Jump to content

Recommended Posts

Szanowni,

Bardzo chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń odnośnie serwisowania sprzętu firmy DENON.

Posiadam amplituner tej firmy, model AVR-1509. Nie rozwodząc się, jakiś czas temu przestał grać jeden kanał (satelita) oraz pojawiły się ciche trzaski w pozostałych (dwa główne, centralny, druga satelita). Sprzęt trafił do serwisu dystrybutora gdzie przeleżał prawie trzy tygodnie i niestety nie został naprawiony (z przyczyn dosyć mglistych).

I teraz moje właściwe pytanie. Czy znacie i polecacie jakieś inne serwisy czy specjalistów w obrębie Warszawy do których warto zwrócić się o pomoc?

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot jeżeli HydePark nie jest najlepszym miejscem na taki wątek.

Navtech

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dizek11
      Hej.
      Potrzebuje pomocy ,z moim zestawem słuchawkowym "Hyper X Cloud2"
      słuchawki służą mi już dobre 2 lata,dzisiaj około 15 coś się zepsuło ,zaczołem słyszeć tylko na 1 słuchawce
      ,gdy wróciłem do domu o 17:30 słuchawki przestały totalnie działać
      Chcę dodać że w miejscu wzmacniacza(tego pokrętła którym reguluję się głośność) jest widoczne uszkodznie kabla
      ,takżę zobaczyłem że nie ma tam prawie kabla miedzianego!(kilka drutów nie stykających z sobą)
      Prosze o szybką pomoc
      Dizek11.
      2020-12-29
      22:10
      Ps dla szybszego kontaku można się skontaktować na discord-dizek11#3268

• By konrad_a
      Ogłoszenie grzecznościowe - mój brat sprzedaje:

Słuchawki Fostex T60RP + DAC Sabaj Da3
      1400zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/fostex-t60rp-kabel-balans-2-5-mm-dac-sabaj-da3

Gramofon DENON DP-29F
      300zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/gramofon-denon-dp-29f-2dv
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy