Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Audiomagic_pl

Szybka Pomocja na wybrane modele RHA.

Rekomendowane odpowiedzi

9037039.png.ddf8b8c85aae7243f3df563997125f3a.png

Mamy szybką promocję na wybrane model RHA.

Promocja obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia.

T10

759,00zł 610,00zł

T10i

799,00zł 650,00zł

T20

1029,00zł 840,00zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Inszy
      RHA Audio to znana na polskim rynku marka rodem z Wielkiej Brytanii, trudniąca się produkcją słuchawek oraz akcesoriów do nich. W nasze ręce trafił jeden z ich bezprzewodowych modeli dokanałowych, a mianowicie MA650 Wireless, wyceniony w oficjalnym sklepie producenta na 450 złotych.

Co z tego wynikło, oczywiście znajduje się w odnośniku
      https://kropka.audio/test/sluchawki/rha-ma650-wireless-recenzja/

• Przez ithilstone
      Są ty jacyś fani RHA?? ;]
       Tease
    • Przez Audiomagic_pl
      Informujemy że w tym roku zaczynamy z cykliczną imprezą dla fanów sprzętu audio i muzyki.

Każdego miesiąca w ostatnią sobotę zapraszamy Was na meeting organizowany w naszym sklepie przy ulicy Siennej w Warszawie.

Spotkania będą trwały od godziny 12 do godziny 18.

Pierwsze spotkanie 28 stycznia, ul. Sienna 61 przy rondzie ONZ w Warszawie.

Zabierajcie też swój sprzęt audio. Czy to stary czy nowy.

=====================================

Edycja:
      Pytaliście się na w komentarzach o jakąś promocję. A więc ją zrobiliśmy. Proponujemy Wam specjalną ofertę na nowości od firmy RHA.

Są to:
      CL750 - 490 pln zamiast 579 pln
      CL1 - 1699 pln zamiast 1999 pln
      Dacamp L1 - 1999 pln zamiast 2349

Ceny obowiązują w przypadku składania ofert osobiście w naszym sklepie w dniu 28 stycznia.

Wszystkie sprzęty będzie można też tego samego dnia odsłuchać w naszym sklepie, więc nie robicie zakupów w ciemno.

• Przez CoATI
      Cześć,
      bez długiego wstępu... w premierowych RHA ma750 zgubił mi się jeden z filtrów, a drugi nieco się odkleja.

Co ja mogę z tym dalej zrobić? Gwarancji już raczej brak. Wymiana? podmiana? Mogę gdzieś kupić filtr lub materiał akustycznie neutralny i dopasować do tulejki? 
      Co? jak? gdzie? u kogo? 

pomocy.  

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności