Skocz do zawartości
  • 0

Akg Samsung


adam_m_

Pytanie

Cześć, mam pytanie, czy orientujecie się dlaczego jest taka różnica w cenach słuchawek Akg  EO-IG955BREGUS, czyli tych dokładanych do Samsunga S8? Ceny w internecie wahają się od 60 do 300 zł. Czy te za 60 to na 100% podróbki?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 godzin temu, adam_m_ napisał:

 

Cześć, mam pytanie, czy orientujecie się dlaczego jest taka różnica w cenach słuchawek Akg  EO-IG955BREGUS, czyli tych dokładanych do Samsunga S8? Ceny w internecie wahają się od 60 do 300 zł. Czy te za 60 to na 100% podróbki?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak coś jest dokładane do czegoś, to czasem ktoś się tej dokładki pozbywa, bo sam używa czegoś innego, lepszego. Wtedy sprzedaje za tyle, za ile uważa, że ktoś będzie gotów to kupić.

 

Inaczej ma się sprawa gdy to coś jest sprzedawane "fabrycznie" luzem, wtedy jest cena sugerowana producenta, niekoniecznie ustalana na poziomie rynkowym, a często jest podyktowana uwarunkowaniami marketingowymi.

 

Stąd i różnice, ot normalny wolny rynek. Tak samo jest ze słuchawkami, tymi lepszymi, dokładanymi do Sony i HTC. Tylko się cieszyć i wybierać rozumnie.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
 
Jak coś jest dokładane do czegoś, to czasem ktoś się tej dokładki pozbywa, bo sam używa czegoś innego, lepszego. Wtedy sprzedaje za tyle, za ile uważa, że ktoś będzie gotów to kupić.
 
Inaczej ma się sprawa gdy to coś jest sprzedawane "fabrycznie" luzem, wtedy jest cena sugerowana producenta, niekoniecznie ustalana na poziomie rynkowym, a często jest podyktowana uwarunkowaniami marketingowymi.
 
Stąd i różnice, ot normalny wolny rynek. Tylko się cieszyć i wybierać rozumnie.
No właśnie tutaj jest kwestia sprzedaży tych słuchawek nowych fabrycznie, od firm, za cenę dużo niższą niż sugerowana. Stąd moja czujność. Ale po allegro widzę, że setki ludzi zakupiło takie tanie AKG i same pozytywy. Dzięki za podpowiedź.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie kupujcie tych słuchawek. Tragedia. Scena bardzo słaba, basu wcale nie ma, średnia góra i mierny środek. Bardzo słabe słuchawki nawet jak za 60 zł. Porownywalem że słuchawkami dorzuconymi do s8 i to samo, czyli to nie kwestia ewentualnej podróbki. Akg chyba dało tylko logo na słuchawkach.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko zależy od tego, z czym się połączy te słuchawki. One potrzebują prądu, jak każdy inny głośnik. Podłączenie ich do smartfon-a czy innego telefonu, samo przez się mówi, że dźwięk będzie beznadziejny, ale jeżeli dostaną wzmocnienia np. Fiio E12 zaczynają naprawdę dobrze brzmieć !

Testowałem na moim Note9 potem podłączyłem je do Fiio E12 i jest naprawdę duża różnica. 

Wypadły lepiej od Sony MDR XB50AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, roberto2 napisał:

One potrzebują prądu, jak każdy inny głośnik. Podłączenie ich do smartfon-a czy innego telefonu, samo przez się mówi..

Duża przesada, to nie są słuchawki pełnowymiarowe lub mniejsze nauszne, żeby potrzebowały prądu do odpowiedniego ich wysterowania. Pewnie, że różnica będzie, ale nieznaczna w porównaniu do dobrego smartfona. To nie czasy, kiedy dobrze grającego smartfona, trzeba było ze świecą szukać.;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm...

Według mnie, do audio przeznaczone są przenośne odtwarzacze audio, (brzmienie) nie smartfony. Do odtwarzaczy audio są przeznaczone przenośne wzmacniacze słuchawkowe (amperaż), które "napędzają" "wysterowywują" każdy przetwornik (głośnik), również armaturowy.

Smartfon to kolokwialnie mówiąc taki "jamnik" z ograniczeniem lub z koloryzowaniem, dźwięku.😊

Takie jest moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, roberto2 napisał:

Hmm...

Według mnie, do audio przeznaczone są przenośne odtwarzacze audio, (brzmienie) nie smartfony. Do odtwarzaczy audio są przeznaczone przenośne wzmacniacze słuchawkowe (amperaż), które "napędzają" "wysterowywują" każdy przetwornik (głośnik), również armaturowy.

Smartfon to kolokwialnie mówiąc taki "jamnik" z ograniczeniem lub z koloryzowaniem, dźwięku.😊

Takie jest moje zdanie.

 

Fajnie poczytać jak laik prawi prawdy objawione. Posłuchaj LG V30, G7 Thinq, chińskich Axonów lub Meizu. Wtedy będziesz mógł wydawać osady. Widać że korzystasz z bylejakich smartfonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Jaro54 napisał:

Fajnie poczytać jak laik prawi prawdy objawione. Posłuchaj LG V30, G7 Thinq, chińskich Axonów lub Meizu. Wtedy będziesz mógł wydawać osady. Widać że korzystasz z bylejakich smartfonów. 

Drogi kolego

Przerabiałem "audio zabawki" LG V30, LG G6, LG G7, (byłem ich właścicielem i wiele innych) i mogę wydać swoją opinię na temat brzmienia.

Obecnie posiadam Samsung Note9 i również nie jest to urządzenie AUDIO!

Laik najprawdopodobniej jesteś Ty, ponieważ wnioskując z Twojej wypowiedzi, nie miałeś do czynienia z urządzeniami AUDIO w tym portable.

Więc poczytaj, doinformuj się, zdobądź wystarczającą wiedzę na temat audio, potem uczestnicz w tej lub w innej dyskusji.

Tematy z tym związane, znajdziesz na różnych forach audio, np. audiostereo.pl lub zagraniczne HEAD-FI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tymi słuchawkami, które nota bene mam z Note 8, sprawy są dwie. Po pierwsze, grają zdecydowanie lepiej jak dostaną więcej mocy po włączeniu trybu Line-Out. Wystarczy puścić muzykę na wpiętych do połowy słuchawkach albo coś w ten deseń. Druga sprawa, to tipsy. Stockowe to jakaś padaka. Jak dobrałem sobie właściwe, chyba nawet single flange od IMR R1, to zagrały DUŻO lepiej. Słuchawki same w sobie nie są złe. I w sumie sprawa nr 3 - 200h wygrzewki jak nie więcej. Pierwsze 100h grania to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, roberto2 napisał:

Hmm...

Według mnie, do audio przeznaczone są przenośne odtwarzacze audio, (brzmienie) nie smartfony. Do odtwarzaczy audio są przeznaczone przenośne wzmacniacze słuchawkowe (amperaż), które "napędzają" "wysterowywują" każdy przetwornik (głośnik), również armaturowy.

Smartfon to kolokwialnie mówiąc taki "jamnik" z ograniczeniem lub z koloryzowaniem, dźwięku.😊

Takie jest moje zdanie.

 

Po kolei...

Ad.1i3 Smartfony flagowe, grają na podobnym poziomie jakościowym, co dedykowane odtwarzacze przenośne i tak samo jedne, jak i drugie "kolorują" dzwięk, z nielicznymi wyjątkami.

 

Ad.2 Odtwarzacze przenośne i dobre smartfony, są w stanie napędzić słuchawki dostosowane do sprzętu przenośnego, zaś dedykowany wzmacniacz przenośny, nie gwarantuje pełnego wysterowania każdych słuchawek. 

 

Ale ok, Ty masz swoje zdanie na ten temat, i masz też do niego prawo, tylko nie przekonuj nas do swoich racji. ;)

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ale dalej to zdanie jest dla mnie niezrozumiałe. Zobacz sam:

 

"Smartfony flagowe [czyli np. Samsung Galaxy S9 Plus albo Huawei P20] grają na podobnym poziomie jakościowym co dedykowane odtwarzacze przenośne [DAP-y, np. Shanling M0 albo Astell Kern SP1000m].

 

Co wynika z tego zdania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Się uczepiłeś :D. Ale wiem, do czego zmierzasz, do dap-ów z mniej więcej tej samej półki (Fiio X5, XDP100r itp.), co flagowe smarty (do 2kzł).

Nigdzie nie napisałem, że z flagowymi dap-ami, natomiast dodałem, że z "nielicznymi wyjątkami". Może być? :)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie uczepiłem. Po prostu interesuje mnie kwestia jakości dźwięku w telefonach i dapach.

Myślałem, że się czegoś dowiem. A z twojego wpisu - moim zdaniem - nie tylko nic nie wynika, ale jeszcze zaciemnia. I nie chodzi o koloryzowanie, tylko o porównanie jakości dźwięku.

Dlatego wolałem dopytać. I w sumie nic się nie zmieniło. Dalej nie wiem. Ale ok.

Już nie drążę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie wiem, czego nie rozumiesz, przecież napisałem, że flagowe smartfony mają porównywalną jakość dźwięku, do dap-ów z przedziału poniżej 2kzł. Taki XDP100r, mimo, że kosztował kiedyś ponad 3kzł, nie gra dużo lepiej od V30-ki, nawet powiedziałbym, że jest mniej naturalny i bardzo sterylny.

 

Fiio X5 mk1 i mk2 ma suchy dźwięk i cyfrową górę, czyli też do ideału mu brakuje, po prostu każdy dap w tych kwotach, ma coś nie tegez w dźwięku, to samo

jest ze słuchawkami, normalka. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja nie mogę się z tym zgodzić. Owszem są smartfony muzyczne pokroju V30 i one grają dobrze, ale spora część obecnych tzw. flagowców stawia na USB-C zamiast jack i słuchawki bluetooth, a to nie zawsze idzie w parze z jakością dźwięku. Owszem współczesne smartfony grają nieźle i dla nie osłuchanej osoby może nie być różnicy, ale w wielu przypadkach ona jest, często są to niuanse, drobne różnice w pozycjonowaniu, scenie, separacji etc., czasem odnosi się do strojenia, czy spójności dźwięku. To właśnie za te różnice miłośnicy muzyki/sprzętu audio są w stanie wydać dodatkowe pieniądze.

 

Sam posiadam SGS4, który całościowo gra nie najgorzej (lekko ocieplone, dość zrównoważone brzmienie), ale jak postawiłem go obok podobnie grającego DX150, różnica w spójności grania tego drugiego była na tyle duża, że ani przez chwilę nie żałowałem wydanych na DXa pieniędzy. Jeszcze większym zaskoczeniem był dla mnie prosty i dość tani (ok. 100$ na Ali) DAP ZiShan DSD oparty na AK4497, który po zmianie opampa na NE5532 (dołączony LM4562 mi nie podszedł), zmiótł, moim skromnym zdaniem, V30 bez okazania jakiegokolwiek szacunku dla znacznie droższego kolego (aż sam byłem zaskoczony :blink:).

 

Oczywiście, jest to moja opinia i tak to odbieram. Dlatego proszę tego nie brać "za prawdę objawioną", a każdy kto przeczytał mój wpis, powinien mieć własne zdanie i samemu dojść do odpowiednich wniosków. Nie każdy potrzebuje dedykowanego DAP żeby cieszyć się muzyką, ale z drugiej strony po coś one są...

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i dobra, ja nie twierdzę, że dap-y nie graja lepiej, ale chyba nie potwierdzisz tego, co wyżej napisał kolega roberto2, a mianowicie,

że dźwięk ze smartfona jest "beznadziejny"?

 

A pisząc o jakości dźwięku w smartfonach, to normalne, że brałem pod uwagę tylko i wyłącznie takie, które posiadają wyjście

słuchawkowe, żadne BT. ;)

 

I jeszcze jedno, czy na zewnątrz, gdzie jest duży hałas, usłyszysz te "niuanse, drobne różnice w pozycjonowaniu, scenie,

separacji etc", które dzielą dap-y i smartfony? Raczej nie. :)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, e1mo napisał:

A ja nie mogę się z tym zgodzić. Owszem są smartfony muzyczne pokroju V30 i one grają dobrze, ale spora część obecnych tzw. flagowców stawia na USB-C zamiast jack i słuchawki bluetooth, a to nie zawsze idzie w parze z jakością dźwięku. Owszem współczesne smartfony grają nieźle i dla nie osłuchanej osoby może nie być różnicy, ale w wielu przypadkach ona jest, często są to niuanse, drobne różnice w pozycjonowaniu, scenie, separacji etc., czasem odnosi się do strojenia, czy spójności dźwięku. To właśnie za te różnice miłośnicy muzyki/sprzętu audio są w stanie wydać dodatkowe pieniądze.

 

Sam posiadam SGS4, który całościowo gra nie najgorzej (lekko ocieplone, dość zrównoważone brzmienie), ale jak postawiłem go obok podobnie grającego DX150, różnica w spójności grania tego drugiego była na tyle duża, że ani przez chwilę nie żałowałem wydanych na DXa pieniędzy. Jeszcze większym zaskoczeniem był dla mnie prosty i dość tani (ok. 100$ na Ali) DAP ZiShan DSD oparty na AK4497, który po zmianie opampa na NE5532 (dołączony LM4562 mi nie podszedł), zmiótł, moim skromnym zdaniem, V30 bez okazania jakiegokolwiek szacunku dla znacznie droższego kolego (aż sam byłem zaskoczony :blink:).

 

Oczywiście, jest to moja opinia i tak to odbieram. Dlatego proszę tego nie brać "za prawdę objawioną", a każdy kto przeczytał mój wpis, powinien mieć własne zdanie i samemu dojść do odpowiednich wniosków. Nie każdy potrzebuje dedykowanego DAP żeby cieszyć się muzyką, ale z drugiej strony po coś one są...

 

Jeżeli ktoś pisze o jakości wyjścia słuchawkowego w smartphone'ach to nie ma na myśli słuchania przez bluetooth.

Ocenianie telefonów bez wyjścia słuchawkowego raczej mija się z celem, bo czy producent dołączył adapter z zew. DACiem, czy nie - możesz równie dobrze podpiąć do niego inny (tak jak i do smartphone'ów z jackiem), więc to już nie ocena telefonu a zewnętrznego przetwornika.

 

SGS4 należy do tych starszych konstrukcji. Naprawdę dobre audio w Samsungach zaczęło się od Note 4 i od tego czasu jakość wyjścia zazwyczaj utrzymuje się na naprawdę wysokim poziomie (najlepsze było chyba w S8/S8+, w S9+ i Note 9 jest podobnie, ale mam wrażenie że odrobinę gorzej).

 

Wg mnie i moich doświadczeń, dobrze grające smartphone'y, potrafią zagrać lepiej niż wiele, wiele DAPów. Te niuanse o których napisałeś, mniej lub bardziej subtelne, ale są oczywiście. Przy czym dotyczy to porównania tych najlepszych pod względem audio smartphone'ów z tymi najlepszymi DAPami.

 

Wszystko co napisałem ma zasadność w przypadku słuchawek, które smartphone jest w stanie dobrze wysterować i przy założeniu, że DAP czy smartphone ma względnie dobrą synergię z tymi słuchawkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, neonlight napisał:

Po kolei...

Ad.1i3 Smartfony flagowe, grają na podobnym poziomie jakościowym, co dedykowane odtwarzacze przenośne i tak samo jedne, jak i drugie "kolorują" dzwięk, z nielicznymi wyjątkami.

 

Potwierdzam, żona ma smartfona, jakiegoś Huawei, syn ma jakieś LG i oba grają na poziomie mojego Sandiska. Ale ja już tak mam, że nie lubię smartfonów - mam palce niekompatybilne z ekranami dotykowymi. No i lubię mojego Clip Sporta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, awayeah napisał:

Jeżeli ktoś pisze o jakości wyjścia słuchawkowego w smartphone'ach to nie ma na myśli słuchania przez bluetooth.

Ocenianie telefonów bez wyjścia słuchawkowego raczej mija się z celem, bo czy producent dołączył adapter z zew. DACiem, czy nie - możesz równie dobrze podpiąć do niego inny (tak jak i do smartphone'ów z jackiem), więc to już nie ocena telefonu a zewnętrznego przetwornika.

Właśnie do tego zmierzałem, w nowych flagowcach używa się USB-C i dodaje adapter, który często bywa wątpliwej jakości.

 

Godzinę temu, awayeah napisał:

SGS4 należy do tych starszych konstrukcji. Naprawdę dobre audio w Samsungach zaczęło się od Note 4 i od tego czasu jakość wyjścia zazwyczaj utrzymuje się na naprawdę wysokim poziomie (najlepsze było chyba w S8/S8+, w S9+ i Note 9 jest podobnie, ale mam wrażenie że odrobinę gorzej).

Owszem, ale SGS4 nie należy do najnowszych konstrukcji, ale gra nieźle (na tyle dobrze, że nie czuje dyskomfortu, gdy korzystam z niego zamiast DX150). Wydaje mi się, że Note 4 gra bardzo podobnie do SGS4 (przynajmniej w wersjach z Qualcommem). Poza tym SGS1 i SGS3 z wyjściami słuchawkowymi, opartymi na Wolfsonach, też grały nienajgorzej (choć w przypadku SGS3 wyraźną V-ką). Jednak muszę uczciwie przyznać, że testowany przeze mnie SGS8 grał lepiej, ale już przy SGS6 jakoś wielkiej różnicy nie odczułem.

 

Godzinę temu, awayeah napisał:

Wg mnie i moich doświadczeń, dobrze grające smartphone'y, potrafią zagrać lepiej niż wiele, wiele DAPów. Te niuanse o których napisałeś, mniej lub bardziej subtelne, ale są oczywiście. Przy czym dotyczy to porównania tych najlepszych pod względem audio smartphone'ów z tymi najlepszymi DAPami.

Nie miałem na myśli tych najtańszych DAPów, choć wydaję mi się, że gdybyś posłuchał takiego ZiShana, byłbyś mocno zdziwiony jak to gra (ale to w końcu AK4497 ;)). Ale już większość DAPów w kwocie 1k+ pokonuje nawet najlepsze smartfony i nie piszę tego, żeby zrobić jakąś ujmę smartfonom (bo te niekiedy grają naprawdę dobrze), ale DAPy są stworzone do grania, mają rozbudowane sekcje zasilania i filtrów (przez co mogą pociągnąć i wysterować bardziej prądożerne słuchawki), a często bardziej zaawansowane DACki, nie pisząc już wyjściach zbalansowanych, czy S/PDIF, albo wymiennych ampach.

 

Godzinę temu, awayeah napisał:

Wszystko co napisałem ma zasadność w przypadku słuchawek, które smartphone jest w stanie dobrze wysterować i przy założeniu, że DAP czy smartphone ma względnie dobrą synergię z tymi słuchawkami.

Z tym się jak najbardziej zgadzam, ale współczesne smartfony radzą sobie całkiem nieźle z większością obecnie dostępnych IEMów (z większymi słuchawkami bywa różnie), natomiast synergia, niestety, czasami bywa sporym problemem, choć tu w przypadku niektórych DAPów (które na to pozwalają), czasami pomaga wymiana ampów ;).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, e1mo napisał:

Owszem, ale SGS4 nie należy do najnowszych konstrukcji, ale gra nieźle (na tyle dobrze, że nie czuje dyskomfortu, gdy korzystam z niego zamiast DX150). Wydaje mi się, że Note 4 gra bardzo podobnie do SGS4 (przynajmniej w wersjach z Qualcommem). Poza tym SGS1 i SGS3 z wyjściami słuchawkowymi, opartymi na Wolfsonach, też grały nienajgorzej (choć w przypadku SGS3 wyraźną V-ką). Jednak muszę uczciwie przyznać, że testowany przeze mnie SGS8 grał lepiej, ale już przy SGS6 jakoś wielkiej różnicy nie odczułem.

 

SGS6 akurat nie jest najlepszym przykładem - grał dobrze, ale tylko dobrze jak na smartphone'a/

Nie miałem na myśli tego, że SGS4 gra źle. To dobrze grający smartphone, ale to jeszcze nie poziom dobrego DAPa. Jest dobrze i gra przyjemnie. Note 4 zaczął już walczyć rozdzielczością, sceną i tymi wspomnianymi "audiofilskimi niuansami" :)

Wszystkie Galaxy S grały/grają dobrze i od S1 do S8 ewoluowały, aż zrównały się poziomem z dobrymi DAPami. Właśnie S8+ przekonał mnie, że mogę się pozbyć Questyle QP1R, XDP100, Sony WM1A czy Aliena+. Sony i Shozy grają lepiej niż S8+ (QP1R i XDP100 też), ale z moimi słuchawkami nie na tyle, żeby je zatrzymać. Co więcej, tonalnie, przez brak synergii dłuższe odsłuchy (a nie analiza dźwięku) były po prostu przyjemniejsze na S8+ bez świadomości że coś tracę.

 

Bardzo dobre DAPy pewnie jeszcze jakiś czas będą lepsze dla wprawionego ucha. Ale poziom subtelności różnic między nimi a dobrymi telefonami, z roku na rok maleje. Dla mnie różnica już się zatarła na tyle, żeby po latach zacząć powoli rezygnować z ukochanego, choć kosztownego audio-hobby. Dla mnie to plus :) Żyjemy w czasach, w których można rozkoszować się audiofilskim poziomem dźwięku na zestawie telefon + słuchawki bluetooth (drogie słuchawki co prawda, ale zawsze).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli taki powiedzmy Astell & Kern AK380 zagra podobnie jak smartfon flagowy tak ?

Nie mam pytań.

W dniu ‎14‎.‎01‎.‎2019 o 17:12, neonlight napisał:

Po kolei...

Ad.1i3 Smartfony flagowe, grają na podobnym poziomie jakościowym, co dedykowane odtwarzacze przenośne i tak samo jedne, jak i drugie "kolorują" dzwięk, z nielicznymi wyjątkami.

 

Ad.2 Odtwarzacze przenośne i dobre smartfony, są w stanie napędzić słuchawki dostosowane do sprzętu przenośnego, zaś dedykowany wzmacniacz przenośny, nie gwarantuje pełnego wysterowania każdych słuchawek. 

 

Ale ok, Ty masz swoje zdanie na ten temat, i masz też do niego prawo, tylko nie przekonuj nas do swoich racji. ;)

Czyli taki powiedzmy Astell & Kern AK380 zagra podobnie jak smartfon flagowy tak ?

Nie mam pytań.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 minut temu, roberto2 napisał:

Czyli taki powiedzmy Astell & Kern AK380 zagra podobnie jak smartfon flagowy tak ?

Nigdzie nie napisałem, że mam na myśli najwyższe modele dap-ów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :)

 

13 minut temu, roberto2 napisał:

Nie mam pytań.

Z uwagi na powyższe, nie dziwie Ci się. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności