Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Walkman NW-ZX300


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 
Jak to nuda? Tak rzadko sie laduje ze sie ciagla zapomina gdzie kabel sie dalo i nerw podczas szukania.
Kupiłem 4szt i nie szukam.
W pracy w domu w torbie na co dzień i w bagażu na wyjazdy.

pisane mobilnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, pawkos napisał:

Tak piszą. A co mają w sumie ulepszać?

Którąś tam z kolei aktualizacja wniosła jak dobrze kojarze "vinyl procesor" ,także myślałem , że moze doszły jakieś funkcje/ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, graves napisał:

no i który sprzęt Waszym zdaniem z tych 3 się najlepiej nadaje?

Zalezy jakie masz oczekiwania. Każdy z nich gra na podobnym poziomie,ale inaczej😉. Ja z tych 3 zostawilbym sobie sr15,lub ewentualnie zx300

Edytowane przez Loke13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego ZX-a zakupionego na JoyBuy właśnie odesłałem do oficjalnego polskiego serwisu Sony z prośbą o wymianę baterii. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) 

Generalnie support JoyBuya zaproponował dwa rozwiązania: zwrot 70% zapłaconej przy zakupie kwoty albo poszukanie serwisu na własną rękę i całkowity zwrot kosztów jeśli coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, requal napisał:

To raczej następca miksu ZX2 + ZX300, już biegnę kupić.

Wole tidala z telefonu i zx300, wm1a jako DAP/DAC.

 

Albo takie coś :D SONY chce być NAJ :D

https://www.sony.co.uk/electronics/walkman/dmp-z1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Loke13 napisał:

Może być ciekawie

 

- i to jak :-) Cieszę się bardzo, że ostali przy poprzedniej stylistyce i dodali streaming+usb C. W sumie dobrze by było jakby sprawili coś na miarę Mango w iBasso - czyli możliwość wejścia do Sony OS lub androida (streaming vs prosty walkman [+ być może lepszej jakości dźwięk, jak ma to miejsce w Mango]).

 

 

Ciekawi mnie jednak jaki procek będzie napędzał tego gryzonia i jak bardzo skaleczą moje plany... ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eldamari napisał:

 

- i to jak 🙂 Cieszę się bardzo, że ostali przy poprzedniej stylistyce i dodali streaming+usb C. W sumie dobrze by było jakby sprawili coś na miarę Mango w iBasso - czyli możliwość wejścia do Sony OS lub androida (streaming vs prosty walkman [+ być może lepszej jakości dźwięk, jak ma to miejsce w Mango]).

 

 

Ciekawi mnie jednak jaki procek będzie napędzał tego gryzonia i jak bardzo skaleczą moje plany... ceną.

Też preferuje tryb mango u ibasso i fajnie by było jakby Sony za tym poszło. Ciekawe jak będzie grało względem zx300 i czy będą ograniczenia mocy. Na angielskiej stronie Sony, w opisie widnieje 250mw+250mw ,takze wygląda jakby był bez ograniczeń. Pozostało czekać kilka miesięcy i wszystko powinno być jasne😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności