Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne do 500zł (ogólne)


psychodracon

Pytanie

Witam!

Chciałem się was poradzić odnośnie wymiany słuchawek, jakiś czas temu przesiadłem się z Superlux HMC-631 na AKG K550. No i niestety po tygodniu użytkowania jestem rozczarowany. Owszem scena i góra jest fantastyczna ale brakuje im jak dla mnie trochę basu, już bardziej odpowiada mi brzmienie moich Philipsów SHE3700, do tego są okropnie niewygodne, chyba pady są zbyt płytkie i zbyt małe oraz powodują ból skroni i góry głowy. Szukam słuchawek, które będą mi służyły do muzyki takiej jak: Rock, Metal, Ska, Jazz, Swing, Klasyczna. Jak i do gier, dlatego pozycjonowanie i scena jest dla mnie istotna. Jako, że posiadałem wcześniej CAL! i HMC-631, a wszystkie te słuchawki były dla mnie niewygodne przypuszczam, że problemem jest to, że są to słuchawki zamknięte z małymi muszlami. Więc celuje w słuchawki pół-otwarte ewentualnie otwarte wokółuszne i chyba welurowe pady. Brzmienie, które mi odpowiadało do tej pory to CAL! lub AKG K550 ale z większa ilością basu. Górna granica to 500zł najlepiej jakby udało się kupić coś przyzwoitego w granicach 400zł.

 

Moimi typami na tą chwilę są:

- AKG K240 MK2,

- AKG K540,

- Sennheiser HD518

 

Słuchawki będą napędzane za pomocą karty muzycznej Xonar DS

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Edytowane przez psychodracon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
5 godzin temu, psychodracon napisał:

Dziękuję za radę, ze względu na wygodę będę celował w nausznice asymetryczne, które mniej i w jaki sposób wpływają skórzane a w jaki welurowe?

Ze względu na wygodę to ja preferuje pady zwykłe HM5, a nie asymetryczne.

Co do zmiany dźwięku, to skórzane najmniej zmienią względem oryginału, najlepiej też wytłumiają otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@psychodracon pytanie @Perul o to to tak jakbyś zapytał kierowcę czy widział samochód :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności