Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 400-500zl, wygłuszające, wygodne


voltres

Pytanie

Witam serdecznie,

 

Poszukuje słuchawek, które pozwolą mi wyłączyć się z otoczenia w pracy.

Czego oczekuje:

- wygody (będę siedzieć w nich kilka godzin dziennie, mam dość duża głowę)

- wygłuszenie

- wykluczam słuchawki douszne

- dobra jakość wykonania

- budżet to około 400zl (jeżeli byłby to opłacalny skok jakości to mogę trochę dołożyć)

 

Ewentualnie prosiłbym o wariant przewodowy i bezprzewodowy

 

Dziękuje za pomoc

Voltres

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To zobacz Bluedio T4 z Chin za ok 45-50$ w Polsce 299 pln. Możesz poczytać test i zobaczyć czy ci pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 22.09.2017 o 13:14, Jaro54 napisał:

To zobacz Bluedio T4 z Chin za ok 45-50$ w Polsce 299 pln. Możesz poczytać test i zobaczyć czy ci pasują

Dobra poleciles mi bluedio ale juz tak bez rozeznania nie rzucaj nimi...

2 sekundy opoznienia pod BT to kosmos....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, pat_net napisał:

Dobra poleciles mi bluedio ale juz tak bez rozeznania nie rzucaj nimi...

2 sekundy opoznienia pod BT to kosmos....

Jakie 2 sekundy? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O czym ty bzdurzysz ? Miałeś kiedykolwiek słuchawki BT dłużej niż parę minut na głowie? Ja używam od blisko 8 lat słuchawek BT. Nawet te sprzed 8 lat nie miały opóźnienia takiego jak piszesz. Opóźnienie nie w sekundach tylko w milisekundach się mierzy. Bez aptX jest to ok 200-250 milisekund, z aptX w zależności od rodzaju od poniżej 30 do 80 milisekund. Jeśli takie opóźnienia ci przeszkadzają to zastanawiam się czy ty jesteś istotą ludzką, bo człowiek nie jest w stanie wychwycić. Czasami zdarzają się przy filmach przesunięcia czasowe, ale nie wynikają one z działania BT ale z aplikacji do odtwarzania, czasami nie nadąża z dekodowaniem dźwięku i obrazu jednocześnie i wysłaniem do modułu BT. Jak oglądam natv z odtwarzacza sprzętowego to zjawisko nie występuje. Ale jeśli występuje na BT to to samo będziesz miał na słuchawkach przewodowych. To problem sprzętu nie BT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 24.09.2017 o 20:57, Jaro54 napisał:

O czym ty bzdurzysz ? Miałeś kiedykolwiek słuchawki BT dłużej niż parę minut na głowie? Ja używam od blisko 8 lat słuchawek BT. Nawet te sprzed 8 lat nie miały opóźnienia takiego jak piszesz. Opóźnienie nie w sekundach tylko w milisekundach się mierzy. Bez aptX jest to ok 200-250 milisekund, z aptX w zależności od rodzaju od poniżej 30 do 80 milisekund. Jeśli takie opóźnienia ci przeszkadzają to zastanawiam się czy ty jesteś istotą ludzką, bo człowiek nie jest w stanie wychwycić. Czasami zdarzają się przy filmach przesunięcia czasowe, ale nie wynikają one z działania BT ale z aplikacji do odtwarzania, czasami nie nadąża z dekodowaniem dźwięku i obrazu jednocześnie i wysłaniem do modułu BT. Jak oglądam natv z odtwarzacza sprzętowego to zjawisko nie występuje. Ale jeśli występuje na BT to to samo będziesz miał na słuchawkach przewodowych. To problem sprzętu nie BT. 

T4 maja opoznienie i nic z tym nie zrobisz...

 

Mam dx50 ktory ma opoznienia i slychac to na pierwszy rzut "ucha". T3 nigdy nie sprawily mi takiego problemu i granie w multiplayer nie sprawialo problemu po podlaczeniu do bt.

 

Diagnoza jest jedna... Nie miales T4 i tyle.

 

 

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmień sprzęt na wydajniejszy i znikną opóźnienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności