Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cayin N5 II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, D1oni napisał:

 

Zastanawiam się czy czegoś nie zrozumiałem. We wspomnianym w innym miejscy sklepie (póki co EU) wychodzi 1500zł. Skąd taka różnica w cenie? 

 

Pytanie z innej bajki, czy komuś udało się zrootować to urządzenie?

De fuckto to wychodzi 1450 + 23 funty przesyłka, ale na pierwsze zakupy dostajesz jeszcze 10% rabatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2018 o 14:30, stefanbat napisał:

Posłuchałem nieco N5II i jednak dźwiękowo to zupełnie co innego jak I5, mi niestety nie przypasował. Ale jak ktoś lubi ciepłe granie z przygaszoną górą to może mu podejdzie. 

Mógłbyś rozwinąć porównanko, byłbym niezmiernie wdzięczny? ;) Tym bardziej, że i5 jest na Massdrop-e za 1260zł obecnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zetknął się z problemem przeskakującej ścieżki? U kolegów https://www.head-fi.org/threads/cayin-n5ii-android-based-master-quality-digital-audio-player.862763/page-147 jest już trochę tego. I zastanawiam się czy to tylko efekt skali, czy raczej "codzienność". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2018 o 09:11, D1oni napisał:

Czy ktoś zetknął się z problemem przeskakującej ścieżki? U kolegów https://www.head-fi.org/threads/cayin-n5ii-android-based-master-quality-digital-audio-player.862763/page-147 jest już trochę tego. I zastanawiam się czy to tylko efekt skali, czy raczej "codzienność". 

Używam już trochę tego playerka i jeszcze z czymś takim się nie zetknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie nikogo, bo mało kto tutaj ma tego playerka ale wklejam info o nowym sofcie, który pojawił się dzisiaj 3.3EN.

 

http://en.cayin.cn/download/show?id=13546

 

Dodaje obsługę apt-X przez Bluetooth i w większości niweluje problem z przeskakiwaniem i zatrzymywaniem ścieżek. Poza tym standardowo naprawia różne bugi zgłaszane przez ludzi.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam sprawdzić go na Neutronie, dźwięk jest jak dla mnie lepszy, nie jest tak bardzo podbity średni bas, oraz zwiększa się rozdzielczość i kontrola. Ale nadal zachowuje on swoją sygnaturę. Tylko że czasami potrafi się bardzo zglicować Neutron na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Można ale nie zalecane jest, gdyż procesor i ilość pamięci operacyjnej jest za mała do swobodnego i płynnego korzystania. Trzeba czekać na wersję 5IIS, która ma szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci operacyjnej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2018 o 18:01, misiekkb napisał:

Można ale nie zalecane jest, gdyż procesor i ilość pamięci operacyjnej jest za mała do swobodnego i płynnego korzystania. Trzeba czekać na wersję 5IIS, która ma szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci operacyjnej.

Jakieś info, kiedy może się pojawić na naszym rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności