Skocz do zawartości

Odzysk Danych


peejay

Rekomendowane odpowiedzi

mam spory problem..

 

wlasnie padla mi moja g-trojeczka.. na razie nie wpadam w panike, moze sie jej odmieni jak wroce z pracy, ale.. jesli _nie uda_ mi sie odpalic choc na sekunde playerka [nie dziala rowniez po podpieciu do kompa], czy sa szanse na odzysk danych z flasha [zakladajac ze to nie on padl]? niestety sa dosc wazne.. potrzebne do pracy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie działa to nie działa... :/

 

możesz próbować trybu serwisowego/awaryjnego/jak-zwał-tak-zwał... znaczy wuciągasz baterię, wciskasz "play" i (trzymając play) podłączasz odtwarzacz do kompa...

 

... jeżeli nie, to siłą rzeczy musisz się zgłosić do firmy odzyskującej dane - jeżeli komp odtwarzacza nie widzi to cudów nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie obawialem :(

serwisowego probowalem przede wszystkim - niestety tez nie dzialal.. generalnie zero reakcji ze strony g3 na cokolwiek.. nawet prosby nie pomagaja ;) najdziwniejsze ze stalo sie to nagle, bez przyczyny - ot, wczoraj dzialal, dzis rano odpalam i kiszka.. bede jeszcze probowal polaczenia trybu serwisowego z odpalaniem softu do upgrade'a [w sensie sprobojemy wbic mu firmware na nowo], ale nie sadze zeby to wiele dalo.. magiczne sztuczki z cyklu "mode+play" tez nie pomogly..

 

anyway, dzieki za szybka odp :) moja niestety juz taka nie byla - praca praca praca ;/

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności