Skocz do zawartości
  • 0

Nieduże nauszne zamknięte słuchawki do max 500zł


MelancholicMan

Pytanie

Hej, rok minal od mojego kupna samsungow level on, jednak zawiodlem sie troche na trwalosci. Szukam czegos nowego, zwiekszam troche przedzial cenowy choc najbardziej chcialbym zostac miedzy 200 a 300zl. Najwazniejsze cechy sluchawek jakich slucham, co powinno przefiltrowac dobrze cala pule:

- nieduze, mobilne, skladane, zmieszcze je wszedzie

- trwale, solidne, w ktorych moge pojsc spac jak z akg k518 (nie przyciskalem ich prostopadle do glowy, spalem pod katem i dawaly rade pare lat), a nie jak z tymi samsungami (calosciowo male, ale bardzo niewygodne i delikatne)

- nauszne i zamkniete, moglbym ew. spojrzec na polzamkniete

- ladny design, podoba mi sie ten od akg

- wygodne na dlugie godziny nauszniki

 

Dodatki:

- dobry bas

- wyjmowany kabel

 

Jakosc dzwieku raczej w tych cenach bedzie przewaznie conajmniej ok, ale fajnie jak znajda sie jakies perelki (nie licze na to z moimi wymaganiami).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MelancholicMan
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W Listen midbasu jak na lekarstwo. Jednak w tej cenie są wybitne, tylko nie wiem czy ktoś w nich wysiedzi dłużej jak 2h.

6 minut temu, Soundman1200 napisał:

Focale Listen zniszczą twój sposób postrzegania brzmienia słuchawek w tej cenie, zazdroszczę...szukaj używek...

 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
58 minut temu, MelancholicMan napisał:

Co masz na mysli?

Pałąk gniecie czubek głowy tak bardzo że po kilku dniach nie chce ich się zakładać bo powodują ból. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to są wybitne nawet w cenie segmentu wyżej, jeśli ktoś lubi jasne granice, detaliczne ale bez sybilacji. Fajny sibbas ale midbasu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, Palpatine napisał:

Pałąk gniecie czubek głowy tak bardzo że po kilku dniach nie chce ich się zakładać bo powodują ból. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to są wybitne nawet w cenie segmentu wyżej, jeśli ktoś lubi jasne granice, detaliczne ale bez sybilacji. Fajny sibbas ale midbasu nie ma.

Mam mala glowe, moze nie byloby problemu. Zastanawiam sie czy w Warszawie gdzies znajde je do przetestowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, MelancholicMan napisał:

Mam mala glowe, moze nie byloby problemu. Zastanawiam sie czy w Warszawie gdzies znajde je do przetestowania

 

Mój głos też na Listen. Posłuchasz w salonach Denona w Warszawie. Ja słuchałem w Denonie w Złotych Tarasach, ale możliwe, że w Arkadii też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, adriano2510 napisał:

 

Mój głos też na Listen. Posłuchasz w salonach Denona w Warszawie. Ja słuchałem w Denonie w Złotych Tarasach, ale możliwe, że w Arkadii też są.

Zajrze, podobaja mi sie, ale nie wiem jak z trwaloscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Arturos1967 napisał:

Bosshifi b8 i będzie tanio i bardzo przyjemnie.

Jak ma małą głowę to w hełmie musiałby słuchać. Są to słuchawki na duże głowy lub dla posiadaczy afro bardzo gęstego :). Ja mając normalny rozmiar słucham BossHiFi na całkowicie schowanych pałąkach. Co nie zmienia faktu, że dobre i tanie :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, Jaro54 napisał:

Jak ma małą głowę to w hełmie musiałby słuchać. Są to słuchawki na duże głowy lub dla posiadaczy afro bardzo gęstego :). Ja mając normalny rozmiar słucham BossHiFi na całkowicie schowanych pałąkach. Co nie zmienia faktu, że dobre i tanie :)

 

Kupiłem te słuchawki dla nastoletniej córki i wcale nie są jakieś za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności