Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokoluszne do 700zł, łatwe do napędzenia


Stenzo

Pytanie

Cześć, poszukuję jak w nazwie tematu słuchawek wokółusznych do około 700 złotych (mniej = lepiej). Będą użytkowane z ALC1120 i telefonem (OnePlus 5) w przyszłości dokupię lepszy dac jak dragonfly bądź interfejs audio jak Scarlett solo. 

Poszukuję brzmienia rozrywkowego, dużej ilości dołu, wysuniętych wokali, mile widziana przestrzeń. Słuchawki muszą fajnie wyglądać, więc DT150 z góry odpadają.

Posiadam Somic V2, Finale Audio E2000 oraz Yamahy EPH100. 

Nie ukrywam, że mocno kuszą mnie Beyery Custom One Pro Plus ze względu na swój wygląd i dobre recenzje. Myślę też nad Brainwavzami HM5 czy ich tańsza wersja, Reloopami SHP1. 

Słucham wszystkiego, aczkolwiek głównie amerykański i rosyjski rap, dużo rocka, czasem klimaty Dead Can Dance czy polska alternatywa. Słuchawek będę też użytkował do grania i obróbki filmów, ale to schodzi na ostatni plan, zawsze mogę pożyczyć AKG 240 w tym celu. Chciałbym w poniedziałek/wtorek już pojechać odsłuchiwać sprzęt, więc liczę na szybkie odpowiedzi :)

I gdybyście mogli polecić od razu przyjemny DAC/interfejs do 400 złotych, ogółem zestaw do 1000/1100

Edytowane przez Stenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szukałbym chyba Momentum M2 - czasami gdzieś migną w dobrej cenie. Ale że czas goni - na forum ktoś sprzedaje Sony 100AAP za ok. 3 stówy (oficjalna cena to 550zł) - trzeba poszukać na forumowej giełdzie. Myślę, że w tej cenie, przy tych wymaganiach i źródłach to dobry wybór. Może ATH-M50X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M2 brzmieniowo nigdy mi nie podchodziły, jak fostexy, miały w brzmieniu coś co nie pozwalało mi ich kupić. 

 

M50X już posiadałem, a nie lubię wracać na stare śmieci, wolę spróbować czegoś nowego. Nawet mi gdzieś po nich kabel został, bo zapomniałem dołączyć go przy sprzedaży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności