Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

AKG K619 vs Takstar HD6000


MelancholicMan

Pytanie

Hej, szukając sporo czasu słuchawek przychodzę tu z pytaniem, które słuchawki mają lepsze brzmienie i wygodę: AKG K619 czy Takstar HD6000. Moje osobiste wady i zalety co do tych słuchawek:

AKG K619:

+ ładniejszy wygląd

+ mógłbym je mieć za 250zł

- podobno słaby pałąk

- mniej izolują niż takstary(nie jestem tu pewien, niech ktoś mnie poprawi najwyżej)

Takstar HD6000:

+ dużo poleceń, sprawdzone

+ po samym wyglądzie widać, że będą świetnie izolować :D

- nie wyglądają na ładne ani wygodne

- wyjdą mnie 300zł (nie mogę ich znaleźć taniej)

 

Myślałem jeszcze o AKG K450 i Sennheiser MOE, ale tych pierwszych nie mogę znaleźć nigdzie w sklepach, a te drugie są o wiele droższe.

Słuchane będzie głównie z telefonu Note 4 (wolfson), Surface 4 Pro i ew. integrze w PC (ale być może wymienię kiedyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Osobiście nie brałbym żadnych z ww. W AKG łamie się pałąk, HD6000 są niezbyt wygodne (małe jak na wokółuszne), a MOE nie powalają dźwiękiem (przynajmniej jak dla mnie). Jest sporo alternatyw: preorderowe Takstary PRO82, Encore Rockmaster, MDH9000. Nie jest dobrym pomysłem kupowanie bez wcześniejszego odsłuchu, ale gdybym musiał brać w ciemno to wybrałbym Takstary PRO82, bo zapowiadają się naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

4 minuty temu, Dark Devill napisał:

Osobiście nie brałbym żadnych z ww. W AKG łamie się pałąk, HD6000 są niezbyt wygodne (małe jak na wokółuszne), a MOE nie powalają dźwiękiem (przynajmniej jak dla mnie). Jest sporo alternatyw: preorderowe Takstary PRO82, Encore Rockmaster, MDH9000. Nie jest dobrym pomysłem kupowanie bez wcześniejszego odsłuchu, ale gdybym musiał brać w ciemno to wybrałbym Takstary PRO82, bo zapowiadają się naprawdę dobrze.

 

Za duze wszystkie. Takstary biore pod uwage tylko dlatego ze da sie je skladac. Jak masz cos mniejszego to chetnie spojrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, Dark Devill napisał:

Osobiście nie brałbym żadnych z ww. W AKG łamie się pałąk, HD6000 są niezbyt wygodne (małe jak na wokółuszne), a MOE nie powalają dźwiękiem (przynajmniej jak dla mnie). Jest sporo alternatyw: preorderowe Takstary PRO82, Encore Rockmaster, MDH9000. Nie jest dobrym pomysłem kupowanie bez wcześniejszego odsłuchu, ale gdybym musiał brać w ciemno to wybrałbym Takstary PRO82, bo zapowiadają się naprawdę dobrze.

Takstary 82 Pro wcale nie są takie rewelacyjne. Miałem okazję chwilę je posłuchać w salonie mp3store i nie mają startu do BossHiFi B8. wszystko przemawia za B8, lepszy dźwięk, lepsze wykonanie, jedyny plus 82 Pro to kuferek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od czego droższe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cóż mylisz się co do ceny 60$ przy obecnym kursie daje ok 220 pln, więc jakim sposobem są droższe? Nie chcesz czekać to musisz się przygotować na większy wydatek. Jeśli chcesz składane to Klipsch Reference on ear. Tylko nauszne wchodzą w rachubę jeśli wokółuszne dla ciebie za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Caution napisał:

@Jaro54Jak wypada przestrzeń w tych słuchawkach, do jakich bardziej znanych słuchawek można ją porównać? Słuchałeś Somic V2?

O których piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Jaro54 napisał:

Cóż mylisz się co do ceny 60$ przy obecnym kursie daje ok 220 pln, więc jakim sposobem są droższe? Nie chcesz czekać to musisz się przygotować na większy wydatek. Jeśli chcesz składane to Klipsch Reference on ear. Tylko nauszne wchodzą w rachubę jeśli wokółuszne dla ciebie za duże

Sam negujesz to co mowisz. Te drugie sa imo paskudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, MelancholicMan napisał:

Sam negujesz to co mowisz. Te drugie sa imo paskudne.

Klipsche są paskudne? Sorry ale mam bardzo odmienne pojęcie estetyki

1 minutę temu, Caution napisał:

BossHiFi B8

Somic-ów nie znam. Spora jak na słuchawki zamknięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co juz sie dowiedzialem to nie brac k619 wiec ide odsluchac jutro/pojutrze Takstary i o ile nie poleca mi w sklepie nic innego to je pewnie wezme.

 

Jesli macie jakies lepsze propozycje to smialo piszcie, ale nie obrazajcie sie, jesli nie beda mi pasowac :D To sluchawki dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. HD6000 słabo izolują.

2. Uważaj na pałąk bo jest baardzo kruchy. W moim przypadku poszedł przy łączeniu. Dobrze, że klej do plastików jako tako trzyma.

3. Jak dla mnie z Geek out 450 grają fantastycznie w swojej cenie.

 

Ja ci mogę moje sprzedać z lekko rozwalonym pałąkiem :)

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności