Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do Aim sc808


DarkCreed

Pytanie

Witam zacznę od tego że moje obecne słuchawki hyperx cloud się zepsuły , no i mogę stwierdzić że dźwięk z tych słuchawek nie był aż taki dobry jak każdy pisał . Aktualnie posiadam Creative HS-800 Fatality słuchawki mają z 4-5 lat .Może to się wydać trochę głupie ale wydaje mi się że fatality mają lepszy dźwięk momentami niż  hyperx cloudy. No to wracając do tematu poszukuje słuchawek pod aim sc808 budżet  do 700 zł ale jeśli będę musiał wydać te 800 zł na porządny sprzęt  to wydam słuchawki mają być przeznaczone do domowego użytku. Słuchawki używam praktycznie do wszystkiego grania oglądania filmów ale głownie do muzyki a dokładniej rapu i trapu. W słuchawkach cenie sobie głównie  dobre basy lubię też dużą scenę Czy maja być otwarte czy zamknięte dla mnie jest bez znaczenia .No i poza kartą dźwiękową nie posiadam żadnego wzmacniacza słuchawkowego  ani nie wymieniałem opampów. Proszę o pomoc i Dziękuje z góry  :) 

P.S Myślałem również nad zakupem akg k550 ale z tego co czytałem mają strasznie słaby bas i dźwięk bardzo naturalny. Zaciekawiły mnie również słuchawki dt 150 które świetnie się prezentują z aimem ale mają małą scenę 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sprawdzaj w technicznej specyfikacji parametr "Impedancja". Najlepiej jakby miał ponad 100ohm. AIM gra neutralnie jasno więc najlepszą synergie łapie ze słuchawkami ciemnymi.

Dobrze zgrywają się AKG K7XX, ATH-R70x. To nie znaczy, że wszystkie ponizej 100ohm będą źle działały na AIMie ale to bezpieczne rozwiązanie. No i pytanie czy szukasz słuchawek otwartych czy zamkniętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności