Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Walkman NW-ZX300


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Poleci ktoś tani pilot do ZX300A? Widziałem, że Fiio ma coś za 100 zł, ale chciałbym jeszcze taniej.
Oryginał od sony kosztuje 56$, to ja już wolę kupić muzykę za to, ale i tak pewnie kiedyś go kupię :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś tani pilot do ZX300A? Widziałem, że Fiio ma coś za 100 zł, ale chciałbym jeszcze taniej.

Oryginał od sony kosztuje 56$, to ja już wolę kupić muzykę za to, ale i tak pewnie kiedyś go kupię  .

Obawiam się, że żaden inny nie zadziała z ZX300. Tylko oryginalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Próbowałem połączyć ZX300a  z zewnętrznym nadajnikiem bt do PC i nie mogłem osiągnąć nic poza SBC. Miałem pod ręką kolejny, który na pewno ma aptX i znowu tylko SBC jest.
Pomyślałem, że po prostu Windows odmawia posługi, więc spróbowałem z telefonem znajomego który ma aptX i znowu to samo...
Nie wiem skąd te problemy, wersja 2.01.

Próbowałem wszystkiego w opcjach ZX300a.  Zaraz chyba wezmę się za zakładkę reset/format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wszystko, direct sound i bez mimo że nie powinno to i tak mieć wpływu. 
O ile brak wsparcia PC mogę zrozumieć, bo to jest ten zacofany windows to braku połączenia z LG G3 w trybie aptX już nie.
W opcjach ustawiam kodek na aptX, preferowana jakość i nic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten problem występował już wcześniej, ale miałem pod ręką tylko jeden nadajnik, więc myślałem, ze to jego wina. To czas na restarty z formatami, a jutro sprawdzę na Xperii ze sklepu. Jak tam nie zadziała to chińczyk mi się walnął przy składaniu :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 Jak wypada ZX 2 wzgledem ZX300 dzwiekowo? Jezeli szukalbym dapa/daca dla siebie to pewnie bralbym powaznie pod uwage Sony, ale chcialbym poszerzyc troche wiedze.

Wersja A to rozumiem chinska werjsa z okrojonym miejscem, a reszta bebechow to to samo?

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zx2 mam tidala hifi (bez MQA - ale tego akurat nie lubię) w starszej wersji ze streamingiem i nawet offline (na poziomie playlist - chyba 2.0.5?).

Jak masz kable 4.4 to mozesz sie zastanowic czy zostac przy poszukiwaniach zx300.

Ważne przy odsłuchach zx2 by wylaczyc ulepszenia dźwięku domyślnie włączone przez sony.

Edytowane przez earnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam problem z odtworzeniem muzyki.Odtwarzacz czyta bibliotekę ale nie widzi plików.Wyskakuje komunikat żeby wgrać muzykę przez program?

Muał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jak na początku byłem zachwycony czasem trwania tego soniacza, tak teraz czuję się po prostu oszukany. Po około 9 miesiącach używania bateria trzyma 5-6h, kiedy wcześniej było to 15-20h. 

 

Model ZX300A. Odtwarzam tylko mp3 320 i flaczki 16/44, jasność na minimum. Włączony high gain, ale nie korzystam z balansu i raczej nie szaleję z głośnością (55/120). W opcjach mam włączoną opcję mającą ograniczyć zużycie baterii. To może być kwestia tego ustawienia? Mam je odpalone od początku i jak narazie to działa chyba odwrotnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Suszec napisał:

Tak jak na początku byłem zachwycony czasem trwania tego soniacza, tak teraz czuję się po prostu oszukany. Po około 9 miesiącach używania bateria trzyma 5-6h, kiedy wcześniej było to 15-20h. 

 

Model ZX300A. Odtwarzam tylko mp3 320 i flaczki 16/44, jasność na minimum. Włączony high gain, ale nie korzystam z balansu i raczej nie szaleję z głośnością (55/120). W opcjach mam włączoną opcję mającą ograniczyć zużycie baterii. To może być kwestia tego ustawienia? Mam je odpalone od początku i jak narazie to działa chyba odwrotnie :D 

Może tak być - wtedy bateria nie ładuje się do samego końca a w zasadzie do nieznanej wartości - co jest dosyć dziwne. To tak jak ładowałbyś aku w aucie do 11,5V - jak się zużyje to tej wartości nie utrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu patent jak szybko przenosić sobie playlisty z komputera na ZX300...
Wystarczy utrzymać taką samą strukturę folderów na komputerze jak i na karcie SD, ale dodatkowo na PC trzeba wszystkie foldery muzyczne wpakować najpierw w folder MUSIC. Mogą być nawet różne partycje, byle po MUSIC się zgadzało ze stanem Walkmana.
Tylko ja jestem taki opóźniony czy nikt inny nie wpadł na to :P ? 

Dobra niby to działa, niby nie, tylko sobie bałaganu w tym porządku narobiłem.  Wracam do Music Centre, bo tam playlistę w m3u8 wystarczy wkleić, a potem przenieść na ZX300 wraz z plikami. Szkoda że tworzy sobie swoje foldery...

 

Przy okazji media  centre dodało jakieś przypisy do utworów i działa senseMe.  Ta funkcja jest jednak świetna,  tym bardziej że mam mnóstwo utworów których albo nie słyszałem albo leciały parę razy, bo nie wyrabiam z przerabianiem znalezionej muzyki. 

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności