Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Serwisy z muzką 24 i 32 bit


barl

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem niedawno założyć konto na Qobuz i niestety ale usługa niedostępna w moim kraju. Robiłem to z gmaila i maila wp. Może kiedyś nie sprawdzali tego ale teraz chyba po adresie IP ( nie znam się aż tak na tym ) sprawdzają i nici z usługi. Do tego jak wchodziłem w ustawienia konta to miałem je zawsze w języku francuskim. Jakiś czas temu Qobuz chwalił się rozszerzeniem usługi na Polskę latem tego roku ale na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HDTracks zdarzało się, że sztucznie dynamikę podbijali

https://www.head-fi.org/threads/hdtracks-albums-with-fake-dynamic-range.774164/

 

Ten Qobuz i HDTracks mają porównywalne ceny? Powoli przymierzam się do kupowania albumóœ cyfrowych, a nośniki CD kupować tylko tych top of the top.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na Highresaudio. Słucham muzyki na kompie za pomocą Audirvany Plus i Highresaudio można sobie zsynchronizować, wtedy nie ma konieczności ściągania zakupionej muzyki na dysk. Jak ktoś chce mieć album na kompie, to ściągasz "normalnie" lub poprzez Download Managera. Z tego co mi wiadomo nie ma ograniczenia w ilości pobrań. Można usunąć z dysku, ściągnąć ponownie, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja kupuję na Highresaudio. Słucham muzyki na kompie za pomocą Audirvany Plus i Highresaudio można sobie zsynchronizować, wtedy nie ma konieczności ściągania zakupionej muzyki na dysk. Jak ktoś chce mieć album na kompie, to ściągasz "normalnie" lub poprzez Download Managera. Z tego co mi wiadomo nie ma ograniczenia w ilości pobrań. Można usunąć z dysku, ściągnąć ponownie, itd. 
Witam, próbuję dokonać zakupu i niestety mam komunikat o tym, że na moim terytorium nie jest to możliwe. Można to jakoś obejść?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Wygląda na to, że niektóre płyty są niedostępne, w tym z wytwórni ECM, Okeh, Universal... ale nie wszystkie na szczęście. Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest związane z datą premiery danego wydawnictwa w Polsce, chociaż w dzisiejszych czasach to śmieszne.

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Miszkur napisał:

próbuję dokonać zakupu i niestety mam komunikat o tym, że na moim terytorium nie jest to możliwe. Można to jakoś obejść?

 

Zainstaluj wtyczkę do Chrome "Browsec VPN". Możesz ustawić z jakiego kraju się logujesz poprzez serwery proxy.

Do Firefoksa też jest ta wtyczka.

Edytowane przez markp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś się z Qobuz ruszyło. Konto już aktywne, można posłuchać 45 sekundowych próbek... w jakości 320 kbps. Konto synchronizuje się z Audirvaną. Niestety nie ma jeszcze możliwości kupna muzyki. Nie mogę znaleść info, od kiedy serwis będzie dostępny w Polsce na takich samych zasadach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
...a możesz po ludzku podać nazwę stacji - mi nie działa link. 

A to nie jest lista kanałów radiowych? Świadczył by o tym plik m3u. Otworzyć można choćby w VLC. 

 

Edit.

U mnie gra i buczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności