Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Combo pod HD650


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jadą do mnie HD650. Póki co będą lecieć z Shozy Alien+ podpiętego pod Cayina C5 - na takim zestawie ich posłuchałem i bardzo mi się te słuchawki spodobały. Objawów niewysterowania (C5 to na serio mała elektrownia) nie zauważyłem. Zamówiłem też kabel 1,25m FAW Color Series (niebieski, a co!) z wtykiem 3,5, żeby wygodniej się z nimi chodziło po mieszkaniu. To jednak słuchawki stacjonarne i powoli przymierzam się do czegoś "biurkowego". Co możecie polecić w przedziale 2000 - 3000zł? Myślałem o DAC/AMP w stylu S16, ale być może warto wykorzystać potencjał DAC Aliena+ i po prostu kupić wzmacniacz. Sam nie wiem, więc liczę na pomoc, bo w torach stacjonarnych kompletnie nie mam doświadczenia. Z góry dzięki, howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,zwłaszcza że po zlotach forumowych właśnie HD650 niby grały zjawiskowo z cma 400i...jakaś magia czy inne cuda panie tego....

Warto zmienić straszne pady w HD650 na lepsze od HM5....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.08.2017 at 1:42 PM, Seler666 said:

Cześć,

 

Jadą do mnie HD650. Póki co będą lecieć z Shozy Alien+ podpiętego pod Cayina C5 - na takim zestawie ich posłuchałem i bardzo mi się te słuchawki spodobały. Objawów niewysterowania (C5 to na serio mała elektrownia) nie zauważyłem. Zamówiłem też kabel 1,25m FAW Color Series (niebieski, a co!) z wtykiem 3,5, żeby wygodniej się z nimi chodziło po mieszkaniu. To jednak słuchawki stacjonarne i powoli przymierzam się do czegoś "biurkowego". Co możecie polecić w przedziale 2000 - 3000zł? Myślałem o DAC/AMP w stylu S16, ale być może warto wykorzystać potencjał DAC Aliena+ i po prostu kupić wzmacniacz. Sam nie wiem, więc liczę na pomoc, bo w torach stacjonarnych kompletnie nie mam doświadczenia. Z góry dzięki, howgh!

podpinasz aliena pod ładowarkę i masz stacjonarkę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hibi napisał:
podpinasz aliena pod ładowarkę i masz stacjonarkę  

No aż tak mocny to on nie jest. Acz napędza je zaskakująco dobrze - chyba ten wzmak w klasie A robi swoje.

 

Budżetową opcją jest X1S, ale tu zdaje się, że przesiadka z mojego zestawu ma umiarkowany sens.

 

 

 

 

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności