Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich . Szukam kolumn do elektroniki, ale również jazzu wiec fajnie gdyby miały scene. Posiadam klocek denona pma 1080r, który potem będę wymieniał na coś lepszego. Najlepiej gdyby kolumny potrafiły zagrać czasami trochę głośniej. Wymiary pokoju to 4 na 6 M wiec myśle ze albo podstawkowe albo mniejsze podłogówki . Mam wygłuszone ściany wiec bas refleks z tylu tez wchodzi w grę . Z góry dzięki jeżeli ktoś ma propozycje odrazu ze wzmakiem to tez poproszę wtedy Max 4k kolumny od 2.5 do 3.5. Z góry wszystkim dziękuje za pomoc.

Do takiego pokoju tylko i wyłącznie coś z większym głośnikiem. Nawet coś powyżej 20-25cm nie zawadzi. W większości będą to kolumny podłogowe raczej. Jakiego chcesz dźwięku? Przy takiej cenie to raczej nie odważę się polecać niczego w ciemno ;)  . Wymień tego denona ;) (denony do serii pma-...20 były ok, ale potem to moim zdaniem zimne, ostre granie).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mrbudyn
      Witam.

Chcę zmienić przewód/kabel w słuchawkach He-400i, bo oryginalny jest za sztywny i trochę mnie to wkurza..... Ale.....
      Czy jest możliwość zrobienia takiego, który poprawił by akcent jazzowy? 

• By OverMan
      Witam.

Tak jak w temacie bezprzewodowe wokółuszne/nauszne do 800zł (1000zl w przypadku pojawienia sie duzo lepszego wyboru do tej kwoty) wygodne z żywotną baterią a najlepiej mozliwoscią otwarzania przez aux (ostatecznie usb w czasie ładowania).

Do słuchania wszystkiego ale głównie wszelkich rodzajów rocka.

Szczegółowe z dobrą sceną. Robiąca wrażenie przestrzeń. Budowa nie ma znaczenia, do słuchania głownie w mieszkaniu.

ANC nie jest priorytetem, wygoda oraz dobre, przyjemne brzmienie duzo wiekszym.

Spontanicznie do gier / filmów.

Obecnie używam Takstar PRO 82, chciałbym aby poza rozwinięciem o BT słuchawki były sporym upgradem brzmieniowym.

Z góry dziękuje za sugestie i podpowiedzi, pozdrawiam. 
    • By dexter1023
      Cześć!
      Stoję przed zakupem nowych dokanałówek, ponieważ moje Brainwavz Delty przegrały walkę z grawitacją i płytką chodnikową, więc znalazłem pretekst do kupienia czegoś nowego  
      Przeznaczenie: większość czasu będą używane z laptopem w pracy (napęd Macbook Air/Dragonfly Black) lub z iPhonem SE (w domciu w łózku i bieganie, ale nie wymagam jakiegoś tłumienia hałasów z zewnątrz)
      Muzyka jakiej słucham, to 40% rock/rock alternatywny/metal 30% elektronika i 30% inne gatunki (rap, muzyka filmowa i wiele innych, co wpadnie w ucho ^^), także powinny być w miarę uniwersalne. W dźwięku zależy mi na sygnaturze leciutkiej V, bo w Deltach jednak troszkę basu mi czasem brakowało, nie koniecznie schodzącego bardzo nisko, ale tego średniego/wyższego, oraz fajnej detaliczności średnich i wyższych tonów. Typy jakie udało mi się znaleźć do tej pory to:
      - Final 2000/3000 - tu nie zależy mi na mikrofonie, czyli wersjach C, ale podobno mają inny dźwięk w wersji z/bez mic
      - Fidue A65 - tutaj obawiam się jakości wykonania, opinie na amazonie pod tym względem są mocno słabe, choć stare, bo z 2016 roku)
      - Mee M6 Pro - fajna budowa i odpinany kabel, ale czy nie będzie mniej basu, niż w Deltach? 

Z góry dziękuję za pomoc
    • By Wieszak
      Cześć,

Moim podstawowym źródłem jest Pioneer XDP-100R.
      Szukam jakiś porządnych słuchawek dokanałowych. W przypadku nowych cena jaką mogę przeznaczyć to najlepiej coś w okolicach 500-700 zł, max 1000 zł.
      Custom IEMY odpadają - wydałem na LimeEars 3000 zł i prawie w ogóle ich nie używałem. Zero przyjemności z dźwięku pod każdym źródłem, więc wolę nie eksperymentować.

Muzyka - bardzo zróżnicowana, przeważają różne gatunki rocka
      Ważna jest dla mnie muzykalność, separacja i scena. Mięsisty, soczysty i niski, acz punktowy i nierozlewający się bas bardzo mile widziany.
      Nie szukam analityczności, a przede wszystkim przyjemności płynącej z odsłuchu.

Świetnie, gdyby miały mikrofon, ale nie jest to wymóg konieczny.
      Co polecacie?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy