Jump to content
  • Similar Content

• By Superata
      iDefender + iSilencer bundle

Cena regularna : 499 PLN 
      Cena specjalna: 299 PLN

Zapisy I wpłaty do 10 maja. Lista w temacie. Zamawiamy przez stronę produktu w naszym sklepie online podając hasło BUNDLE PACK i swój login z forum. Czekamy na zwrotnego @ ze zmianą ceny. 

Realizacja 2 polowa maja.
      Lista:
      1
      2
      3
          iFi Audio iSilencer   Reduktor szumów ze złącza USB   iSilencer3.0 to najszybszy upgrade dla wszystkich złączy USB, dodaje do nich następującą funkcjonalność:   - Aktywne usuwanie szumów - Redukcja efektu Jitter oraz korekta błędów pakietów - Zbalansowanie sygnału USB     iFi Audio iDefender   Reduktor szumów ze złącza USB    iFi Audio iDefender3.0 zabezpiecza przed typowymi problemami pętli masy i jej efektami, czyli szumami, brumieniem itp.    Urządzenie poprawia zasilanie, wyeliminowuje szumy z zasilacza urządzenia czy to przetwornika, czy komputera poprawiając tym samym dynamikę przekazu, rozdzielczość a co za tym idzie jakość dźwięku.    Urządzenie bez problemu współpracuje ze złączami USB 3.0. W przypadku podłączenia urządzenia do przetworników wymagających większego napięcia, należy dodatkowo zakupić zasilacz iPower 5V.   Nie wiem jak wy ale ja chyba się zdecyduję. Nie wiem tylko po co mi oba. 
      1 - Wojtekc aka Superata
    • By Superata
      Przyszedł czas na kolejna premiera od FiiO 
      Witamy FiiO M11 i zaczynamy preorder

Zapisy do 30 kwietnia - lista w tym temacie. 
      W tym czasie produkt wyląduje na stronach naszego sklepu online. Link pojawi się w tym temacie. Wtedy zamawiamy normalnie wpisując w uwagach hasło: Preorder i podając swój nick z forum. Czekamy do odpowiedzi zwrotnej ze zmiana ceny i realizujemy płatność. Obowiązują zasady preorderu. 

Wpłaty do 10 maja.
      Dostępność/realizacja: 2 polowa maja

Cena regularna:  2399 PLN
      Cena Promo: 1750 PLN + ewentualna przesyłka.

Lista:
      1-
      2-
      3-

• By Superata
      O produkcie możecie poczytać tutaj:
      https://mp3store.pl/article/3540-woo-audio-wa11-passport..2018241117923130154.html

Posłuchać tutaj:

Zapisy i wpłaty do: 20 kwietnia 2019
      Realizacja koniec kwietnia 2019

Cena regularna: 7999 PLN
      Promo: 5800 PLN

Zapisy przez listę. Zamawiamy produkt przez link i czekamy na zmianę ceny przez obsługę sklepu. W uwagach do zamówienia podajemy nick z forum oraz hasło akcji: Promocja na paszport. 

Lista: 
      1
      2
      3

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy