Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe ok. 100 - 150zł do Xduoo X2 - Carbo Tenore, VJJB K4, inne? Głównie metal.


joker718

Pytanie

Jako że mój Sansa Clip+ zaczyna szwankować pomyślałem o zmianie odtwarzacza, aktualnie wybór padł na Xduoo X2 który wg. recenzji które przeczytałem powinien mnie usatysfakcjonować. Zastanawiam się też od razu nad słuchawkami bo niestety moje Ostry KC06 (z których swoją drogą na największych tipsach mid-high z zestawu byłem bardzo zadowolony) padły (leci na jednej słuchawce) a Brainwavz Delta zaczynają padać (jedno ucho ciszej, zresztą nie jestem ich fanem). Muzyka to głównie metal, czytałem tu i ówdzie że Carbo Tenore dobrze zgrywają się z Xduoo X2 i do metalu się jak najbardziej nadają, chociaż ponoć ich góra nie wszystkim odpowiada. Przeglądając różne opcje trafiłem też na sporo tańsze VJJB K4, które również nie są ponoć złe do ciężkiej muzy mimo chyba większej niż Tenore basowości? Jeśli nie jest to zresztą bas zamulający to myślę że by mi jako niedoszłemu basiście to nie przeszkadzało, nie wiem za to jak zgrają się z Xduoo X2. No i oczywiście jest możliwe, że są jeszcze lepsze opcje w podobnym przedziale cenowym (do ponad 200zł już dobijać nie chcę, miałem Ostry i wystarczy tych ekscesów :P). Mogę jeszcze dodać, że w warunkach domowych używam i cenię sobie Grado Sr60e. Prosiłbym o jakieś opinie w oparciu o to co napisałem - z góry dzięki za poświęcony czas.

Edytowane przez joker718
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A jeszcze teraz zauważyłem temat założony przez Scipio Africanus i tam też wspominasz Takstar Hi-1200, myślisz że mogłyby być lepsze od VJJB do Xduoo? VJJB mogą trochę męczyć za ostrą górą czy raczej niekoniecznie? Nie jestem pewien czy mocno ciepłe i basowe brzmienie byłoby dla mnie, z drugiej strony już kilka razy czytałem o tych takstarach pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności