Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
bachankas

Cayin N5 II

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, D1oni napisał:

Zastanawiam się czy czegoś nie zrozumiałem. We wspomnianym w innym miejscy sklepie (póki co EU) wychodzi 1500zł. Skąd taka różnica w cenie? 

Pytanie z innej bajki, czy komuś udało się zrootować to urządzenie?

De fuckto to wychodzi 1450 + 23 funty przesyłka, ale na pierwsze zakupy dostajesz jeszcze 10% rabatu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.02.2018 o 14:30, stefanbat napisał:

Posłuchałem nieco N5II i jednak dźwiękowo to zupełnie co innego jak I5, mi niestety nie przypasował. Ale jak ktoś lubi ciepłe granie z przygaszoną górą to może mu podejdzie. 

Mógłbyś rozwinąć porównanko, byłbym niezmiernie wdzięczny? ;) Tym bardziej, że i5 jest na Massdrop-e za 1260zł obecnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś zetknął się z problemem przeskakującej ścieżki? U kolegów https://www.head-fi.org/threads/cayin-n5ii-android-based-master-quality-digital-audio-player.862763/page-147 jest już trochę tego. I zastanawiam się czy to tylko efekt skali, czy raczej "codzienność". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 20.04.2018 o 09:11, D1oni napisał:

Czy ktoś zetknął się z problemem przeskakującej ścieżki? U kolegów https://www.head-fi.org/threads/cayin-n5ii-android-based-master-quality-digital-audio-player.862763/page-147 jest już trochę tego. I zastanawiam się czy to tylko efekt skali, czy raczej "codzienność". 

Używam już trochę tego playerka i jeszcze z czymś takim się nie zetknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pewnie nikogo, bo mało kto tutaj ma tego playerka ale wklejam info o nowym sofcie, który pojawił się dzisiaj 3.3EN.

http://en.cayin.cn/download/show?id=13546

Dodaje obsługę apt-X przez Bluetooth i w większości niweluje problem z przeskakiwaniem i zatrzymywaniem ścieżek. Poza tym standardowo naprawia różne bugi zgłaszane przez ludzi.

Edytowane przez ireniqs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trafił mi w łapki z jakiegos powodu egzotyczny na naszym rynku n5ii. Mam bardzo pozytywne pierwsze wrazenia :)

LRM_EXPORT_20180727_165421~01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam sprawdzić go na Neutronie, dźwięk jest jak dla mnie lepszy, nie jest tak bardzo podbity średni bas, oraz zwiększa się rozdzielczość i kontrola. Ale nadal zachowuje on swoją sygnaturę. Tylko że czasami potrafi się bardzo zglicować Neutron na nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy można na nim spotify zainstalować? działa toto płynnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można ale nie zalecane jest, gdyż procesor i ilość pamięci operacyjnej jest za mała do swobodnego i płynnego korzystania. Trzeba czekać na wersję 5IIS, która ma szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci operacyjnej.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.10.2018 o 18:01, misiekkb napisał:

Można ale nie zalecane jest, gdyż procesor i ilość pamięci operacyjnej jest za mała do swobodnego i płynnego korzystania. Trzeba czekać na wersję 5IIS, która ma szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci operacyjnej.

Jakieś info, kiedy może się pojawić na naszym rynku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi