Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SR325i Zebrano


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne są całe, ale ta poducha na pałąku wygląda szczególnie smakowicie. Może jeszcze podobne pady zamiast gąbek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne :) choć dla mnie zbyt krzykliwe.

 

@timecage nie taka prosta sprawa, bawiłem się przy grado przy jakich miałem możliwość. Owszem jest wygodniej ale często dźwięk na tym tracił. Chyba że ktoś ma taki zamierzony efekt jakie dają inne pady.

PS Mówiłem Ci Twój impresjonistyczny (jak to powiedziałeś) sposób słuchania pasuje do grado tylko one są otwarte :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

8 godzin temu, timecage napisał:

Piękne są całe, ale ta poducha na pałąku wygląda szczególnie smakowicie. Może jeszcze podobne pady zamiast gąbek? :)

Mam "poduchę" Michałową na 325 i spisuje się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retter napisał:

@timecage

PS Mówiłem Ci Twój impresjonistyczny (jak to powiedziałeś) sposób słuchania pasuje do grado tylko one są otwarte :/

Mój impresjonistyczny sposób słuchania sprawia, że po jednym spotkaniu z ich gąbkami i widełkami i pałąkiem już w życiu się do nich nie dotknę :).

Michał jest w stanie to wszystko naprawić, no ale wtedy wraca kwestia, że są otwarte :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo grado mają być otwarte! Zamykanie ich to grzech ...

Spacer w parku, leżenie w ogródku, praca i chodzenie w domu, kontakt z otoczeniem przy braku potrzeby noszenia małej ciężkiej elektrowni sprawiły że hd600 były bardziej wyciągane podłączane do lampki przed snem dla relaksu, bo tak rozmiarem i mobilnością grado wygrywają z resztą jeśli otwartość jest zaletą. Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamykam grado, po prostu mnie nie interesują. Chill the duck out, jak to się mawia ;).

Chociaż na pewno w wykonaniu Michała są duużo przyjemniejsze wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, timecage napisał:

Ja nie zamykam grado, po prostu mnie nie interesują. Chill the duck out, jak to się mawia ;).

Chociaż na pewno w wykonaniu Michała są duużo przyjemniejsze wizualnie.

Nie tylko wizualnie. Zyskują baaardzo na ergonomii.

Moje 325 ( metalowe ) to były ciężkie, niezgrabne klamoty co odbierało mi zupełnie chęć zakładania ich na głowę.

Po przeróbkach Michała można je mieć na głowie godzinami.

I pokaż mi jakieś inne słuchawki które tak odtworzą fortepian jak moje Grado :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś pisał ze z fortepianem wiele słuchawek ma problem, w zasadzie wiele dzisiejszych zabawek audio ma problem z odtworzeniem dźwięku fortepianu nie mówiąc o muzykalności dźwięczności.

Metalowe budy to jest problem, ale nie jest to jedyny problem grado.

A co do tematu to najbardziej brakuje mi zmian w dźwięku jakie wprowadza drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach używania potwierdzam to co pisał już kolega Paratykus - wizualnie prezentują się niesamowicie ale te zmiany miały przynieść i przyniosły super wygodę..

Te srebrne oryginalne, metalowe puchy może nadawały im taki "industrialny look" ale teraz bez nich, oryginalnego, sztywnego kabla oraz z nowym, szerokim hedbandem to zupełnie inna para słuchawek - jeśli chodzi o wygodę słuchania. :rolleyes:

Może i drewno wpłynęłoby na zmianę dźwięku ale chyba nie przy otwartych puszkach... Tu pomógł za to kabel.

Acha... i jeszcze jedno... w końcu - dzięki gniazdom mini jacka - już nie ma takiego problemu ze skręcaniem kabla ponad spliterem. Łatwo to teraz odkręcić... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności