Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję transportu CD. Na półce sporo płyt, których się nie pozbędę a nowe wciąż kupuję. Taki nosnikowy już jestem.
Nie interesują mnie odtwarzacze CD czy DVD w roli transportu po wyjściu cyfrowym.
O czym myślę... Jakoś skłaniam się do Woo Audio ale nie jest tanio. Poza tym recenzji skąpo, trzeba by na testy wziąć.
Może ktoś ma doświadczenia i podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz 3 opcje: dvd, cd albo samemu robisz dtransport z cd-romu i odpowiednich peryferii. O ile wiem to nikt nic innego nie wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładne cacko ten woo audio, taka odmiana Shigaclon'a tylko na CD pro od philipsa, ładna obudowa to i za grubą kasę, chociaż sam cd pro kosztuje niemało, to 1200$, to trochę przegięcie, myślę że możesz spróbować najpierw z Shigaclonem, bo kosztować będzie grosze, jeżeli wyszabrujesz go z jakiegoś taniego bumboxa, a rzekomo gra obłędnie w roli transportu. Trzeba by kogoś mądrzejszego popytać z czego to można wymontować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam transport cd Cambridge Audio CXC  + naprawdę dobry kabel zasilający do niego. Na fabrycznym dźwięk jest jakoś sformatowany na taki misiowaty. To urządzenie odwdzięczy się nawet za kabel zasilający kosztujący więcej, niż sam CXC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi