Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Discord- taki lepszy Skype


Szakovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że pomysł z TS'em nie wypalił to chciałbym zaprosić na Discorda. 
Discord to takie dziecko Teamspeaka i Skype. Łączy kanały z ts'a i prywatne rozmowy ze Skype.
Można korzystać z niego zarówno na PC jak i na urządzeniach mobilnych.
Wysyłanie wiadomości i ogólny czat dużo lepiej działa na Discordzie. Nie ma problemów z Taptalkiem, bo nie ma taptalka. 

https://discord.gg/Gc5BjZt

Przyszykowałem kilka podstawowych kanałów, jeżeli ktoś podrzucił by propozycje na inne kanały to takowe zrobię. 
Discord jest oczywiście nieoficjalny. 
Zapraszam :) 

Screenshot 2017-09-03 23-08-38.png
 

Edytowane przez Szakovsky
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, D@rkSid3 napisał:

Jestem nie w temacie, po co nam to? :P

Do komunikacji. Czatbox na forum to straszny szmelc, w szczególności na telefonie.
Poza tym, dużo milej się pisze na Discordzie niż na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam graficzne wynalazki. Od 10+ lat mam konto w sieci p2p-network i na plus wysoka stabilność, duże możliwości customizacji kanałów włącznie z hasłem na kanał, wysoki poziom anonimowości po ustawieniu flag oraz zdrowi psychicznie sysopi, którzy nie bawią się w politykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Skype to Telegram, a nie jakiś Discord :P. Można zrobić kanał i sobie pisać wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Discordzie jest czat głosowy i to na Opusie, wiec jakość lepsza niż na Skype i porównywalna z TS'em. 
Po prostu polecam wejść i samemu sprawdzić jak to działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sn4ke napisał:

Aj tam graficzne wynalazki. Od 10+ lat mam konto w sieci p2p-network i na plus wysoka stabilność, duże możliwości customizacji kanałów włącznie z hasłem na kanał, wysoki poziom anonimowości po ustawieniu flag oraz zdrowi psychicznie sysopi, którzy nie bawią się w politykę ;)

Discord od strony komunikacji tekstowej jest bardzo podobny do IRC-a ;) Customizacja kanału i uprawnień - pogrom, od podstawowych uprawnień, po udzielanie dostępu do wybranego kanału danej grupie użytkowników, czy nawet blokowanie możliwości wysyłania linków. Dużo wypisywania, najlepiej sprawdzić samemu.
Jak już ktoś koniecznie chce korzystać z klienta IRC, to można się pokusić o zastosowanie któregoś z dostępnych skryptów relay, choć osobiście nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frenchcore napisał:

Discord to raczej do gierek...

Tutaj to nie wypali.

Do gierek też, ale co by nie było to sporo osób tutaj zgromadzonych w coś pyka. Nawet bym posuną się do stwierdzenia, że większość. 
A tak poza tym, to ogólnie Discord jest bardzo przyjaznym komunikatorem. 
Nawet kanał do sprzedawania i dogadywania założyłem. 
Myślę, że pomysł bardziej trafiony niż TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, daviox napisał:

Discord od strony komunikacji tekstowej jest bardzo podobny do IRC-a ;) Customizacja kanału i uprawnień - pogrom, od podstawowych uprawnień, po udzielanie dostępu do wybranego kanału danej grupie użytkowników, czy nawet blokowanie możliwości wysyłania linków. Dużo wypisywania, najlepiej sprawdzić samemu.
Jak już ktoś koniecznie chce korzystać z klienta IRC, to można się pokusić o zastosowanie któregoś z dostępnych skryptów relay, choć osobiście nie testowałem.

 

A o istnieniu IRCa pewnie mało kto tutaj wie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności