Jump to content

Recommended Posts

Witajcie,

Czy któryś z forumowiczów spotkał się może z piankami pasującymi do Zero Audio Carbo Tenore? Słuchawki te mają bardzo wąski kanał, nie widziałem wcześniej nigdy tak wąskiego w dokach które miałem. 

Gumowe nakładki niestety mają tendencję do wypadania - mam dobrze dobrany rozmiar, kable prowadzone w zauszniku, ale i tak słuchawki nie siedzą jak trzeba - luzują się, dźwięk staje się bardziej płaski, izolacja dźwięków jest słaba, w skrajnych przypadkach nawet wypadają.

Myślałem o zamianie gumek na pianki, ale nie wiem, gdzie dostanę takie pasujące.

Będę wdzięczny za info,

Pozdrawiam

10 godzin temu, Tony Halik napisał:

O kurcze, sporo jak za kawałek pianki. Nie ma tańszej alternatywy?

Pianki tanie nie są i trzeba je regualrnie wymieniać bo się ubijają i tracą  właściwości. Jeżeli koszt za duży to szukaj alternatywy w tipsach. Tenore tak jak @mantr napisał to tulejka 200.

Właśnie ja pianki zajeżdżam dość szybko - tak miałem w poprzednich słuchawkach PL30, dlatego trochę odrzuciła mnie cena. Ale z drugiej strony natknąłem sie dzięki odpowiedzi kolegi wyżej na podróby T200 na aliexpress - wychodzi 5 euro za 10 par, wyglądają całkiem spoko. Chyba się skuszę i wypróbuję.

Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By joker718
      Jako że mój Sansa Clip+ zaczyna szwankować pomyślałem o zmianie odtwarzacza, aktualnie wybór padł na Xduoo X2 który wg. recenzji które przeczytałem powinien mnie usatysfakcjonować. Zastanawiam się też od razu nad słuchawkami bo niestety moje Ostry KC06 (z których swoją drogą na największych tipsach mid-high z zestawu byłem bardzo zadowolony) padły (leci na jednej słuchawce) a Brainwavz Delta zaczynają padać (jedno ucho ciszej, zresztą nie jestem ich fanem). Muzyka to głównie metal, czytałem tu i ówdzie że Carbo Tenore dobrze zgrywają się z Xduoo X2 i do metalu się jak najbardziej nadają, chociaż ponoć ich góra nie wszystkim odpowiada. Przeglądając różne opcje trafiłem też na sporo tańsze VJJB K4, które również nie są ponoć złe do ciężkiej muzy mimo chyba większej niż Tenore basowości? Jeśli nie jest to zresztą bas zamulający to myślę że by mi jako niedoszłemu basiście to nie przeszkadzało, nie wiem za to jak zgrają się z Xduoo X2. No i oczywiście jest możliwe, że są jeszcze lepsze opcje w podobnym przedziale cenowym (do ponad 200zł już dobijać nie chcę, miałem Ostry i wystarczy tych ekscesów :P). Mogę jeszcze dodać, że w warunkach domowych używam i cenię sobie Grado Sr60e. Prosiłbym o jakieś opinie w oparciu o to co napisałem - z góry dzięki za poświęcony czas.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy