Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
imaniak

Kompaktowa alternatywa Sennheiser PXC 550

Question

Od kilku dni staram się wybrać dla siebie idealne słuchawki bezprzewodowe które będą stanowiły dobraną parę z moim iPhonem (sporadycznie z Macbookiem). Sennheiser PXC 550 wireless jest dla mnie punktem odniesienia w kwestii brzmienia. Problem w tym, że miałem okazje przeprowadzić odsłuch tego modelu wyłącznie po kablu więc podejrzewam, iż nie byłoby juz tak kolorowo po BT z uwagi na brak obsługi AAC w tym modelu. Szukam więc czegoś o podobnym brzemieniu ale zdecydowanie mniejszego i lżejszego zarówno dla głowy jak i portfela. Moje pozostałe wymagania:                                                  - kompaktoa dokanałowa lub douszna konstrukcja                                                   - bezprzewodowe (BT 4.0 lub nowszy).                                                        - obsługa AAC i dobra synergia z jabłkiem                                             (aptX również miłe widziane).                       - pilot                                                              - mikrofon                                                     - najlepiej w budżecie do 800 zł                  Będę wdzięczny za wszelkie przydatne tropy, z góry dziękuje ?

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Aktualizacja, kupione w ciemno Beyerdynamic BTA po przesłuchaniu m.in. Bang'ow, Pioneerow, Bose, Soundmagic i nie żałuje! 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Grat Dalton
      Dzień dobry
      Szukam słuchawek dokanałowych do około 150zł z wysyłką z polski.
      -często słuchowiska,audiobooki poza domem
      -scena, dobre wygłuszenie
      -muzyka: Dance/Electronic, klasyczna,czasem coś basowego
      -źródło: telefon czasem laptop

Jeśli nic w tej cenie nie spełnia wymagań to polećcie proszę po prostu dobre słuchawki z wysyłką z polski w mniej więcej tych pieniądzach a na podstawie recenzji wybiorę coś dla siebie.
      Dziękuje za pomoc.
    • By Lord Rayden
      Jakie polecacie kable do dokanałówek, które by lekko ocieplały dźwięk, "zaokrąglały" na górze, może nawet "analogizowały" (czyniły bardziej analogowym). W przedziałach 50 do 100 zł i od 100 do 200 zł oraz powyżej 200 zł ?
    • By AdoeM
      Witajcie moi drodzy
      Poszukuje dokanałowek do słuchania muzyki jadąc komunikacja miejską.
      Do tego nachodzi zima więc fajnie jakby zakładając czapkę zimowa nie wciskaly się do kanału sluchowego i powodowały tym dyskomfort.
      Podejrzewam więc, że muszą być w miarę małe nie wystające kilku przetwornikowe KZ krowy :E
      Do tego pilot który współpracuje z tel z androidem 

Gatunki jakie słucham to głównie muzyka elektroniczna od dynamicznej po spokojną oraz rap. 
      Głównie zależy mi na dobrej scenie, basie oraz w miarę wyrównanym paśmie - nie chce żeby sybilanty mi kuly uszy a basy tlumily średnicę.
      Mówiąc wyrównane nie mam  na myśli liniowej charakterystyki częstotliwości bardziej coś jak monitory studyjne jednak z nutką funu 
      Raczej bardziej w jasna stronę brzmienia jednak z dobrze wystrojona Górą. 
      Ideałem moim dźwiękowym jeśli chodzi o nauszne zamknięte są Sennheiser HD 280 pro więc fajnie jakby to było coś podobnego brzmieniowo 
      Do tej pory znalazłem rha ma 750i i po opisach podejrzewam żeby mi podeszly dźwiękowo, jednak mają jedną wadę - przyciski głośności na pilocie nie działają w telefonie z androidem 😕
      Co mi się nie podoba bo takowy system posiadam w telefonie. 
      Jednak jak nie będzie innych alternatyw to chyba tylko one mi zostają 

Jednak Mam nadzieję że wynajdziecie coś dla mnie. 

Pozdrawiam

• By Szelbi
      Witam,
      Przymierzam się do zakupu jakichś nausznych słuchawek bezprzewodowych, budżet około 400zł. Będę ich tylko poza domem, używał głównie w pociągu w drodze do pracy, ale w tej cenie oczywiście nie wymagam żadnego ANC. Charakterystykę dźwięku preferuję raczej V. Bardzo dobrze gdyby w zestawie było jakieś etui do wrzucenia ich do plecaka. Najlepiej gdyby wymiarowo było to coś podobnego jak SONY WH1000XM3 - mierzyłem je w sklepie i są idealne.. ale ponad dwukrotnie za drogie 😕 Pomożecie?
    • By konik11
      Witam,
      poszukuję słuchawek dokanałowych z funkcją Active Noice Cancelling do 500 zł (możliwie jak najtaniej, bo jestem studentem 😉). Jest ona kluczowa, ponieważ słuchawki mają służyć do nauki w zatłoczonych miejscach (uczelnia, komunikacja miejska). Mam spore problemy z koncentracją w takim otoczeniu. Sprzęt ma służyć bardziej  do cichego odtwarzania relaksujących dźwięków jak w bose sleepbuds i okazjonalnego słuchania muzyki. Obecnie stosuję w tym celu inne dokanałowe AKG. Jeśli to możliwe chciałbym uniknąć białego szumu tak jak pisali inni forumowicze: 
      Kolejne pytanie - co myślicie o łączeniu słuchawek dokonałowych/dousznych z ANC z słuchawkami nausznymi lub ochronnikami słuchu w celu lepszego wyeliminowania hałasu otoczenia (Passive Noise Cancelling)? 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy