Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja słuchawek Remax RM-800MD i RM-610D


blueme

Rekomendowane odpowiedzi

Te dwa modele słuchawek chińskiego producenta Remax reprezentują segment budżetowy oraz półkę średnią. Często są obecnie rekomendowane, lecz brakuje ich polskich recenzji. Przyjrzymy się tu im w sposób syntetyczny, idąc z duchem czasów, w których jesteśmy zalewani informacjami, dlatego postaram się krótko i na temat.

Remax RM-610D

Zacznijmy od modelu tańszego. Jego cena na Aliexpress wynosi ok. 30 zł w zależności od kursu dolara zaś w Polsce można je kupić na Allegro za ok. 50 zł. Słuchawki są dobrze wykonane, być może kabelek typu makaron-wstążka jest niezbyt fortunny, bo sprawia wrażenie słabego i cienkiego oraz przyczynia się do efektu mikrofonowego, aczkolwiek reszta nie odstaje od poziomu chińskich tanich słuchawek – i tu was zaskoczę czyli wysokiego poziomu, bo jeśli za 30 zł otrzymuję tak wykonane produkty, to mogę powiedzieć tylko WOW. Słuchawki są malutkie i bardzo wygodne, w większości przypadków nie powinny powodować dyskomfortu.

 

Zapraszam do zapoznania się z pełną recenzją na blogu...

 

https://tomigra.wordpress.com/2017/08/12/recenzja-remax-rm-800md-i-rm-610d/

 

 

remax-610d-800md.jpg

 

 

Edytowane przez blueme
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja. Miałem 610 i muszę powiedzieć że za mało o nich się mówi a w tej cenie i takim wykonaniu nie ma zbyt wielu konkurentów. Gdyby zrobiłby to AKG lub Sennheiser to 300 PLN by co najmniej by kosztowały 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RM-800MD mają tulejkę T500? ale o dziwo bardzo wychodne.

Co do dźwięku to zgoda jednak ja je obieram bardziej ciemno, nie są uniwersalne co do muzyki ale wynagradzają to klimatem jaki tworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dopiero teraz znalazłem tę recenzję. Mam Remaxy 800 od jakichś 2 lat i już nie myślę o zmianie na inne. Zgadzam się z recenzją, ale co do basu: uważam, że nie jest on wycofany, w niektórych nagraniach nawet dominuje. Ogólnie genialne słuchawki, porównywalne do nich brzmieniowo Sennki IE80 są 5 razy droższe. Jedyny mankament to driver flex - ale da się z tym żyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności