Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hidizs AP200


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli i z obsuwą ale zbliża się dużymi krokami premiera Hidizs AP200

 

Z danych technicznych:

  1. Dwie wersje powstaną: 32GB z aluminiową obudową 190g oraz 64GB z odubową z hartowanej stali 250g
  2. equipped with two pieces top-of-the-line ESS ES9118C DACs custom-make a 24K gold plating shield for the ES9118C chip. ES9118C chips will be running in a fully shielded environment and will not be interfered from surrounding signal, one for each channel(Left/Right)
  3. Support NATIVE DSD 64/128, Support DSD256 and PCM up to 384Khz/32bit, 120dB signal to noise ratio, -113dB total harmonic distortion, FLAC,APE,WMA,WAV,ALAC,Apple LOSSLESS,DSF,DSDIFF…
  4. Rockchips’ Cortex-A9 28nm Quad-coreprocessor1.4GHz
  5. 24K Gold plating DAC shields and 3.5mm headphone output
  6. Two-way Bluetooth 4.0 transmission with Qualcomm® aptX™ protocol
  7. 2.4GHz Wifi
  8. Support LAN, Dropbox and DLNA for more wireless connectivityforms.
  9. Two operating modes: Android 5.1 mode and pure music mode designed by Hiby
  10. 3.54 inch IPS full view HD touch screen 960*640 resolution
  11. USB Type-C connector
  12. SupportUSB DAC up to 384kHz/32Bit
  13. 3100 mAh lithium battery, up to 10h music play
  14. Personalized back cover choices(Rosewood/Glass/Carbon fiber texture glass)
  15. Hi-Res Certification
  16. Dual crystal oscillators for faithfully reproduced sound. The Hidzis AP200 utilizes two separate crystal oscillators - one for the DSD/44.1/88.2/176.4/352.8 kHz sampling rates and the other for 48/96/192/384 kHz

  17. The AP200 supports Two-way USB DAC function, up to 384kHz/32Bit.Connecting computers or smartphones, as a DAC(external decodingamplifier).

  18. Support Windows, Mac, Android phones with OTG function

  19. The 3.5mm headphone jack of AP200 can act for line out

  20. Dimensions: 106.5*60.5*15.7mm

  21. External storage up to 256GB

 

Cena: 299 USD wersja 32GB, 399 USD wersja 64GB

 

 

pycb2Tv.jpg

 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bigmaras napisał:

 

Ceny uzupełniłem: 299 USD oraz 399 USD, w PL będzie podobnie

Ad.9 - podobno będzie wybór

 

Za 300 USD mozę być kawał niezłego sprzętu.

Podoba mi się fakt, że powstają grajki na HiBy music, bardzo fajny, dopracowany system stricte do audio - Shanling M1 działą perfekcyjnie, Cayin N3 też dobre opinie zbiera.
Poza Rockboxem i Androidem rosnie w siłę trzecia DAPowa frakcja :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Binambik napisał:

Najtańsza wersja ma 32 gb wewnętrznej pamięci  i kosztuje 239 zielonych.

Jedno co mnie martwi to tylko 1 gb ram.

Fiio X5 III gen tez ma 1GB ram i działa poprawnie. Nie jest to sprzęt do grania tylko do słuchania muzyki, a do tego wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Fiio X5 III gen tez ma 1GB ram i działa poprawnie. Nie jest to sprzęt do grania tylko do słuchania muzyki, a do tego wystarczy

Wiem, że specyfikacja jest pod tym względem ta sama. Jaro ty tego sprzętu używasz więc wiesz najlepiej jak jest. Moja obawa była związana z wypowiedziami innych użytkowników właśnie x5III. Chyba na audiofanatyku w komentarzach ktoś się wypowiadał, że 1 gb to trochę mało i player zmula. Tutaj specyfikacja (formaty, 32 bit, iso dsd !) robi wrażenie i zastanawiam się, czy tyle dobra da radę dogadać się z 1 gb.

Niemniej, jak wspomniałem wyżej - Ty player z 1 gb masz to możesz wiążąco się w tej kwestii wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamula jak wrzucisz masę badziewia z Google Play. Z muzyką radzi sobie wyśmienicie i do tego go kupowałem. Do gier mam smartfon i tablet 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 minutę temu, mikla napisał:

Odtwarzacz jest dostępny w polskim sklepie:

https://audioplaza.pl/products/26947-hidizs-ap200-przenosny-odtwarzacz-hi-res-salon-poznan?Ceneo

Mocno kusząca cena!

 

 

Informacja nie prawdziwa. Nie ma żaden sklep jeszcze na świecie ap200 bo nie rozpoczęła sie nawet produkcja, ba, nawet nie rozwiązano wszystkich problemów. Dostępny będzie za conajmniej miesiąc i podstawowa wersja w dużo lepszej cenie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mikla napisał:

Dziękuję za informację! Do tej pory znalazłem tylko możliwość zamówienia z indiegogo, gdzie mieli rozsyłać w tym miesiącu, więc byłem mocno zdziwiony, że w naszym sklepie już jest.

No to się wstrzymuję :)

 

Na indiegogo po wpłacie będziesz czekał aż zacznie się produkcja i oficjalna dystrybucja. Na razie od kilku miesięcy regularnie przesuwają premiere, i już kilkakrotnie zmieniali konfiguracje. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

8 godzin temu na stronie kickstartera pojawiła się taka oto informacja:

"@all We have started ship AP200 to all the countries, but since Hong Kong is close to our factory, some of the HK backers have already received the products. 
And there are over 1000 pcs; shipping company also need some time to distribute the products. We will let you guys know the tracking number once we got them from the carrier, Thank you for understanding.

Czyli jak? Do bigmarasa też wysłali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności