Skocz do zawartości

Audeze lcd 2 vs lcd 3


blackromek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak grają naprawdę na górze tytułowe? Mam niedrogiego klona który gra b. równo z podbitą najwyższą górą (po dłuższym bolą uszy), troche za chłodną średnicą i transparentnym basem który sięga głębin acz na pierwszy rzut ucha jest chudo - zero podbicia na midbasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2017 o 23:44, Chcheckitout napisał:

 

W rocku i metalu bym się ich nie bał. Obfitość basu w tych gatunkach nie przeszkadza i sam muszę w końcu posłuchać jakieś wysokie Beyery.

Nie zdajesz sobie sprawy z potęgi ciemnej strony mocy Fostexa!.....:o:o:o

To nie audiofilski bas z LCD3...gdzie nas czaruje i przy kawie tudzież dziewczynach całujących przy stoliku fajnie mruczy...

To prawdziwe piekło i zejście do Hadesu...bas wbije Cię w glebę i poczujesz się jak na kolejce górskiej... znikąd pomocy tylko adrenalina i emocje...to są Th900....

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Soundman1200 napisał:

Nie zdajesz sobie sprawy z potęgi ciemnej strony mocy Fostexa!.....:o:o:o

To nie audiofilski bas z LCD3...gdzie nas czaruje i przy kawie tudzież dziewczynach całujących przy stoliku fajnie mruczy...

To prawdziwe piekło i zejście do Hadesu...bas wbije Cię w glebę i poczujesz się jak na kolejce górskiej... znikąd pomocy tylko adrenalina i emocje...to są Th900....

 

 

Hmmm rozumiem Twój zachwyt i szanuję Twoje zdanie i emocje jakie przeżywasz z nimi w Hadesie :) ale dla mnie ten bas dudni :) miałem je na weekend. Dokładnie pierwszą wersję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muzyce jakiej słucham, czyli 70 % tego co mam na cd/digital to się nie sprawdziły. Były utwory gdzie ten bas faktycznie był potężny i mi się podobał ale w większości utworów/ płyt z pogłosem, krzyczący z całego pasma najsilniej. Mógłbym je mieć jako 3 parę, może 4 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jak najbardziej....moje Pioneery za 130 zł są nie do pobicia...he,he...na basie sporo lepsze od Amiron....

Pewnie i tak niedługo finanse mnie zmuszą do sprzedania całego zestawu, Pioneery zostaną,niezawodne...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostaniesz 150 lajków :o

A nie, bo to nowe.

Jakby miały z kilkadziesiąt lat to wtedy.

2 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Pewnie i tak niedługo finanse mnie zmuszą do sprzedania całego zestawu, Pioneery zostaną,niezawodne...

Żeś kupił kabel do słuchawek w połowie wartości Fostexów, to nie dziwne.

Dla mnie 5-10% wartości max.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szefie 30% lepiej H610 zagrały  ,tak że....

Z miśkowatych słuchawek wskoczyły na niemal poziom TH900....czy warto,nie wiem...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie lcd 3 bardzo mi się podobają z kropką grają świetnie teraz mam pytanie względem kabla zbalansowanego do lcd 3 czy jest sens wymieniać stockowy xlr na inny np JD lub forza i czy miedź czy hybryda właściwie mam dwa kable forzy noir i noir hybrid tylko zmienić konektory do słuchawek , i tu pytanie następne posiadam jeszcze he 500 na padach hm5 i czy w tym układzie jest sens uzupełnienia tego duetu o t1v2 chodzi o słuchawki jaśniejsze dobre technicznie
, czy t1 v2 są w ogóle jakąś alternatywą do he 500 czy grają podobnie .
Opcja dwa sprzedać he 500 dołożyć i kupić coś innego np he-6 , ether , th 900

I to wszystko oczywiście w kontekście muzy rock metal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności