Jump to content

Yamaha eph-200

marcelmtbmx

Recommended Posts

• 11 months later...

Na ich temat to można znaleźć na stronie producenta:

https://www.yamaha.com/en/about/design/synapses/id_043/

"The EPH-200 is a new model with the design characteristics of the EPH-100 and a detachable cable. For greater durability, the plastic connection section has been designed to meet the earphone body before the cable connector, and rotation of this section limited to 45 degrees. Additionally, to facilitate cable management that matches the way that a range of different users wear them, we have used a diagonally-cut form for the connection section, and used glossy plastic colors to make it possible to differentiate between the left and right headphones while utilizing a shared design for both. "

i są do kupienia na Amazonie USA

Ja nie widzę sensu płacić za nie 3x tyle za ile kupisz w Polsce EPH-100, a jak widać zmian w brzmieniu praktycznie nie ma, bo o tym nic nie napisali (jaki marketing by nic nie napisał o lepszym brzmieniu? napisali wręcz o takiej samej charakterystyce), po prostu dali odpinany kabel i w związku z tym musieli przeprojektować obudowę aby zamontować konektor

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By glumat
      Witam, chce kupić słuchawki do mixu. Mój budżet to ok 200-250, postanowiłem całować raczej w używane. Które z tych byłyby najlepsze w stosunku jakości do ceny?
      AKG K 271 MK II -
      AKG K240 - 200zl
      AKG M260 - 200 ZL
      AKG K182 - 230 zl
      SHURE SRH440 - 150 zł
      Yamaha hph-150b - 225zl
      AKG model IP 2 - 220zł
      AKG K376 - 219zl
      Sennheiser HDR 85 - 200zl
      Sennheiser RS 120 - 175 zl

Jeśli macie do polecenia jakieś słuchawki których nie ma na liście, A mieszczą się w budżecie to bardzo bym prosił o zamieszczenie ich nazwy.

Z góry dziękuję za pomoc. Z fartem👌👽
    • By bukakacake
      Cześć

Ciekawi mnie czy możliwa jest naprawa słuchawek Yamaha EPH-100 w których padła prawa słuchawka? Zaczęło się od tego, że prawa słuchawka zaczęła grać ciszej aż w końcu całkowicie umarła. Ale jak poruszam kabelkiem przy słuchawce to dźwięk się pojawia więc zakładam, że przewód przerwał się gdzieś przy samej słuchawce. Z tego jak oglądam słuchawki z bliska to składają się z dwóch różnych kawałków aluminium więc wydaje mi się że pewnie można je rozebrać.
    • By tdrk14
      Cześć Wszystkim, jestem użytkownikiem amplitunera Yamaha CR-820 z 1979 roku, chcę do niego podłączyć słuchawki otwarte co polecacie mogą być też starsze produkcje. Mam upatrzone AKG K 500EP nie wiem czy jest to dobry wybór? Czy sprzęt da radę je napędzić?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy