Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Musical Fidelity


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, nie piszę tego żeby zrobić słuchawkom jakikolwiek zły PR :D Zwłaszcza, że do czasu zdarzenia byłem zadowolony, nawet nie miałem typowych problemów z uciskaniem. Ale serio potrafię odróżnić mocne szarpnięcie od lekkiego i większość słuchawek, które miałem przeżywała dużo gorsze akcje. Zdaję sobie też sprawę, że to równie dobrze może być kwestia konkretnego egzemplarza. Generalnie pewnie zdecyduję się na oddanie do naprawy, bo słuchawki grają bardzo fajnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie piszę tego żeby zrobić słuchawkom jakikolwiek zły PR Zwłaszcza, że do czasu zdarzenia byłem zadowolony, nawet nie miałem typowych problemów z uciskaniem. Ale serio potrafię odróżnić mocne szarpnięcie od lekkiego i większość słuchawek, które miałem przeżywała dużo gorsze akcje. Zdaję sobie też sprawę, że to równie dobrze może być kwestia konkretnego egzemplarza. Generalnie pewnie zdecyduję się na oddanie do naprawy, bo słuchawki grają bardzo fajnie.
Zleć magikom z tegoż forum naprawę, przy okazji możesz zrobić rekabling. Musiałeś mieć pecha, ja wiele razy przez nieuwagę szarpałem/zaczepiałem kablem o różne narożniki stołów i żyją dalej.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam małe pytanie odnośnie MF100; mam zamiar poszukać słuchawek wokół-usznych bluetooth o podobnym brzmieniu. Zima za pasem, sama czapka to jednak nie wszystko ?Ma ktoś jakieś pomysły??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ten napisał:

Mam małe pytanie odnośnie MF100; mam zamiar poszukać słuchawek wokół-usznych bluetooth o podobnym brzmieniu. Zima za pasem, sama czapka to jednak nie wszystko ?Ma ktoś jakieś pomysły??

 

Tak - moduł bluetooth podpięty do MF100 ;) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rgomez napisał:

Ale chyba mf100 nie są wokółuszne? Nawet moduł bt tego nie zmieni, a chyba takich szukasz?

Gwoli ścisłości i wyjaśnienia; to MF100 pomimo wielkości muszli są jednak nausznymi słuchawkami, przynajmniej w moim przypadku (małżowina nie jest schowana do słuchawek, tylko dociśnięta do czaszki).

Chyba od jutra zacznę zwiedzać jakieś sklepy i marudzić sprzedawcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości i wyjaśnienia; to MF100 pomimo wielkości muszli są jednak nausznymi słuchawkami, przynajmniej w moim przypadku (małżowina nie jest schowana do słuchawek, tylko dociśnięta do czaszki).

Chyba od jutra zacznę zwiedzać jakieś sklepy i marudzić sprzedawcom.

Wiem, mam je. I gwoli ścisłości szukasz chyba wokółusznych? Tak napisałeś. Jak tak to po co dyskusja o mf100?

I jeszcze jedno, mam chyba średnią czaszkę i średniego rozmiaru uszy. Dla mnie mf 100 są nauszne, nie są duże i nijak ich z wokółusznymi pomylić się nie da. Ale dzięki za trud. Jednak jeśli napisłeś " szukam wokuł - usznych słuchawek" i dalej wymieniasz poglądy o mf100 to nie kumam. Ba, wyjaśniasz mi czym/ jakie Musicale są. Hmm, sorry że nie polecam ( nie mam takiej wiedzy) słuchawek Tobie odpowiadających ale nie kumam waszej wymiany zdań. Ok, czepiam się. Sorry.

Wiem, mam je. I gwoli ścisłości szukasz chyba wokółusznych? Tak napisałeś. Jak tak to po co dyskusja o mf100? I jeszcze jedno, mam chyba średnią czaszkę i średniego rozmiaru uszy. Dla mnie mf 100 są nauszne, nie są duże i nijak ich z wokółusznymi pomylić się nie da. Ale dzięki za trud. Jednak jeśli napisłeś " szukam wokuł - usznych słuchawek" i dalej wymieniasz poglądy o mf100 to nie kumam. Ba, wyjaśniasz mi czym/ jakie Musicale są. Hmm, sorry że nie polecam ( nie mam takiej wiedzy) słuchawek Tobie odpowiadających ale nie kumam waszej wymiany zdań. Ok, czepiam się. Sorry.
Dobra, ok. Tematu nie było. Nie chce wyjść na dupka. Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje trochę lepiej wyglądają po 3 latach bardzo częstego użytkowania. Pisz reklamację. Ja używam po 220-240 dni w roku po 6-12 godzin dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyglądają gorzej. Ale niestety z mojej winy, częste zakładanie i ściąganie okularów kiedy słuchawki są na głowie. A pady są delikatne. Obawiam się że reklamacja może zostać nieuznana, chociaż to Niemcy i może podchodzą do klienta inaczej niż nasi rodzimi sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A jeszcze lepiej MF-200B i wzmacniacz z wyjściem zbalansowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno nabyłem za 250 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za ceną z  ibood.pl cena jest dużo, dużo wyższa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. No to i ja zakupiłem, a raczej dostałem na prezent, mf100. Leżą w domu, sprawdzone tylko pod kątem zawartości paczki i szlag mnie trafia.... bo umówiliśmy się z drugą połówką, że prezenty rozpakowujemy dopiero na gwiazdkę :) źródło mam średnie, mam nadzieję, że coś na nim zagrają, czekam więc Świąt i podzielę się wrażeniami. pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, helhaim napisał:

....szlag mnie trafia.... bo umówiliśmy się z drugą połówką, że prezenty rozpakowujemy dopiero na gwiazdkę :) .....

 

Należysz do nielicznych dorosłych, którzy czekają na święta z utęsknieniem 😂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dokładnie marek_m. Na  szczęście tylko 2 dni jeszcze, no i wigilia w słuchawkach raczej odpada, więc może późnym wieczorem wigilijnym coś popróbujemy ;)
a ogólnie to powoli zastanawiam się nad jakim dap'em do tych słuchawek bo mam Mate 10 Pro i nie wiem ile ten telefon wyciśnie z słuchawek. Myślałem tez na którymś lg z dac'em wbudowanym, ale nie wiem czy gra warta świeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, helhaim napisał:

haha dokładnie marek_m. Na  szczęście tylko 2 dni jeszcze, no i wigilia w słuchawkach raczej odpada, więc może późnym wieczorem wigilijnym coś popróbujemy ;)
a ogólnie to powoli zastanawiam się nad jakim dap'em do tych słuchawek bo mam Mate 10 Pro i nie wiem ile ten telefon wyciśnie z słuchawek. Myślałem tez na którymś lg z dac'em wbudowanym, ale nie wiem czy gra warta świeczki...

Gra warta świeczki, mam i MF100 i MF-200B i LG V30 i G7. Do MF 100 też pięknie zgrywają się Shanling M1 i M0. Bardzo dobrze było z Fiio X5 III gen. Jedyna uwaga co do MF 100, musisz mieć przyzwoite nagrania. Paru płyt się pozbylem bo okazało się że są miernej jakości. MF 100 nie koloryzuja więc słaby utwór słaby dźwięk w słuchawkach. Ale życzę Ci tylu co najmniej co ja chwil z bananem na gębie i MF100 na uszach :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności