Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Nauszne, które będą nawalały basem 100-300zł (dojazd na uczelnie)


netfix

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek nausznych, które będą nawalały takim basem jak w subwooferze. Będę ich używał w autobusie, więc dobrze jakby dobrze tłumiły. 

Moimi odtwarzaczami będą redmi note 3 i ipod 4g.

Słucham tylko trapu i lofi.

Chciałbym wydać jak najmniej, jestem studentem.

W oko wpadły mi sony mdr extra bass. Czy TAKIE są oryginalne?

Pomóżcie :( moje obecne dokanałówki grają czysto, ale bas to taki syf, że szkoda gadać

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Bluedio  T4 poszukaj w promocji na ali. czasami można je wyrwać za 45-50$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinny być oryginały. Redmi z tego, ci kojarzę, gra ciepło. Pod niego by się nadały oryginalne Sony V700, tylko te można dostać jedynie używane i jest sporo podróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były takie JVC ha s400 i s500. Były tanie i potrafiły fajnie walnąć basem bez zalewania reszty pasma ewentualnie może k518. T4b też będą spoko. Te basowe Sony imo nie grają jak subwoofery, bas jest właśnie mega zamulony, ociężały, bez walnięcia. No ale nie wiem czego szukasz

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popieram przedmówce - bass w serii XB od Sony to jedna wielka kupa, sam muł i buczenie oraz brak uderzenia (słuchałem XB300, 450, 950). K518 mają nie najgorszy bass ale zdecydowanie midowy, z uderzeniem i to całkiem niezłym, bo zejścia i mięska na samym dole to tam sporo brakuje, czego zwykły zjadacz chleba i tak nie odczuwa :) 

Btw. Jeśli ten note 3 podbija bass równie mocno co note 3 pro, to możesz uzyskać naprawdę ogromny bass jak na takie słuchaweczki. Moje ath-m50x, które basowymi spaślakami nie są potrafił zrobić na prawdziwe basowe potwory, bass był naprawdę meeega mocny i ciężki (oczywiście nie było to brzmienie dobre, chyba że lubisz słuchać samego bassu) ;)

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności