLN

AKG Y500 WIRELESS NIEBIESKIE
      https://www.ceneo.pl/80948852#
      Cena Specjalna 349 PLN

Zamawiamy na razie w temacie. Jak ktoś się zbierze poinformuję was co dalej. 

Lista:
      1.
      2.

• By Inszy
      Firma Meizu, choć znana głównie ze swoich telefonów komórkowych, to wcale nie jest anonimowa na rynku audio, mimo że ich małe odtwarzacze to już relikt przeszłości. Czasami marka ta jednak wraca z jakimś produktem, który nawiązuje do dawnej działalności.
      Tym razem w nasze ręce trafiły dokanałowe słuchawki bezprzewodowe o nazwie Meizu EP52 Lite, wycenione na około 26 dolarów, a więc zdecydowanie niedrogie. Czy potrafią one wywalczyć sobie miejsce wśród konkurencji w podobnym budżecie i przywrócić świadomość marki u fanów sprzętu audio?

Po dalszą część zapraszam pod poniższy link  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/meizu-ep52-lite-recenzja/

• By from_scratch
      Cześć wszystkim,

Kocham muzykę, która towarzyszy mi wszędzie i zawsze (oprócz tego kiedy śpię). Potrzebuję porządnego zestawu do słuchania muzyki w domu, podróży i aucie:
      Słuchawki - przenośne, rozmiar nie jest dla mnie ważny, dokanałowych raczej nie lubię, chyba, że wskażecie, że warto naprawdę Odtwarzacz - historycznie używałem jedynie iPod i telefonów Samsung/Huawei, dobrze gdyby był uniwersalny, aby można było go używać do wszystkiego (głośniki, słuchawki, auto, laptop) Może to szczegół, ale zbliża się zakup nowego telefonu i coś słyszałem o LG V40 i G8S - warte połączenia wątków? Źródłem muzyki są obecnie płyty CD (auto), a także wersje elektroniczne (pamięć) oraz streaming online/offline Tidal/Spotify W aucie jest seryjny zestaw JBL, także biedy nie ma, ale zawsze może być lepiej Muzyka różna: elektroniczna (house, deep, trance), klasyczna (Einaudi, Debussy), latynoska,, jazz, hard rock Lubię dobrej jakości bass, słyszę w muzyce bardzo dużo, jestem audiofilem, chociaż nie znam się na sprzęcie ;/ Budżet na zestaw np. 3,000 zł - da radę mieć coś sensownego?  
      Widziałem zestaw dx150+amp7 na allegro, ale nie wiem czy to się wpisuje w to o czym mówię, plus zostałoby tylko 800 zł na słuchawy?

Proszę uprzejmie o porady

• By MichalCezary
      Witam,
      Szukam desperacko słuchawek wokółusznych zamkniętych do 3k tylko nowe sztuki
      Konieczne jest aby wyższe zakresy nie syczały i nie sylabizowały. Lubię dobry bas ale też lubie przekaz, który łatwo podaje szczegóły i dobrze separuje instrumenty
      Słucham głównie rocka i popu choć nie tylko

Mam obecnie taki zestaw- LG G7 Thinq+Sennheiser Momentum 2 over ear, bardzo lubię ten zestaw, ale momentumy mają 4 lata, pady juz 2 razy zmieniałem i to by było na tyle.

Słuchałem już słuchawek takich jak: Oppo pm-3 w zestawie z ak70 MK2,
      AKG K550, Sonorus IV, Beyerdynamic Amiron Wireless po kablu, Sony 1000xm2, Fostex 610 z różnymi źródłami
      Zainteresowały mnie Denony ah d7200 mam możliwość kupić nówki za 2599, zastanawiam się nad Sony MDR Z7  ale są nie do kupienia

PS. dawno temu miałem odtwarzacz hifiman hm601 le+ momentum v1 i to był 1-2 najlepszy zestaw jaki słuchałem- urzekała mnie wtedy słodkość brzmienia.

Proszę o pomoc

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy