Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Walkman NW-ZX300


all999

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Suszec napisał:

Swoją drogą czy z ZX300 działają kabelki typu line-out?

 

Nie bo zx300 (w wm1x też) nie ma wyjścia analogowego przez WMport jedynie jest tam wyjście cyfrowe. Oficjalne stanowisko sony jest takie że line out jest przez wyjścia słuchawkowe a ponieważ wzmacniacz w ich odtwarzaczach jest cyfrowy (S master to wzmacniacz w klasie D) a nie analogowy to nie ma problemów z bi ampingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby się ktoś zastanawiał, to ZX300 działa po kablu z moim LG V30 i UAPP jak zły. Znaczy świetnie default_smile.png

 

Bluetooth receiver również od kopa i po Ldac.

 

 

 

Edit.

 

1. Odbiornik bluetooth brzmi naprawdę dobrze, tego się nie spodziewałem. Na razie Ldac, aac nie sprawdzałem.

 

2. Nigdy nie używałem żadnych korektorów, efektów, ale vinyl processor również robi dobre wrażenie. I działa w trybie daca.

 

 

Zdecydowanie mniejszy i lżejszy od WM1A, ale na razie w połączeniu z EX1000 jest bardzo dobrze. Fajny dap.

Edytowane przez all999
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, userfrom napisał:

 

Szkoda, że Joybuy już go nie sprzedaje do Polski. Zapewne z powodu zaleceń od Sony.

 

Nie sądzę, żeby Sony miało z tym coś wspólnego. Tym bardziej, że ZX300 nie ma u nas oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh pamiętam jak parę miesięcy temu chciałem kupić zx300a na joybuy, już miałem w koszyku, ale stwierdziłem że w każdej chwili mogę go kupić za taką cenę, wiec poczekam na okazje.... To się doczekałem 😂 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, music hunter napisał:

Eh pamiętam jak parę miesięcy temu chciałem kupić zx300a na joybuy, już miałem w koszyku, ale stwierdziłem że w każdej chwili mogę go kupić za taką cenę, wiec poczekam na okazje.... To się doczekałem 😂 .

Jak to się mówi - nie dla psa kiełbasa, nie dla kota spyrka, a słuchać się chce. 😂

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało  się  kupić używanego  zx300a.  Wraz z ex1000 tworzą  udany  duet,  który zostanie ze  mną zepsucia  :) .  Zaskoczyło mnie  opóźnienie  w dźwięku na usb dac,  ale po odbiorniku bt go nie ma.   Chcąc  obejrzeć  filmy kupię  jakiś  nadajnik BT,  istnieje  jakiś  z LDAC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2018 o 22:48, userfrom napisał:

Co ma do tego US? Przecież i tak może naliczyć VAT.

To ma do tego, że ludzie zamawiają z takiego JoyBuy, a potem czekają tygodniami aż paczka przejdzie przez odprawę celną (poza tym liczą, że unikną opłat). Potem robią zwroty, zakładają konflikty na PayPalu, itd. Dla takiego sklepu to same problemy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, awayeah napisał:

To ma do tego, że ludzie zamawiają z takiego JoyBuy, a potem czekają tygodniami aż paczka przejdzie przez odprawę celną (poza tym liczą, że unikną opłat). Potem robią zwroty, zakładają konflikty na PayPalu, itd. Dla takiego sklepu to same problemy.

 

W innych krajach UE nie naliczają VATu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, music hunter napisał:

No i udało  się  kupić używanego  zx300a.  Wraz z ex1000 tworzą  udany  duet,  który zostanie ze  mną zepsucia  :) .  Zaskoczyło mnie  opóźnienie  w dźwięku na usb dac,  ale po odbiorniku bt go nie ma.   Chcąc  obejrzeć  filmy kupię  jakiś  nadajnik BT,  istnieje  jakiś  z LDAC? 

Fiio BTR-3 ma wszystkie dostępne obecnie kodeki BT wraz z LDAC i LDHC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

Fiio BTR-3 ma wszystkie dostępne obecnie kodeki BT wraz z LDAC i LDHC

Miałem bardziej na myśli nadajnik BT na USB do komputera, by móc do niego podłączyć bezprzewodowo zx300a. Przeszukałem internet i nie znalazłem nic by wysyłało w LDAC.
Do filmów w sumie starczy mi aptx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, music hunter napisał:

No i udało  się  kupić używanego  zx300a.  Wraz z ex1000 tworzą  udany  duet,  który zostanie ze  mną zepsucia  :) .  Zaskoczyło mnie  opóźnienie  w dźwięku na usb dac,  ale po odbiorniku bt go nie ma.   Chcąc  obejrzeć  filmy kupię  jakiś  nadajnik BT,  istnieje  jakiś  z LDAC? 

@music huntermożna wiedzieć gdzie Ci się udało go dorwać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robertos napisał:

@music huntermożna wiedzieć gdzie Ci się udało go dorwać? 

Używana sztuka od forumowicza, który mnie ubiegł w kupnie tej sztuki z allegro :) .

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, userfrom napisał:

W innych krajach UE nie naliczają VATu?

Nie chodzi o inne kraje, chodzi o zmiany jakie się u nas dokonują i sprawność procesu odprawy w naszym kraju.

Polacy byli przyzwyczajeni, że często udaje się uniknąć opłat, a na przesyłki choć czeka się długo, to jest jednak jakaś granica. Teraz się to zmienia, a swoje niezadowolenie przenoszą na sklep... JoyBuy najwyraźniej stwierdził, że sprzedawanie Polakom już się nie opłaca.

W innych krajach być może ludzie są przyzwyczajeni do opłat, bądź też urzędy celne są mniej skrupulatne, a z dużym prawdopodobieństwem działają szybciej niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, awayeah napisał:

Nie chodzi o inne kraje, chodzi o zmiany jakie się u nas dokonują i sprawność procesu odprawy w naszym kraju.

Polacy byli przyzwyczajeni, że często udaje się uniknąć opłat, a na przesyłki choć czeka się długo, to jest jednak jakaś granica. Teraz się to zmienia, a swoje niezadowolenie przenoszą na sklep... JoyBuy najwyraźniej stwierdził, że sprzedawanie Polakom już się nie opłaca.

W innych krajach być może ludzie są przyzwyczajeni do opłat, bądź też urzędy celne są mniej skrupulatne, a z dużym prawdopodobieństwem działają szybciej niż u nas.

Np. takiego Kanna można kupić mimo, że znacznie droższy. https://www.joybuy.com/600007833.html

Zresztą wiele innych rzeczy w podobnych cenach można kupić do Polski, a ten soniak taki wyjątkowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności