Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Walkman NW-ZX300


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Porównania WM1A do ZX1 to się nie spodziewałem. Myślałem o innym kierunku. 

 

ZX1 gra całkiem przyjemnie, ale w bezpośrednim porównaniu do ZX2 już wypada gorzej. Przynajmniej dla mnie. Nie gra tak swobodnie jak ZX2, bardziej technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - jak łączycie telefon z zx300 po kablu? Dragon tail wraz z kabelkiem z zestawu daje rade - ale trochę nie wygodnie jest nosić tyle kabla w spodniach
Z czym chcesz łączyć ZX300?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, all999 napisał:

Mobilnie nie ma to sensu, ślij po bt, jakość po Ldac jest świetna.

 

Kłopot w tym, że zdecydowałem się niedawno na telefon ze stajni Nokii, która zapomniała zaimplementować darmowego LDAC'a ... 😄 Myślę już nad wymianą... jednak wcześniej skombinował bym sobie krótki kabelek WMport - USB C, ale nawet u Chińczyka nie widzę nic podobnego... ? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Eldamari napisał:

 

Kłopot w tym, że zdecydowałem się niedawno na telefon ze stajni Nokii, która zapomniała zaimplementować darmowego LDAC'a ... 😄 Myślę już nad wymianą... jednak wcześniej skombinował bym sobie krótki kabelek WMport - USB C, ale nawet u Chińczyka nie widzę nic podobnego... ? <_<

Fiio L27 + przejściówka krótka micro do C.

pobrane (1).jpeg

pobrane.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się z telefonu wysłać muzykę na zx300 ok

A jest możliwość sterowania na telefonie jak pilotem zx300, muzyka grałaby z samego dapa?

pisane mobilnie


Z tego co wiem, to poza polotem Sony, nic innego nie zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was łączył zx-300 z zewnętrznym wzmacniaczem, by napędzić prawidłowo bardziej wymagające słuchawki? Nie ma typowego line-out, więc zastanawiam się, jak z jakością sygnału i czy sygnał omija wewnętrznego ampa?
Łączył

Ja tam się nie znam, ale ZX300 ma zdaje się cyfrowy wzmacniacz i możesz go łączyć z zewnętrznymi wzmacniaczami bez efektu double ampingu.263d94d7480928177b6c1b765b3c20f2.jpg
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych: wymiana baterii w ZX300/ZX300A w warszawskim serwisie Sony to koszt 200PLN plus koszty transportu.
Ciekawa sytuacja. Nie ma go w polskiej dystrybucji, ale serwis ma części zamienne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma części na miejscu - jeszcze nie powiedzieli ile będzie trwała wymiana, tyle tylko, że są w stanie to zrobić. No i właśnie z tego powodu, że oficjalnie nie ma go u nas w dystrybucji to żadna naprawa nie podlega pod gwarancję. Na szczęście Joybuy, gdzie kupowałem odtwarzacz zaproponował zwrot kosztów wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep sobie, serwis sobie co w tym dziwnego? Serwis i tak ściąga części na zamówienie chyba że coś bardziej popularnego to dla wygody czasu i oszczędności zamawiają kilka kilkanaście szt.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Koleś z head-fi zrobił swój port softu z WM1A na ZX300. 

 

Post:

https://www.head-fi.org/threads/sony-nw-zx300.854693/page-754#post-15561233

 

Pliki:

https://drive.google.com/drive/folders/1PgYBxXszpvtIu4MsmifsWLoTX3lfoM_l

 

 

Edit:

 

Do folderu dodane zostały inne wersje FW.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem wczoraj Autumn+.

Słuchałem ja, Michał i Krzysiek z Audiomagica - Dźwięk po wgraniu tego softu absolutnie morduje stock. Już miałem wystawiać ZX300 na sprzedaż, bo mi mocnie nie leżał.

A tak, to dziś konkurował z WM1A na stockowym sofcie i z nim wygrał. Szok. Polecam każdemu, kto ma tego malucha żeby spróbował Autumn+ i dał znać co sądzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności